Чи буде «фінальна дерибанна»?.

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Тиждень тому Владлен Сергієнко повідомив в мережі ФБ (Форум Вільних Людей) про наміри певної групи депутатів та інших осіб ініціювати проведення сесії міської ради з розглядом земельних питань, серед яких є питання щодо виділення земельних ділянок по вул. Княжій в районі Змієвих Валів. Подібну інформацію ми отримали з двох незалежних джерел, що майже стовідсотково підтверджує її достовірність.

Паралельно циркулює інформація про виділення земельних ділянок за рахунок дитячих майданчиків та прилеглої до них території на Масиві та в Центральній частині міста.

Пам"ятаючи гіркий досвід проведення сесій в кінці каденції ради, коли виділення ділянок «своїм» досягало небачених до того масштабів, громадськість  та небайдужі мешканці Василькова просто зобов"язані запобігти такому розвитку подій на «фінальній земельній» сесії ради нинішнього скликання.

Дивно, що, незважаючи на широкий розголос та гостроту цього питання, мовчать з цього приводу, як води в рот набрали, всі фракції і депутатські групи в міськраді, окрім представлених партією «Сила людей»...

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.