Чи є хоч одна розумна людина в «потєшній» опозиції?.

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

 Сьогодні в мережі Facebook в групі «Форум вільних людей» Владлен Сергієнко прокоментував публікацію одного з місцевих сайтів щодо опитування про рейтинги та кандидатів в Народні депутати України: «Вже давно зі спокійним серцем і безтурботним розумом ставлюся до намаханих на всю голову ортодоксальних регіонально-жлобоблоківських блогерів, що прикручують безкоштовні додатки гугл до своєї пошти і пишуть різну хворобливу бєлібєрду про третій рейтинг Колі Мойдодира в опитуванні рівня довіри, як до кандидата в народні депутати.

Навіть не хотів реагувати на цю чергову „сенсаційну“ новину, попри те що кілька людей мені вчора скинули скріншоти з статтею, де з якогось доброго дива згадується в т.ч. й моє прізвище в контексті „прогнувся під Сабадаша“ і т.д.

Не збираюся нікого ні в чому переконувати і тим більше, щось доводити. Тим більше різним Мойдодирам, які топлять вату за ортодоксальних регіоналів і закидають міському голові його актуальні симпатії БПП — партії, від якої між іншим сам Мойдодир і опинився в депутатах міської ради, пообіцявши своїм виборцям „Справедливість. ЗАКАН. Порядок“ зі свого сітілайту.

Цікаве, навіть не те, що за даними електронних протоколів Мойдодир отримав 60 голосів васильківчан, які скоріше за все проголосували за бренд президентської партії. Більшу увагу варто приділити самому формулюванню „кандидат в народні депутати“, що є виключно юридичним статусом, який надає виключно ЦВК після реєстрації в установленому порядку.

Бо поки ЦВК тебе кандидатом не визнає, ти можеш називатися як завгодно, хоч „... з бугра“, а для виборців ти просто Коля Мойдодир.

Враховуючи умовність і відносність цього тупорилого кейсу з великою похибкою, можна цілком повірити, що на халявній блог-платформі від гугла, Мойдодир дійсно отримав третій рейтинг довіри.

Тільки обидва голоси, які дали йому третій результат мають айпішник і підмаску мережі з кабінету одного приміщення на Гоголя, 5 і цілком можливо, що їх клікнули сам Мойдодир і його корефан Тухлий.

З рештою,парламентські вибори відбудуться лише 27 жовтня 2019 року. Вимогами меморандумів МВФ та положеннями коаліційної угоди вони мають бути проведені без мажоритарки, за відкритими партійними списками, що саме по собі певною мірою виключає рейтинг довіри сумнівних персоналій, які через власне самодурство, тотальну нєобучаємость і феєричний долбо...зм вже називають себе кандидатами.»

Чи є хоч одна розумна людина в «потєшній» опозиції?.: 9 комментариев

 1. Художник 12.07.2018 at 18:42

  Молодца, очень метко.

 2. admin 12.07.2018 at 18:47

  Повністю погоджуємося з написаним Владленом. Від нас, якщо дуже коротко — чи є в їхній компанії хоч одна адекватна людина?..

 3. В/М 12.07.2018 at 20:13

  А хто такий той Сергієнко? Якщо Анатолій Вас знають по Іващенку то він ніхто. Брат його то інше.

 4. admin 12.07.2018 at 22:19

  В/М = Владлен Сергієнко зробив для міста більше за багатьох депутатів міськради...

 5. Антивирус 13.07.2018 at 18:26

  Владлен Сергієнко зробив для міста більше за багатьох депутатів міськради...

  Ой,админ, а по конкретнее о его делишках можно? Кстати и о заботах его патрона — Витюшки Романюка-о качественной воде для Василькова.Да,именно , — про ту воду,на которой этот нардепик 10 млн.гривней бюджетных хапанул. А воды лучшей не стало.

  Но ...ближе к телу...Владленчика: чем же так знаменит этот прституированый активист?Умением испражнятся в сетях интернета? крысить волонтерские собирания?менять под заказ свои убеждения(пардон, — это у него семейная наследственность)?

  Так расскажите,а мы почитаем......

 6. admin 13.07.2018 at 20:31

  Антивірусу — кажуть, що Владлен свого часу тебе відколошматив, тому ти його так ненавидиш...

 7. Антивирус 15.07.2018 at 12:31

  Люди кажуть — ветер носит...А что по сути вопросов?

 8. Владлен Сергієнко 15.07.2018 at 22:48

  Антивірус-Саламатов, тобі звичайно видніше з маааскви чи в якому мокшанському болоті ти там зараз плаваєш. А стосовно люлєй, яких я тобі відвантажив в передбаннику малої зали БК 21 серпня 2015 року на звіті Сергія Сабова перед громадою, так це бачили щонайменше чоловік 40 і всі вони як один висловили мені за це вдячність. Включаючи Слончака, Харченка, Гладкову, Пекарського, екс-мера Сабова і нинішню секретаря ради Перінську. Маю сумнів, що ми колись в цьому житті вже побачимось, але якщо трапиться така нагода ще раз — повторю не роздумуючи, ханурик ти обриганий!

 9. Антивирус 18.07.2018 at 15:05

  Че,админ, — очко жим-жим публиковать мой ответ голубцу владиленчику?

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.