Чий гараж?

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

До нас звернулися мешканці одного з будинків по вул. Фрунзе «Масив» з інформацією про будівництво гаража на прибудинковій території. Вони повідомили також, що на цьому будівництві протягом двох днів використовувались екскаватор та вантажний автомобіль, які належать одному з комунальних підприємств. За словами одного з працівників КП, таку техніку замовляла начальник управління економіки і власності міської ради Сіра Л.М. Правда, тільки на дві години. Оскільки таке будівництво ведеться на прибудинковій території, то викликає сумнів щодо законності самого будівництва. Наразі ми перевіряємо достовірність цієї інформації і запрошуємо до цієї роботи Васильківську міжрайпрокуратуру

Чий гараж?: 12 комментариев

 1. мешканець в/м 11 30.09.2012 at 20:43

  На каком основании госпожа Сира Л.М. начала такое строительство? У нее что есть Решение горисполкома? Что простому жителю недоступно, то доступно тем, кто должен осуществлять свою деятельность по «закону»? Без согласия жителей данного дома эта госпожа не имеет права на такое строительство.

 2. карпо 01.10.2012 at 09:18

  Попросіть Пашкевича нехай подасть депутатський запит, в якому будуть всі ці питання.

 3. Сергийко 01.10.2012 at 14:23

  Пашкевич він що? тільки один порядний та спроможний на захист від свавілля депутат???

  А якже інші — в тому числі й ті, котрі функціонально за депутатським розподілом , відповідають за теріторію по вул.Фрунзе?

  Чи вони тільки голсувати за незаконне будівництво вміють?

  Агов !!! — Горульки, Нередьки ,Маркови — ви де? Чи люди для вас ніщо???

 4. Небайдужий 01.10.2012 at 18:32

  Та ні Горульку, Нередьку т а Маркову, а також Крикунову, та Саламетову, їм не до цього. Вони залишки землі дорозпродають, та й майно. Уже синочків (Крикунов) поставив майно докрасти. Де син Крикунова разом з Артемом радником Сабадаша вже кінотеатр продають?

 5. мешканець в/м 11 01.10.2012 at 23:09

  карпо:А ви що нейтральна особа, яка проживає та тільки наблюдає що твориться, а сама як баласт? А Вам нічого не хочеться корисного зробити та звернутися пані до опозиційних депутатів? Може і Вам треба не бездіяти, а щось корисного зробити. Наприклад поспілкуватись с пані Сірою Л.М. Ми мали таке спілкування. А Ви?

 6. мешканець в/м 11 01.10.2012 at 23:58

  Сергийко: Підтримуємо Вас. Нехай підключаються депутати які відповідать територіально за «масив», піднімуть це питання наскільки воно вирішується в правовому полі. Адже Лідія Михайлівна любить так наголошувати на законності! А всі інші для неї «дурні», що мутять воду, так вона охрещує людей які задають їй незручні питання та звертаються за роз"ясненнями.

 7. карпо 02.10.2012 at 14:00

  Який сенс спілкуватися з Сірою після того, як Ви вже з нею спілкувалися? І який же результат Вашого спілкування? Може в неї совість з,явилася? Та ні. Я знаю, що дехто з правоохоронних органів давно хочуть з нею поспілкуватися. Ото буде спілкування! Таких людей як Сіра треба тільки таким чином: «до стіни прижати» фактами її зловживань і тільки тоді вийде ефективне спілкування.

  Що стосується мене то я роблю свою справу і не вважаю себе баластом.

 8. Петро 02.10.2012 at 15:48

  Мабуть,Сергиейко знову помиляється: будівництво вищезгаданого гаражу знаходиться не на вулиці Фрунзе, а на вул. Михайлівській.

  Агов! Сергияйко!Ви помилились! На прибудинковій території вулиці Фрунзе немає свіжепобудованих гаражів.

  Та і з документами у забудовника все нормально, можете особисто в нього запитати.

 9. Сергийко 03.10.2012 at 12:34

  Та у "вас " завжди с документами «все в порядку» , Петрусю!

  Ви ж член команди!

 10. Nazar 03.10.2012 at 19:29

  Петрусю я особисто , чув вид одного депутата з миста, що це дийсно сира будуе гараж, а технику дав стариков , а на який вулици то друге питання, де ще залишилась земля ,там и строить.

 11. Margaret 04.10.2012 at 16:23

  Назар а мені один депутат говорив від якого ви чули щовін дійсно сам для себе особисто при будівництві його гаража замовляв техніку у Старікову. Правда гараж цей «один депутат» будував два роки тому.

 12. Сергийко 04.10.2012 at 22:07

  Отак і живемо ! _____ чи животіємо???

  Невже Сірій нема де автівку приткнути?

  Та є ж , але бізнес попри все! — збудує таким чином гаражик(там техніка безоплатно, тут матеріали за просто так від подячних бізнесюків в обмін на деякі послуги за рахунок громади, землиця звісно дуже просто так) так і виходить гривнюків за 300-500 все будівництво.Зате потім ця спорудка далі йде на продаж вже за іншу валюту та й кількість її зростає до 3000 — 5000 одиниць.

  Пані Сіра , бабцю , благаю — візьміть у онуки, хочу також так «працювать на громаду», ой вибачаюсь — на свій карман.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.