Чи законна реєстрація В.Ф.Поповича?.

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

У зв"язку з тим, що В.Ф. Попович є першим номером списку кандидатів в депутати міськради  від партії «Єдність», а також одночасно зареєстрований кандидатом на посаду Васильківського міського голови шляхом самовисування, деякі спеціалісти з вибочого права вказують на підстави можливого скасування рішень МВК щодо реєстрації списків партії і Поповича, як кандидата на посаду міського голови.

Яку норму Закону мають на увазі ці спеціалісти?

Можливо ч.5. ст. 35 Закону України «Про місцеві вибори» — «Особа... може одночасно бути висунута кандидатом у депутати місцевих рад, кандидатом на посаду ... міського голови... шляхом висування місцевою організацією лише однієї політичної партії, або лише шляхом самовисування».

Ст. 47. ч1. п.5 вищеназваного закону передбачає  скасування рішень про реєстрацію за «порушення вимог частин третьої — п»ятої статті 35 цього Закону".

 

 

Чи законна реєстрація В.Ф.Поповича?.: 12 комментариев

 1. Куриный бог 03.10.2015 at 13:09

  Не знаю, кто сидит в ТВК, но в других городах нашей области комиссии сразу заворачивали назад кандидатов, принесших одновременно документы на баллотирование по списку партии, по самовыдвижению на мэра. Без рассмотрения, просто отказ. В Василькове, похоже, комиссия закон не читала.

 2. Олексій 03.10.2015 at 14:31

  я вважаю, що комісія навпаки дуже гарно знає законодавство, а юристи Поповича знову лохонулись...

 3. Приблуда 03.10.2015 at 16:33

  Cт 41 частина 8 Закону наголошує:

  8. У разі якщо особа, включена за її письмовою заявою про згоду балотуватися за виборчим списком кандидатів у депутати від місцевої організації політичної партії, включена за її письмовою заявою про згоду балотуватися за виборчим списком кандидатів у депутати від місцевої організації іншої політичної партії та (або) висунута за її письмовою заявою про згоду балотуватися кандидатом у депутати, кандидатом на посаду сільського, селищного, міського голови, старости від місцевої організації іншої політичної партії або шляхом самовисування, відповідні територіальні виборчі комісії виключають таку особу з усіх виборчих списків, до яких вона була включена, скасовують її реєстрацію як кандидата в депутати в одномандатному виборчому окрузі, кандидата на посаду сільського, селищного, міського голови, старости, про що повідомляють відповідні місцеві організації партій та цю особу.

 4. Приблуда 03.10.2015 at 16:37

  Ай! Ай! Ай! Федорович опять лоханулся!!!!

 5. Васильков 03.10.2015 at 18:42

  Федорович,Петрович, Олександрович — в один рядочок?

 6. Куриный бог 03.10.2015 at 19:29

  Комиссия лоханулась, а федорыч, петрович и александрыч попытались лохануть ее. Ждемс, когда их всех — желающих одной пятой точкой на два стула — снимут. А если бы не нездоровые амбиции быть мэром любой ценой, спокойно бы баллотировались в горсовет.

 7. Громадянин 03.10.2015 at 20:15

  Полагал Валера, это — регистрация,

  Бережно и ласково готовил декларацию,

  Строки в биографии грамотно вычитывал

  Но случилась в ТВК «мерова» кастрация.

  • Васильков 03.10.2015 at 20:26

   И не только « мерова»,

   Но и «депутатова»,

   Дал бы Бог на «умных» всех

   Такова кастрация.

 8. гость 03.10.2015 at 20:53

  Необходимо внимательнее читать закон,обратить в- нимание на определение округов в части позиций одно и многомандатный.И дискурс будет окончен.

 9. Куриный бог 03.10.2015 at 21:24

  Да, именно, что внимательнее, Почему-то по этой норме закона не пропускают таких же, как попович и ко, в других многомандатных округах. Потому что там в ТВК компетентные кадры, не то, что в Василькове. Так что кандидатам-многостаночникам пора готовиться. Кстати, процедура снятия такова: любой кандидат подает в суд на ТВК (не поповича или пашкевича), а на действия ТВК, которая нарушила закон, их зарегистрировав, далее через суд их снимают отовсюду, и по списку, и по самовыдвижению.

  • Олег 04.10.2015 at 00:43

   Кто тут еще лох. Суд не имеет права перенимать полномочия ТВК. Суд скажет, что статьей 47 Закона, Законодатель поклал обязанность по отмене регистрации именно на ТВК, а не на суд. И суд может только обязать ТВК рассмотреть вопрос об отмене регистрации. Кстати в партии Едность целых два кандидата в меры Попович Валерий Федорович и Семенець Александр Иванович.

 10. admin 03.10.2015 at 21:31

  гостю: — ваше зауваження має сенс. Адже Попович перший номер в списку і не балотується в конкретному окрузі. Тому щодо його депутатства є питання. По кандидату на посаду міського голови вимоги Закону більш конкретні. Як ми розуміємо — комісія в такому випадку однозначно повинна скасувати реєстрацію кандидата. Проте, хотілося б знати з цього приводу думку досвідчених спеціалістів з виборчрго права...

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.