Чи можлива фальсифікація?..(оновлено 14.02.2014)

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

14.02.2014. Як нам повідомили, начебто, Васильківський міжрайпрокурор вніс протест на перше рішення сесії з цього питання.

12.02. 2014. Якщо інформація про фальшування цього документа відповідає дійсності, то скоріше всього його фальшування могло відбутись весною 2013р.

07.02.2014.17.50. Якщо ця інформація відповідає дійсності, то все могло відбуватись наступним чином:- взяли гроші за перше рішення, з наступними не склалось. Повертати гроші назад — жаль. Підробили наступні рішення. Підписатись під цими рішеннями могли секретар ради і голова земельної комісії та ще хтось із апарату ради. Печатку ради поставив той, у кого вона була, якщо, звичайно, не було її дублікату.

13.46.Нещодавно у Василькові почали говорити про можливу фальсифікацію документів Васильківської міської ради щодо виділення 10 земельних ділянок під будівництво гаражів по вул. Декабристів. Якщо це правда, то чи будуть правоохоронні органи доводити цю справу до логічного кінця?..

Чи можлива фальсифікація?..(оновлено 14.02.2014): 16 комментариев

 1. ЯКІВ 08.02.2014 at 03:26

  Адміне, будемо чекати коментаря «Олега» Крикунова — головного спеціаліста по штампуванню липових документів у м. Васильків. Цей веселий та оптимістично налаштований Чернушкін ніяк не може зав"язати із своєю головною слабкістю — фальшуванням різних оф. паперів. Хоча Саша, мабуть, для того і був покликаний до Василькова, щоб, використовуючи цю ганебну слабкість, зробити «правильні» вибори, а потім під кришою впливових чинуш вже можна і розгортати широке поле для власної самодіяльності. Так воно і вийшло. Будемо сподіватись, що карикатурщик хоч гроші інвесторам поверне, а то не дай бог призовуть «к отвєту» за недобросовісне відношення до поставленої задачі.

  • Олег 08.02.2014 at 21:23

   Яшенька, опять замыливаешь всем. Крикунов, когда гаражики выделяли, не работал уже в раде. «Фальшування паперів» на виборах — это ты знаешь, что лучше спрашивать у тебя «с бойовими побратимами»

   Вырисовуеться ответ на прямой вопрос. Кому выгодно сейчас гнать на Крикунова, который год как не работает и принципиально не лезет во власть? А, Яшенька? Кому? Ведь тем кто в Василькове — Крикунов никому не мешает.

   И ответ Яшенька — тебе родной (под разными никами) Он же «Баба Параска» он же «Гуманіст», он же «Яків».

   Яшенька, не присваивай Крикунов свои подвиги. А, инвесторы, которые призывают к ответу, по твоей части. Займись Яшенька своим здоровьям лучше.

   Вот почитай лучше по этой ссылке -politiko.ua/blogpost46699 какие честные выборы были. Видишь какой достойный журналист пишет. А, Яшенька. Чего не честные? Врешь что-ли?

 2. admin 08.02.2014 at 14:35

  Якову: — Якщо ця історія насправді мала місце, то Крикунов в ній міг бути лише другорядною особою. Проте,знаючи порядки, які існували серед можливих фігурантів цієї справи, саме його можуть «кинути під поїзд».

  • Олег 08.02.2014 at 21:43

   Да не кинут Админ. Гаражики хапнули уже после того как Крикунов свалил. Да и роль Крикунова любит преувеличивать только один многоликий товарищ под разными никами. У него это мания. У Крикунова была обязаность все, про всех и про все знать и все уметь. А все брать — это было уже прерогативой уже товарищей других.

   Как все знающий могу сказать — гаражики потянули не так давно. Можете проверить. Понимаете, Админ. Любовь к земле — это какой-то вечный зов любой власти. Любила власть землю и в Ваши времена, да и сейчас не меньше любит. А, админ?

   Один великий любитель земли, когда рекламировал землю аж сиял от радости, при этом восхищаясь гворил «Діляночка — рівна, як яєєчечько. Знайшов недавно, перевірив, все чисто, давайте людей на кого оформлять.»

   • admin 08.02.2014 at 22:38

    Олегу: — ви, очевидно, здогадуєтесь, що ми достатньо поінформовані по цьому питанню. І про те, що про «кидок» ми згадали не випадково. Проте ми вважаємо, що з ряду причин, "«кидала» зупинить спробу «перевести стрілки» на вас. Бо йому пояснять, що таке «принцип бумеранга»...

   • admin 08.02.2014 at 22:59

    Олегу: - ключовими питаннями тут є - коли приймали перше рішення?

    — хто отримав сфальшовані рішення, якщо вони були?

    -хто віддав заявнику сфальшовані рішення, якщо вони були?

