Чи вибачиться Сабадаш?.

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Як нам стало відомо, Іващенка на святкуванні Дня міста не буде. Можливо головними дійовими особами на трибуні ми побачимо голову РДА В.Сабадаша та кандидата в нардепи Засуху.
За нашою інформацією, яку ми наразі перевіряємо В.Сабадаш має намір у своєму привітанні вибачитися перед васильківцями за те, що він особисто був ініціатором висунення Іващенка на посаду міського голови Василькова від місцевої організації ПР. Існує версія, що ідею про вибачення підказав йому голова КОДА А.Присяжнюк.
На нашу думку це дуже розумний крок, бо це може підвищити підупалий рейтинг партії влади у Василькові.

Чи вибачиться Сабадаш?.: 7 комментариев

 1. Nazar 07.09.2012 at 16:10

  Кому вирить Сабадажу , вин ройон ( кодаки) розкрав , тепер зливае Иващенко , Бо хоче бути мером .Нам такий мер ,нафиг ненада , одного не можим здихатись, а Цей похлеще Иващенка буде . Банду геть!!!!!!!!!!

 2. Илья 08.09.2012 at 10:42

  А, что там в Кодаках просходит?

 3. мешканець в/м 11 08.09.2012 at 23:59

  Намір у нього хороший! ЗАВТРАШНІЙ ДЕНЬ ПОКАЖЕ.

 4. Небайдужий 09.09.2012 at 13:38

  Щось я вибачення Сабадаша і не бачив. Видвигаючи Іващенка на мера, Сабадаш допоміг йому розікрасти наше місто і захламити його МАФами. А зараз розуміючи що Іващенко все одно після виборів посадять, мітить на його місце. Сподіваючись докінця розікрасти містою

 5. мешканець в/м 11 10.09.2012 at 15:42

  Як видвигається, так і задвигаєтся!!! Не думаємо, що він кудись мітить. Що таке мерство в маленькому місті, а що таке керувати та бути головою райдержадміністрації? Може колись і об"днають місто з районом.Побачимо по його ділах. Населення Василькова зменьшується. Місто жевріє. Багато чого залежить від виконавчої влади, а вона у нас слаба. Бо немає спецілістів, які б вболівали за своє місто. Багатьом байдуже. Відпрацювали та й до хати, на огороди, базари. Васильків це великий базар з Мафами, контейнерами, сміттям. Йдеш по місту і жахаєшься, бо на тебе дивляться звідусіль залізнометалеві конструкції. Наче ти в тюремний ізолятор попав. Містом та виконкомом повинна керувати молодий спеціліст, який чомусь навчився та небайдужий до людського життся та проблем міста. А у нас спеціалісти попадаються на хабарях, використовують свої робочі місця та час не займаючи роз"яснювальну позицію відвідувачам. Спитайте щось у чиновника — то він відповість,що це в не його компетенції. А люди «обозльонні» на багатьох, хто обіцяв а не виконав свої виборчих програм. Керуються емоціями. Ось чому ми так погано живемо, бо голосуємо за кума, свата, брата...Перевертні, які були партійцями, а зараз стали білими, синіми, зеленими продовжують лапшу вішати на вуха населенню, роздавати пайки, а люди голосують, голосують, а тоді борються за тарифне питання, мовне питання та інше. Коли думати почнемо, що голосувати треба за людину та її конкретні діла. С.Пашкевич багато робить добрих справ для простого населення і люди вдячні йому. Його добрі справи на виду. Чому б не підтримати таку людину!!!

 6. Nazar 11.09.2012 at 12:30

  Та Сабадажу наср......ть на мисто и його жителей ,як и Иващенко ,одного поля ягодки .

 7. Небайдужий 13.09.2012 at 22:20

  Та і не збирався Сабадаш вибачатися перед жителями міста. Тому що йому всерівно що з ним буде. (містом) Таке почуття, що наче з Іващенком він в долі.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.