Чи можна вірити Миколі Недільку і Ко?.

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Сьогодні в соцмережах депутат міськради  М. Неділько поширив відео, відзняте на місці демонтованого приміщення 6 школи. Відео супроводжується коментарями самого Неділька, депутатів Сергієнко та Омельченко.

В своїх коментарях всі троє звинувачують посадових осіб місцевої влади в масштабному розкраданні бюджетних коштів, виділених на демонтаж школи.

Ми перевірили достовірність інформації по декількох наведених ними фактах. Як виявилось, вона не відповідає дійсності.
Вважаємо, що в цьому випадку особи, яких звинувачують у посадових злочинах, повинні звернутися до суду для спростування інформації. поширеної М. Недільком...

Чи можна вірити Миколі Недільку і Ко?.: 7 комментариев

 1. Дон Корлеоне 15.01.2018 at 21:40

  Паніка... А за земельні ділянки які отримали на родичів депутати з групи підтримки мера чого не пишете?

 2. Вуйко 15.01.2018 at 22:06

  Пишуть походу про неугодних

 3. Труфальдіно 17.01.2018 at 09:23

  До Неділька і К* можна відноситися по-різному, але наприклад у батьків тих дітей, що навчалися у 6-ій школі виникають прості запитання. Наприклад: — чому т.зв. будівельний майданчик не огорожений належним чином?

  — чому немає попередження про небезпеку для дітей?

  — чому саме на територію стадіону вирішено вивезти весь будівельний хлам?

  — чому не демонтовано решта приміщень школи?

  — чи є у вільному доступі план-графік виконання робіт по демонтажу?

  Поки що все...

 4. admin 17.01.2018 at 12:12

  Труфальдіно — чи потрібно повторювати за Недільком все, як папуга? Тому, що все, крім огорожі — неправда! Як і з радіаторами...

 5. Доктор Лектор 18.01.2018 at 00:59

  Потрібно не повторювати за Недільком, а не давати зайвого разу можливості таким, як він піариться на чергових ляпах від Козак, Бардаса та Брика. Нормальні люди розуміють для чого і на кого працює Микола Неділько, і вони ж знають йому ціну. Але ж тіж люди бачать, що влада часто-густо просто кульгає, не встигає та недопрацьовує. Потрібно не писати 10 статей про Неділька, він того не вартий, а чітко і зрозуміло, з посиланням на документи, пояснювати простим мешканцям чому саме склалася така сітуація, як вона виправляється. Навчиться нарешті працювати не для 25 ваших відвідувачів, а для широкого загалу.

 6. admin 18.01.2018 at 05:56

  Доктору Лектору — не 25, а як мінімум 300! Це, як кажуть в Одесі, велика різниця. Для широкого загалу — це правильно, будемо старатися. Наш сайт — не тільки адміністрація, а й наші дописувачі, яких ми дуже цінуємо. Особливо таких як Сергій чи Спостерігач, або Гуру та інших. Якби всі так вміли, ціни б сайту не було.

  От спробуйте пояснити ситуацію, про яку ви кажете та як ви бачите вихід з неї. Ми ж бачимо, що ви здатні це зробити на рівні, наприклад, Сергія. Звичайно повчати і критикувати набагато легше.

  Щодо того, як працювати з документами, знаєте, нам видніше, особливо по цій темі. Залиште нам можливість мати право на свою редакційну політику. Чи щось не так?..

 7. Труфальдіно 20.01.2018 at 18:30

  Людям, які обіймають керівні помади потрібно хоч в «общих чертах» знати техніку безпеки на будівельному майданчику. Там все написано. Хто і за що відповідає. Вважаю, що з керівника організації, яка проводила демонтаж школи, необхідно було як слід попитати. Але, як бачимо, цього ніхто не зробив. А коли, не дай Боже, на території демонтажу трапився б нещасний випадок з дитиною чи з дорослим, крайніх знайшли б дуже швидко. Здогадайтеся, хто б був цапом відбувайлом?

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.