Чиї плани?.

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Останніми днями у Василькові стали говорити про те, що певними силами виношуються плани щодо недопущення до виборів міського голови рейтингових кандидатів. В першу чергу — Сабадаша і Поповича, якщо останній не буде балотуватись від БПП.

Як буде насправді — поживемо, побачимо. Чекати залишилось недовго. Точно можна сказати лише одне, такі спроби обов"язково наштовхнуться на спротив васильківської громади.

Чиї плани?.: 3 комментария

 1. Олег 21.09.2015 at 21:29

  Палыч, не надоел информационный источник -"Останніми днями у Василькові стали говорити"? У Вас когда-нибудь что-то достоверное и точное из конкретного источника будет написано? У Вас всегда все со слов : нам говорили, ходят слухи и прочее.

 2. Олег 26.09.2015 at 22:52

  Ну, шо опять соврали Палыч. Шо кому-то мешали в регистрации?

 3. admin 27.09.2015 at 09:46

  Олегу: — я ж не казав, що це плани комісії. Один з вже зареєстрованих кандидатів на посаду міського голови при зустрічі з окремими людьми як мантру повторює, що одного з кандидатів до виборів «недопустить» Правий сектор", проти декількох — відкриють кримінальні провадження і т.ін.

  Сподіваюсь, що Ви читали заяву керівників місцевого осередку «ПС», де йдеться про те ж , що і ми написали в цій темі. До — речі, я особисто не знайомий ні з «Марусею Звіробій», ні з Ведмедем.

  Ще один момент. За нашою інформацією, ЦВК, знаючи неодноразові «продєлки» Васильківських МВК різних років, не будемо вказувати яких, встановила особливий контроль за діяльністю нинішньої. Запитайте у Каденка, він щось про це, очевидно, знає.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.