Чи потрібна Васильківщині така споживча кооперація? (продовження)

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

...Враховуючи вищевикладене вимагаємо негайно:
1). Виконати рішення уповноважених пайовиків Васильківської РССТ від 23 жовтня 2008 р., постанову 7 конференції райспоживспілки від 29 жовтня 2008 р., рішення кооперативних дільниць в квітні-травані 2013 р."Про розробку Програми розмежування і закріплення власності райсложивспілки між пайовиками". Вважати, що першим кроком реалізації цієї Програми повинно стати виплата дивідентів пайовикам на вартість паю, що обрахований Васильківською РССТ, та виданий, як майновий сертифікат.
2). Переобрати керівний склад Васильківської РССТ.Самоуправство, службова недбалість голови правління Васильківської РССТ, які почались з порушення Статуту та при незаконно призначених виборах, привело до того, що більшість правління (72%),це люди, які практично матеріально залежні від рішень правління та самі ці рішення прймають, це люди, які на базі основних засобів створили незрозумілі комерційні структури, які далекі від бажання брати часть у здійсненні цілей і завдань споживчих товариств. Такий склад керівних органів потребує негайного проведення позачергових виборів, що будуть відповідати Закону України «Про кооперацію», Статуту Васильківської РССТ, Статуту самих споживчих товариств.
3). Провести перевірку діяльності Правління Васильківської РССТ. Сьогоднішня безконтрольність, вседозволеність в керівництві Васильківської РССТ, відсутність контролю знизу, змушує нас негайно звернутись до правоохоронних органів та податкової інспекції щодо перевірки конкретних зловживань, які, на наш погляд, мали місце. ЯЧк можна пояснити, що на дивіденти коштів немає, але голова правління може собі дозволити купити новеньку іномарку, а іншу іномарку на незрозумілих умовах віддати зятю, самоуправно збільшити собі посадовий оклад, виконувати незрозумілий для пайовиків капітальний ремонт там,де це не передбачено, використовувати службовий автомобіль для доставки такого керівника на роботу та з роботи (Гребінки-Васильків), інші витрати, про які пайовикам нічого не відомо.

Шановні пайовики міста і району! Нам з вами належить все майно, що є у власності Васильківської РССТ, нам з вами вирішувати, як його використовувати на свою користь та користь держави. Ми сьогодні не можемо погодитись, що наше з вами майно використовується на свою користь кучкою людей, що об"єднались навколо самоуправного голови правління. Недовіра, дострокові вибори — це наше переконання.

Від імені ініціативної групи пайовик А. Турчин.

Чи потрібна Васильківщині така споживча кооперація? (продовження): 4 комментария

 1. Фантом 19.02.2014 at 03:02

  Дана пані підбирає і собі таких підлеглих які напару з нею мабуть займаються цікавими оборутками: надають дозвіл встановити на магазині «кооператор» за адресою (в/м 11) Западинка — антенну, проти якої виразили протест мешканці містечка та колектив школи №8, а також покриваються оборутки завідуючої Кооператора — пані Олени та менеджера Вікторії. Те що робиться з товаром яким потім продають споживачу це такий обман... Товар списується, забирається додому та розноситься керівництву. Багато, багато але... Міняти всіх треба...

 2. анатолій 19.02.2014 at 11:14

  Ага Турчин має бажання самим стати керівником і набрати собі подібну команду, щоб бадяжить бабло.

  Такі справи потрібно робити тохенько.

  А роль Адміна в публікації даної статті ...

 3. admin 19.02.2014 at 15:05

  анатолію: — про роль Адміна. Принесли підписаний документ, який, на нашу думку, має суспільне значення. Ми його оприлюднили.

 4. pravdoryd 22.02.2014 at 22:42

  Де таке е коли керiвник продае авто пiдприемства за 3000 грн. Своему родичу а його ринкова вартiсть 15000$. Переводяться великi суми не зрозумiло кому , щоб зробити спiлку банкротом.ГАНЬБА ТАКИМ КЕРiВНИКАМ

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.