Чи вижене Тимошенко Слончака з лав партії?.

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Сьогодні по Василькову розповсюджені листівки, зі змістом яких ви можете ознайомитись із фото, що опубліковано в цій темі.

 

 

 

 

 

 

 

 

Чи вижене Тимошенко Слончака з лав партії?.: 8 комментариев

 1. учасник АТО 22.06.2017 at 15:30

  Такого члена треба не тільки з партіі, а із міста виганять! Сашулик, що ти собі думаєш? Ти паспорт свій відкрий і першу сторінку уважно глянь, подумай добре над пройдешнім шляхом, а що ще чекає...

 2. регіонал 22.06.2017 at 16:52

  Він просто НЕ ДІЄВИЙ ЧЛЕН партії Юлії Тимошенко...

 3. Думка 22.06.2017 at 17:08

  задаю собі питання чому цей нахабний , зухвалий депутат себе так поводить? можливо від занадто хорошого та безтурботного життя ??? дорогі автомобілі, ресторани, магазини, квартири ділянки, ......., що ще потрібно? напевно від невеликого розуму , цей депутат хоче керувати містом та занадто рано переоцінив свої здібності . сподіваюсь, що громада об"єктивно оцінює своїх обранців.

 4. патріот 22.06.2017 at 23:21

  Скажи хто твій товариш і я скажу хто ти...Авжеж вижене і скоро, навіщо пані Ю маратися через якогось ----ка, який спаплюжив саму рейтингову партію в нашому місті.

 5. Думка 23.06.2017 at 08:18

  не можу ще раз не написати про те, яке уявлення про честь та гідність має рішала Слончак.Як він виховує дітей, онуків, як вчить іх божим заповідям: не вкради. Ви в таке вірите!!!Чи може він допомогти ближньому та знедоленому!!

  Сутність, яка сенсом життя бачить наживу, причому за рахунок громади, їїземель, тобто гроші просто під ногами, нахились та візьми — це сенс його життя. Але як сказав людям його зять: кожному 1×2. Слончак, ти з собою на той світ свої землі, будинки, магазіни, ресторани, автівки і т.д не забереш, а відповідати за твої діяння будуть онуки.

 6. Тарас Українець 23.06.2017 at 08:35

  Головна причина даних проблем з Слончаком , п. С...цем (членом ОЗУ Васильківіщини), пані Ю. і т. д. це те , що Світовий банк повторно виділив для м. Василькова , для Київської області астрономічні коши на період до 2021 року , так як попередні коши в м. Василькові були повеістю розікрадлені за участю ОЗУ Васильківщини в тому числі і за участю нач.ДАї Васильківщини пана Д...... .......ка та його співучасників злочинів.

 7. Тим 28.06.2017 at 10:28

  Громсдо вам плюють в очі, на учасників АТО ПЛЮЮТЬ аби тільки собі урвати. По переду бют- сергієнко, слончак, люба з аллою собі не відстають (хоча в кожному селі по ділянці). За ними мурашко з укропу. Громадо навіть і не проси. Спочатку себе потрібно та всім родичам, а що ж тоді людям? Фігура...

 8. Антивирус 28.06.2017 at 11:38

  Та не выгонит,там такие очень нужны.

  И вам, василькувцы, он тоже нужен — сами ведь его породили, дали поворовать, в депутаты неоднократно выбираете.Чем вы лучше его, живущие на коленях?

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.