    Підписати сфальшовані рішення, якщо вони були, могли підписати за посадою Скиба, голова земельної комісії Мартинюк, і рядовий посадовець з апарату ради.

    «Ціну питання», якщо воно мало місце, можна встановити, виходячи з площі «виділених земельних ділянок»...

 3. ЯКІВ 08.02.2014 at 17:52

  Нехай кидають, він сам обрав цей злочинний шлях і має відповідати за свої діяння. А там через Сашу, який по старій звичці піде на співпрацю зі слідством і стукатиме на всіх і вся для пом"якшення покарання та отримання власних вигод, вийдуть по ланцюжку на інших членів злочинного угруповування, яке тероризувало і розкрадало м. Васильків останні декілька років.

  • Олег 08.02.2014 at 21:30

   Да яке там злочинне «угруповування» Инных уж нет, а те далече и надолго не с нами. Нема вже угруповування. А было оно или не было — пусть каждый додумывает сам исходя из реалий сегодняшнего дня.

 4. Група ВТМ 08.02.2014 at 23:59

  Поясніть це ті гаражі проти яких виступав і блокував прийняття позитивного рішення депутат

  Посніков його можна зрозуміти мабуть хотів розширити площу земель Коледжу яким керує

  шкода що не допомогли такому поважному депутату але ми думаємо що йому не потрібно

  засмучуватися Іващенко — Сабодаш за відданість нагородили його не однією земельною ділянкою та й гараж біля будинку побудував поряд з гаражами (ЗЕМЕЛЬНОГО БАРОНА) Слончака і (СОНЯ ЗОЛОТА РУЧКА ) Сіра. Вміють же жить люди!

  • Олег 09.02.2014 at 02:07

   Ну, вот и чудненько. Теперь начинаем вспоминать, когда это было.

 5. ЯКІВ 09.02.2014 at 01:12

  Розпродали манкурти все що тільки можна було, добре хоч центральну площу не займали. А півник-Крикунов вирішив пограти в стрілочника, от тільки всі стрілки йому проінформованому, всеуміючому і «непрацюючому» з печаткою ради будуть направлені в одне місце. Саша завжди сміявся з тих, хто йому протистояв, хизуючись своїми унікальними аферистичними здібностями. От тільки недолугий комбінатор забув про те, що хватаючи Бога за бороду, його самого можуть схопити за яйця.

  • Олег 09.02.2014 at 11:31

   Как, я понимаю Васильковскую политику, то все делятся на две категории: те кто имеют доступ к самой любимой украинской земле и те кто мечтают о таком доступе.

   Правда есть еще те которые не хотят ни доступа к земле ни к политике, ни к власти.

   Они, то и смеються. А самый большой смех вызывают обезьяна без флага и родины, которая мечтает о доступе, но всегда не угадывает кому подхалимничать. Вернее к кому угадывает, но вот не в те моменты.

 6. ЯКІВ 09.02.2014 at 13:37

  Як добре, що Саша завжди угадував, перед ким необхідно присмикатись і чиї чоботи облизувати. Мабуть таланти афериста і чернушкіна не були б реалізовані у Василькові, якби Крикунов не був абсолютно цинічним, безпринципним і нахабним по...уїстом. Ця істота завжди сміялась над громадою всього міста, як над біомасою та недоумками, яких необхідно, як овець, правильно «підстригати». Нічого дивного немає, що він зараз свої мерзенні якості разом із відповідальністю хоче навішати на всіх інших. Будучи шельмою по природі, Саша весь час намагається донести до нас, що абсолютно всі Васильківські політики думають в першу чергу тільки про особисті шкурні інтереси, і на їх фоні він не є виключенням. Але, як вище сказав Адмін, «принцип бумеранга» розповсюджується абсолютно на всіх без виключення і природньо перетікає в не менш фундаментальний принцип: що посієш, те й пожнеш.

  • Олег 09.02.2014 at 15:07

   Яшенька, Крикунов есть исключением. Он не лезет в политику и уже год даже рядом не стоит с властями и естественно не желает никому лизать ботинки в отличии от тебя. И кроме тебя Яшенкьа возмущаться на Крикунова никто не горит желанием. А, когда наблюдаешь со стороны за тем как толкаються при политике, то виднее, чем из толпы толкающихся и взгляд объективнее.

 7. Соціал-Nаціональна Асамблея 11.02.2014 at 05:46

  Крикунов розбирись в своїй голові. Мосійчуку до твоєї персони діла нема. Коли зміниться в країні влада і до відповідальності будуть притягуватись фальсифікатори «терористичної» справи то дійде черга і до тебе.

 8. Яків 11.02.2014 at 17:34

  Саші важко розібратись зі справами в своїй голові, він так «добре» попрацював у нашому місті, хапаючись за все що пахло грішми, що вже не знає звідки «вистрелить» і хто перший призове «к отвєту!»

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.