Чи потрібно Скибі секретарство?.

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Деякі люди поставили собі за мету будь-якою ціною зробити Скибу секретарем ради. Очевидно, вони сподіваються за допомогою Олександра Сергійовича вирішити якісь свої питання. Але чи запитував хтось самого Скибу, чи згоден він на такий варіант... На нашу думку, сьогодні йому це абсолютно непотрібно . -  прийти на посаду на три — чотири місяці і виконувати чужі забаганки, отримуючи за це чергову порцію негативу від громадськості. Не кажучи вже про мізерну зарплату.

Переконані, що Олександр Сергійович  задоволений шансом вирватися з «боліварського кола», очиститись від всього того негативу, що він мав у Василькові. Можливо, він знайде себе інше місце, де йому буде комфортніше, де його будуть поважати...

Чи потрібно Скибі секретарство?.: 9 комментариев

 1. олег 05.10.2014 at 23:41

  Палыч, хватит гнать на Скибу. Не сможет он работать секретарем в течении ближайших 3-4, а может и больше месяцев. Он в армии. Все. Если он сейчас остается формально секретарем, то ему идет стаж работы и пока в армии 50 % оклада секретаря в качестве доплаты к зарплате в армии.

  И Сабов может спокойно предлагать временно исполняющего обязанности до прихода Скибы с войны.

  Сабов сейчас сводит свои мелкие счеты и мелочные обиды против Скибы. Слишком часто Скиба показывал окружающим на «могучий интеллект» Сабова.

  Никакого секретарства сейчас Скибой не предвидеться. Зачем Вы сейчас пытаетесь под играть мелкой пакостной мести Сабова, которую он осуществляет тогда, когда наоборот нужно объединять людей?

  Оформили на работу официально, официально в трудовой провели запись, что призван в армию и все, приказ военкома у меня на руках. Вся проблема закрыта и пусть человек воюет. Ладно Сабов из себя корчит обиженного, а Вам какое дело, что Вы весь сайт Скибой забиваете?

  Проблемы нет. Проблема, в том, что «обидели мышку Сабова, написяв ему в норку». А, мышка злая и у нее хорошая память.

 2. admin 06.10.2014 at 09:02

  Олегу: — справа не в Скибі, справа в намаганні певних людей зробити його секретарем ради. Хоч і сам Скиба далеко не св"ятий, і не робіть з нього такого. Що вам ще раз нагадати про земельні та квартирні діла Олександра Сергійовича. Проте у нього сьогодні є шанс вирватися з «боліварського кола», а хтось разом з вами, чомусь його звідти не хочете випускати.

  Пропонуючи формально залишити Скибу на посаді та виплачувати йому 50% «оклада секретаря», а також обрати «временно исполняющего обязаности» секретаря ради, ви підставляєте Скибу під критику громадськості ще раз. Уточніть також, що ви маєте на увазі, коли говорите про «временного» секретаря. Що про це говорить Закон? І як бути з ч.2 ст.50 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», яка забороняє секретарю займати будь- яку іншу посаду. Але до всього того, що ви пропонуєте, набагато раніше потрібно було б двома третинами депутатів проголосувати зупинене Сабовим рішення про обрання Скиби секретарем ради. Тому все, що написане вами вище немає ніякого сенсу.

 3. олег 06.10.2014 at 12:36

  По поводу вето дело в суде. Там суд и скажет свое мнение. Аналогичные решения Высшего админ суда смотрел. Практика показывает, что такое вето отменяют суды. Основание- для так называемого «вето» нужно несоответствие решения рады законам Украины и Конституции. Если так называемое «вето» было от простого самодурства, то суды придерживаются однозначной позиции.

  Так, что есть «сенс» или нет решит суд.

  Надеюсь Вы право на обжалование в суде не собираетесь отменять или критиковать?

 4. олег 06.10.2014 at 12:46

  Кстати злая мышка, которой написяли в норку, с хорошей памятью, и сама могла бы отменить свое распоряжение про так называемое «вето», и дело в суде прекращается. Все довольны и никто не ругается.

  А, если есть желание судится, то всегда пожалуйста. Поиграемся с большим удовольствием.

  И еще интересно как сейчас из армии можно быть причастным к «боливарскому кругу».

  А, давайте еще Палыч, как в средние века, проверять кто ведьма или колдун? Методик много тогда сочинили. Чего новые изобретать. Выявим и членов «боливарского круга» и других «нечестивых» кругов.

 5. Nazar 06.10.2014 at 15:46

  Может место скиби обрать другого , и проблема решена, и хай служит на здоровье, а прийдет опять оберем!!!

  • олег 07.10.2014 at 00:48

   Не пойдет так. Тех кто сейчас служит нужно уважать, а не создавать проблемы за счет нарушения их прав. Выбрали Скибу, значит Скиба.

 6. admin 07.10.2014 at 10:46

  Олегу: — не робіть з Скиби дезертира. Кому не зрозуміло, що у Василькові повернення Скиби сприймуть як дезертирство, Не голосували ж депутати за звернення до Президента про відкликання з АТО єдиного сина в сім"ї, чи батька двох і більше дітей чи ще когось. Що секретарство Скиби важливіше, як захист Держави? Нехай за нього це інші роблять? Сподіваємось, що Олександр Сергійович прекрасно розуміє, яка слава чекатиме його у Василькові, якщо він погодиться з забаганками осіб з «Боліварської групи».

 7. олег 07.10.2014 at 18:58

  Никто не делает дезертира. Я, например в судах хочу добится, чтоб на основании решения рады его оформили секретарем и на основании приказа о мобилизации правильно отпустили в армию. Оригинал приказа у меня, как у адвоката. Тут что-то не законное и крамольное? Или это обидит «громаду»? Или это жутко аморально с точки зрения Палыча?. Кстати сам Скиба не откупался и честно пошел служить.

 8. admin 07.10.2014 at 20:49

  Олегу: — незалежно від нас з вами, дострокова демобілізація Скиби буде сприйнята у Василькові як дезертирство. Така реальність, І нічого тут вже не зробиш.

  До-речі. Деякі депутати кажуть, що виступ Пашкевича на сесії з цього питання був дуже невдалим.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.