Чи розуміє Сіранчук?.

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Чи розуміє Сіранчук, що в разі підписання ним як головуючим на «сесії» «рішень», прийнятих на цьому зібранні, неодмінно буде повідомлення до прокуратури про вчинення ним неправомірних дій та заява до суду про скасування цих «рішень»? Чи усвідомлює Сіранчук, що йому замість того, щоб займатися власним бізнесом, прийдеться писати пояснення в прокуратурі та витрачати багато часу на участь в судових засіданнях? Чи думає Сіранчук над тим, як його сім"я відреагує на таку ситуацію? Чи розуміє Сіранчук, що він мимоволі став виконавцем  ролі, яку відвели для нього люди, які, попри все, намагаються бути в «тіні»?

Чи розуміє Сіранчук?.: 2 комментария

  1. олег 02.10.2014 at 17:53

    неодмінно буде повідомлення до прокуратури про вчинення ним неправомірних дій та заява до суду про скасування цих «рішень»?

    Ой ой ой. Наверное Сиранчук испугался. И, шо ему будет? Палыч, страшное приходит внезапно и тихо. А, когда пугают, то все как всегда.

  2. admin 02.10.2014 at 17:58

    Олегу: — можливо нічого не буде, але проведе чимало часу в судах і прокуратурі чи міліції, замість того, щоб займатись своїм бізнесом.На нашу думку, Сіранчук не подумав перш як погодитись головувати на цьому зібранні.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.