Прогнози були під фальсифікацію. Не вийшло!.

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Ще 21.10 ц.р.  я зробив прогноз щодо результатів виборів до Васильківської міської ради. Тоді ж були оприлюднені результати опитування, як я вважаю, від Мосійчука.  Сьогодні після встановлення результатів виборів ТВК ми маємо можливість перевірити, чиї прогнози виявились точнішими...

26.10. Наразі куратор «ПРОПОЗИЦІЇ» Ігор Мосійчук громогласно заявляє про масштабну фальсифікацію результатів виборів у Василькові. Бачте, його прогноз про побєдоносне вхождєніє у владу соратників і прибічників Сергія Іващенка виявився, делікатно кажучи, дуже неточним — пропозиціонери пролетіли над нею, як фанєра в ураганний вітер. При цьому, Ігор Володимирович сподіваається залучити до оскарження результатів виборів ще й Дубінського. Мовляв, і результати «Слуги...» підтасували.

Не думаю, що Дубінському це потрібно. Скоріше всього, його результат виборів у Василькові влаштовує якнайбільше. Особливо в частині виборів міського голови. Недаремно ж проти Баласинович виставили такого слабкого кандидата!

Як на мене, результати васильківських виборів були в значній мірі прогнозовані. Подивіться нижче мій прогноз від 21.10.2020...,

21.10.2020.  Сьогодні один з провінційних інтернет — ресурсів оприлюднив результати опитування щодо рейтингів суб"єктів виборчого процесу у Василькові.

Згідно опублікованих там результатів досліджень за партію «Слуга народу» у Василькові проголосують 18,2 % виборців, за «Європейську солідарність» — 12,1%, за «Пропозицію» — 10,3%, за «За майбутнє» — 7,9%, за ВО «Батьківщина» — 5,9%, за «Опозиційна платформа За життя» — 5,3%, За «Сила і честь» — 5,2%. Решта партій не долають 5% бар"єр.

За моїми спостереженнями за «За майбутнє» проголосує 16% плюс-мінус 2%, За «Слуга народу — 12% плюс-мінус 2%, за ВО „Батьківщина“ і „Європейську солідарність“ — 7,5 плюс-мінус 2%, за „Воля“, „Сила людей“ — 7 плюс-мінус 2%, за „Опозиційна платформа За життя“, „Сила і честь“ — 6 плюс-мінус 2%. Можливо 5 відсотковий бар»єр подолає «Голос». Партія «Пропозиція» цей бар"єр не подолає.

Щодо переможця виборів міського голови інтернет-ресурс повідомив що згідно опитувань переможцем буде кандидат від «Слуги...» А. Шевченко. За моїм прогнозом — Н.Баласинович.

Звичайно, не маючи інформації по селах, точний прогноз зробити важко. Просто після оголошення результатів виборів цікаво буде дізнатися — чиї прогнози виявилися точнішими...

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.