Члени ГО «Патріот України» знову обмалювали все місто ?..

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

В ніч з 20 на 21 вересня вулиці міста Василькова змінили свій вигляд в гіршу сторону. На фасадах будівель та парканах хтось з німецькою методичністю наносив написи бридкого вигляду та провокативного змісту. Не жаліючи фарби, цей «хтось» вирішив повідомити  місту, що воно є столицею репресій, а також понаписувати ще купу різних дурниць на кшталт: «Свободу патріотам!», «Смерть режиму» тощо. Наводимо фотографії лише деяких з цих написів.

Це, вірогідно, єдине на що спромоглися так звані «патріоти» у відповідь на арешт їхніх побратимів у справі «васильківських терористів».

Нагадаємо, також, що на початку травня минулого року, у переддень 65-ї річниці Великої Перемоги над фашизмом наше місто також було обмальоване у подібний спосіб. Тоді, знущаючись над спогадами ветеранів та дітей війни, місто було «прикрашене» свастичними знаками, дуже схожими на символіку Третього Рейху. Значну частину  з цих знаків комунальні служби міста не прибрали й донині. Але це вже лежить у площині бажання чи небажання очільників міста і передусім міського голови Іващенка ...

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.