Чому депутати не звітують і не підписують петицію...

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Тільки 2 депутати з 34, а саме — О.Шпильова та М. Алексанян прозвітували за свою депутатську діяльність у році минулому, незважаючи на те, що вже третій місяць року поточного закінчується. З трьох незалежних джерел (інсайдерських) ми отримали інформацію, достовірність якої  наразі встановлюємо, про те, що така ситуація насправді є невипадковою. Справді, важко собі уявити, щоб 32 депутати міськради змовились між собою про ігнорування вимог Закону, тим більше, що за це їх можна позбавити депутатства за народною ініціативою.

Значно простіше пояснити неучасть депутатів у підписанні петиції про заборону розбазарювання земель у Василькові. Знову ж таки, цю петицію підписала лише Олена Шпильова. Тут, як кажуть, найбільш вірогідна мотивація — власний інтерес.

Якщо ж петиція набере необхідну кількість голосів пересічних васильківців, то обійдеться і без депутатських голосів. А ось щодо звітів депутатів, то міському голові, який сьогодні і так працює майже цілодобово, доведеться виправляти цю ганебну ситуацію, яка виникла з провини певних працівників з дуже високою зарплатнею...

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.