Чи потрібна Васильківщині така споживча кооперація?

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Ініціативна група пайовиків Васильківської райспоживспілки нещодавно зробила заяву щодо нинішнього стану справ у цій організації. Подаємо текст заяви:

 — Що на сьогодні представляє собою Васильківська РССТ?
Це перш за все-трохи більше ніж 450 пайовиків, частина з якихформально належить до того чи інщого СТ (споживче товариство),які практично існують лише на папері та не відповідають вимогам статутів СТ. Крім декількох Ст,це Гребінківське та Устимівське, та, можливо, ще двох, всіх інших практично не існує. А томучастина пайовиків, що не ввійшли до складу СТ, взагалі не мають ніякого юридичного статусу.
На базі колишніх СТ, а точніше, під їх «кришею», створені незрозумілі комерційні структури, що безпардонно використовують матеріальну базу, яка належить не голові правління, а тим пайовикам, які цю базу створили і т.д.
В своєму інтерв"ю голова првління Гурківська Любов Степанівна в газеті «Життя і слово» від 31 липня 2013 р. зазначила, що «...укладені угоди з 39 орендарями, які орендують торговельні площі...». Так і хочеться кричати, а що ж робите Ви,пані,та цілий апарат навколот Вас? Уявіть собі картину, що з 42 об"єктів 39 в оренді. І от ці горе-керівники в добре обладнаних кабінетах сидять і ждуть, що орендарі їм «принесуть».
У цій ситуації призначили собі таку заробітну плату, яку сьогодні називають «достойною». І ха би була ця «достойна» зарплатня, якби Ви, пані голова,разом із своїм апаратом заробляли ці кошти, а не паразитували по відношенню до пайовика. Ці 39 об"єктів є власністю (майном) пайовиків. А що з цього має пайовик за своє майно, яке ви безсовісно використовуєте в своїх цілях та кучки людей навколо себе. Може за останній час пайовику були виплачені якісь дивіденди? Та ні,Ви їх використовуєте на свій розсуд. 39 юб"єктів, це ті пайовики, які сьогодні на 100 відсотків залежать від Вас. Хочу, орендну плату поставлю 1 грн., хочу 2 грн... І так сьогодні маємо. Пайовик частку свого майна віддав Вам, щоб Ви еффективно його використавували. А Ви, щоб не мати «головної болі», здали його в оренду, але при цьому пайовику доводите, що він до цих прибутків не має відношення...

Продовження тексту заяви дивіться найближчим часом.

Чи потрібна Васильківщині така споживча кооперація?: 3 комментария

 1. Фантом 19.02.2014 at 03:17

  Керівницю міняти треба, бо також надала дозвіл на встановлення на будівлю «Кооператора» антенну проти якої виступили проти мешканці в/м та школа. А її подругу Олену, завідувачку магазином разом з нею на пенсію. Бо списують товар з менеджером та розтаскують додому або заносять керівному складу. За товар й годі говорити якогої він якості. Будьте обережні купуючи в такому магазині товар. Ковбаса обробляється олією щоб душком не віддавала, ціни перебиваються, а санітарні книжки продавцями купуються, за здоров"ям ніхто не слідкує. Якість обслуговування «хромає».

 2. анатолій 21.02.2014 at 13:25

  То скаргу в інспекцію захисту прав споживачів напиши.

  в неті то чого байду пишеш.

  Якщо перевірити то в усіх магазинах міста можна найти такі порушення що на голову не натягнеш.

  Чи думаєш на базарі тобі продають архі якісні продукти з сертифікатами якості та реальними санкнижками у продавців.

  Не гони волну. Краще скажи що маєте намір ще один магазинчик поставити а конкурента нада убрать.

  Хто не віре зараз залиште вкладку в неті. життя покаже.

 3. Правий С 24.02.2014 at 12:10

  Шановне товариство, ця стаття є «заказухою» на теперішнє дійсно нормальне та совісне керівництво. Чому ж ти, ..., мовчав, коли попереднє керівництво розкрадало мільйони гривень, десятки об"єктів нерухомості... Думаю після подій на майдані, ми тебе... поставимо на місце, і ти не будеш виконувати вказівки теперішньої, чи вже, можна сказати з радістю, вчорашньої сучої влади на чолі з губернатором області та його родичами в Василькові.

  Слава Україні. Героям Слава.

  Тримайтесь, товариство.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.