Чи відкликатимуть Гладкову?

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Чимало мешканців Військового містечка №11 пропонують розпочати процес відкликання депутата міської ради Т. Гладкової.   Причиною для цього, на їхню думку є те, що Гладкова, як депутат, не запобігла прийняттю незаконного, як вони вважають, рішення сесії щодо утворення структури, що перейме на себе функції ЖЕКу по обслуговуванню будинків №№ 2, 11, 14.

Як відомо, Гладкова проживає в буд. №14...

Чи відкликатимуть Гладкову?: 10 комментариев

 1. Петро 21.06.2016 at 15:34

  Скажіть, може хтось пам"ятає, що взагалі корисного зробила Гладкова, як депутат, окрім того, що незаконно ......................., має квартири, земельні ділянки, їй потрібні наші проблеми, їй треба інше... Гнать її в шию і вибирати людину яка буде працювати!

 2. Знак 21.06.2016 at 21:57

  В житті є плюс та мінус. Одним подобається Т.Гладкова, іншим ні. Так є і буде з усіма виборцями. На кожного не вгодиш. Але якщо хто і не знає, то є і плюси в депутата, яка переймалася сім"ями з бідних родин, допомагала і порадою. Якщо так прискіпливо ставитися до Т.Гладкової, то зпочатку треба уяснити від кого такий вітер подув...Конкретніше, як називается структура, що начебто хоче перейняти функції ЖЕКу згідно законодавства? А то складається враження що хтось лохотронить громадян, а ті й на те ведуться. Адже у місті не визначена управляюча компанія, чи не так? Та й термін існування ЖЕКів продлили на рік...То кому ж так почала заважати Т.Гладкова?

  • Iura 23.06.2016 at 00:12

   Господин Боровик давно не писал ТАКИХ статей на своём сайте.А тут пришли сплетни и началось. Почитайте на досуге дополнения про создание Домового Комитета в Кодексе Украины.Вроде бы все образованные люди.

   Построение гражданского общества предполагает всемерную активизацию местной инициативы, участие членов территориальных громад в разрешении тех проблем, которые им по силам. Разве обязательно ждать, что кто-то со стороны наведет порядок в наших дворах и улицах, высадит цветы и кустарники, благоустроит скверы, восстановит разбитые кем-то скамейки?

 3. Андрій Каденко 22.06.2016 at 14:11

  Всім давно відомо, що в ВМ№ 11 ініціативна група намагається створити місцевий ЖЕК і самостійно врегульовувати питання надання ЖК послуг в даному житлову масиві.

  На мою думку голос Гладкової Т. в т. ч і представників місцевого Опоблоку не впливає на результати голосування в раді.

  Як на мене, то Т. Гладкова як мешканець будинку має право на свою думку та позицію відносно наміру утворення аналогу ЖЕКу в т. ч. і категорично не погоджуватися з цим. При цьому її депутатський статус — не причому.

  Закон надає можливість мешканцям створювати органи самоорганізації населення, що на даний час є легальною альтернативою ЖЕКУ та управляючим компаніям.

  А щодо відізвання депутата — то це пуста трата часу та енергії.

 4. admin 22.06.2016 at 15:27

  Андрію Каденко — Повністю погоджуємося з Вами. Лише одне зауваження — все повинно відбуватися у межах чинного законодавства. (див. у нас "Закон про ОСН)...

 5. Iura 23.06.2016 at 00:15

  Система местного самоуправления не может считаться завершенной, если самоуправление отсутствует на низовом уровне, наиболее приближенном к населению, т. е. на уровне дома, улицы, квартала, микрорайона, маленького села или поселка. Образованием повсеместно домовых, уличных, квартальных, сельских, поселковых комитетов, комитетов микрорайонов можно восполнить это недостающее звено. Такие органы самоорганизации населения выражают интересы части жителей, проживающих на соответствующей территории в границах села, поселка, города. Это не общественные организации и не объединения совладельцев многоквартирных домов, которые действуют на основе иной законодательной базы. Деятельность органов самоорганизации населения строится в соответствии с Законом Украины «Об органах самоорганизации населения», вступившем в силу в июле 2001 года.

 6. admin 23.06.2016 at 08:56

  lura (і) — не пишіть дурниць. Загальні слова, та ще й не «в тему».

  Даю витяг з заяви Ткача. "...Відповідно до ст.ст. 8 та 9 Закону України «Про орган самоорганізації населення, беручи до уваги рішення загальних зборів будинку № 14 військового містечка №11 що відбулися 22 листопада 2015 р...»

  (помилки в тексті з заяви).

  Тому ваш коментар, поданий в 00.12. зовсім «нє по дєлу» Все інше — загальні слова і демагогія.

  Скажіть краще, як так вийшло, що протокол зборів є, а зборів не було. Та й сам протокол не відповідає Закону...

 7. Iura 23.06.2016 at 23:47

  Пан Боровик. Якщо у Вас є один лексикон(Демагогія) то може підберете інші слова.Як я знаю що всі збори біля будинку № 14 проводилися законно і вчасно.І я особисто був присутній на цих зборах і Вас там не спостерігав. А тепер Ви доводите через певний час,що все не законно. Не хочете нічого і не треба. Насильно ніхто нікого не тягне.Живіть як хочете і утопайте у ваших зелених зонах (яких у Вас біля будинку немає) а якщо є трохи то це заслуга мешканців будинку №14 але не Ваша.І машини зробили автостояку біля будинку.(А Вам наплювати на ваш будинок та мешканців в якому Ви живете.

  • Юлия 24.06.2016 at 23:03

   Мне, как владелице квартиры в доме № 14 НАДОЕЛО ЧИТАТЬ ВАШ БРЕД!

   вы свою личную ненависть к Анатолию Павловичу и жадность к деньгам переносите на общие вопросы для НАШЕГО ДОМА

   ( ЧИТАЙ ПО СЛОГАМ — НА -ШЕ-ГО ДО -МА!) И будет так как МЫ ВСЕ ХОТИМ — не будет конторы «Рога и Копыта» не будут руководит у нас ВОРЫ — Дергунов и Ко!

   РУКИ ПРОЧЬ ОТ НАШЕГО ДОМА!

 8. admin 24.06.2016 at 00:00

  lura (і) — роздрукую ваш коментар та покажу мешканцям будинку. Також опублікую список «учасників зборів» та їх лист до міського голови.

  Неучі. Навіть протокол не змогли сфальсифікувати під закон...

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.