Чого боятися?.

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Сьогодні ми отримали коментар від «Дон Корлеоне» наступного змісту — «...Схоже коса найшла на камінь! У Сабадаша запахло смаженим і Кононенко навряд схоче допомагати. Депутати міськради вимагають скликати позачергову сесію міськради, щоб заслухати питання про корупційні оборудки Сабадаша і К».

На нашу пропозицію оприлюднити прізвища депутатів-підписантів, відповіді на цей час не отримали. Не отримали до цього часу і відповіді на питання — чи є серед підписантів прізвище Олександра Слончака.

Складається враження, що головними опозцонерами до міського голови сьогодні є ті, кому при Іващенку «жилося хорошо», а при Сабадашу погано.

Мабуть тому і бояться світитися перед громадою...

Чого боятися?.: 15 комментариев

 1. AktuVist 05.01.2018 at 20:09

  Да ні, Дон Корлеоне, то Сабадаш підібрався до корупціонерів і дійсно запахло жареним!!! І тому пішла коса на камінь. А корупціонерів видно ж одразу, і по земельним ділянкам, і по авто на яких вони їздять, а ще як часто вони їх міняють.

 2. Дон Корлеоне 05.01.2018 at 20:17

  Фракції «Батьківщина», РПЛ і Свобода в повному складі а ще й з БПП та інші... готуйтеся

 3. Дон Корлеоне 05.01.2018 at 20:29

  Ніхто нічого не боїться! Це Сабадашу і К прийшов час відповідати за вкрадене протягом останніх двох років на дитячих садочках, школах, тепломережі, жеках, ремонті доріг і навіть вивезенні смітття...

  Коли люди наші васильківці побачать і почують вкрадені суми вони рватимуть міську владу на шматки

 4. admin 05.01.2018 at 20:30

  Дону Корлеону — ваша інформація дійсно безцінна — і Слончак, і Омельченко, і Коваленко — фігуранти кримінальних справ, і інші цікаві персонажі. Ще раз дякуємо за надану інформацію.

  Просимо у вас дозволу на доведення її до васильківської громадськості...

 5. admin 05.01.2018 at 20:39

  Дону Корлеоне — від кого почують? Від тих, хто безбожно грабував громаду в часи Іващенка?..Не смішіть людей! З приводу «пограбувань» рекомендуємо звертатися до правоохоронних органів, а потім дочекатися рішення суду.

  Ще один момент — як ви думаєте, кому повірять у Василькові — Слончаку чи Сабадашу?..

 6. admin 05.01.2018 at 20:56

  Дону Корлеоне — два ваші останні коментарі відмічені як «спам». В них суцільні повтори «Сабадаш вор»," Сабадаш злодій". Вашу думку ми вже почули...

 7. Громада 05.01.2018 at 23:00

  Громада розподіляє думку адміна. Люди кажуть таку опозицію гнати з ради. Паразитують за рахунок громади та хизуючись їздять на крутих автомобілях. А до міста їм діла не має. Спроби протистояти та шкодити В.Сабадашу розвіються як туман. Васильківці зневажають тих хто заважає роботі мера. Горе опозиціонери не смішіть місцевий люд. Краще направте свою енергію на добрі справи для людей.

 8. Гриша 06.01.2018 at 00:05

  Неділько Микола повинен почати з себе: на позачерговий сесії розказати як його дружина відвідувала роботу в виконкомі та в жекі. Я не заговорився, так, дійсно відвідувала : висипалася скільки завгодно, а на 12 відвідувала робоче місце, з 12 до 14 обідала, після обіду частенько не з'являлася взагалі. Це є факт і можуть підтвердити працівники виконкому та Жеку. Що входило в її обов'язки до цього часу не знає ні Корчинський Богдан ні відділ кадрів. А в Жекі її прикривав директор по проханню Неділька. Поки вона спала дома , Микола писав за неї позови та ходив в суд, щоб навмисно програти та нанести збитки підприємству, за які, доречі, ніхто не поніс відповідальність. А збитки не малі. Почніть з себе, Миколо!!!

 9. КУМ 06.01.2018 at 00:24

  Дон, Пардон)) за вкрадене відповість твій патрон СЛЮНЧАК, який вкрав у людей землю, комунальне майно, парк на Стугні та сквер перед першою школою, ліс на тракторній... ДАЛІ РАХУВАТИ???? Дон, ПЕРДОН)), не рви ср@ку за Шульца, воно того не варте

 10. Спостерігач 06.01.2018 at 11:30

  Запитайте у Панаса Мирного скільки його босс сплатив місту пайової участі з будівництва ліберті центру. Ось де опозиціонерам треба провести розслідування. Кошториси в студію! Панасе! Скільки коштів місто недоотримало?

 11. Дід Панас 06.01.2018 at 15:23

  Своі грішки ніхто ніколи не бачить. Не бачить як вкрали під першою школою у дітей сквер. Як Слончак неплатив пайову участь і рахується в списках боржників, як ліс на тракторній та бурках пороздавали. Так що список цей дуже і дуже довгий. Але цим опозиціонери не займуться, зате займуться правоохоронні органи.

 12. Наталка 06.01.2018 at 15:31

  Чутки містом ходять що на сесіі і Тані Омельченко перед громадою прийдеться відповісти за віджату квартиру у людей та за тротуар біля АТБ , на якому вона хоче поставити два мафи.

 13. Думка 06.01.2018 at 17:54

  Мафи бюлюча проблема міст. Бувший голова комісії та депутати попереднього скликання займалися цим питанням. Але нажаль воно так і не вирішено.

 14. Думка 06.01.2018 at 18:06

  Багато хто прочитав дописувача «Дон Корлеоне» наступного змісту — «...Схоже коса найшла на камінь! У Сабадаша запахло смаженим і Кононенко навряд схоче допомагати.

  Більшість висловлює свою позицію щодо написаного, що Кононеку слід почитати всі висловлювання в адрес місцевої опозиції, а вони не найкращі та зробити висновки, що з такою опозицією не слід мати справу, так як за нею йде шлейф «шахрайських» дій з майном громади. І визнано, що більшість виборців міста підтримали В.Сабадаша. І показник цих результатів вагомий.

  Постає питання — «Кучка опозиціонерів проти громади?»

 15. Дон Корлеоне 06.01.2018 at 22:57

  Кононенко не Бадаєв! Він з усім розбереться!

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.