Чиї інтереси захищає депутат Нередько?..(оновлено 19.08.)

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

17 серпня ц.р. Васильківський міськрайонний суд (головуюча суддя Г.М. Лебідь-Гавенко)

постановив:

у задоволенні адміністративного позову С.Нередька до Васильківської міської ради про визнання дій неправомірними, скасування рішення органу місцевого самоврядування - відмовити.

07.08.  Депутат Васильківської міської ради С. Нередько звернувся до суду з адміністративним позовом, в якому просить визнати дії міської ради протиправними та скасувати її рішення від 03 квітня ц.р.  «Про створення тимчасової комісії по аналізу ефективного, цілеспрямованого використання бюджетних коштів та коштів підприємства».

В судовому засіданні В. Брік  заявив клопотання про залучення  КП «Васильківтепломережа» до участі у справі в якості третьої особи на стороні С. Нередька. До свого клопотання В. Брік додав витяг з Єдиного державного реєстру юридичних та фізичних осіб підприємців. в якому значиться, що він є директором підприємства.

В своєму клопотанні В. Брік пише, що задоволення позову С. Нередька «...надасть КП „Васильківтепломережа“ можливість забезпечити схоронність документів та недопущення використання інформації (комерційну таємницю)  в приватних інтересах членів даної комісії, а також в інтересах третіх осіб».

Як відомо, раніше В. Брік передав на «зберігання» приватній фірмі первинні документи підприємства, серед них акти прийому-передачі виконаних робіт.

Як ми вже повідомляли, сьогодні у відповідному реєстрі  директором КП «Васильківтепломережа» записано, що його директором є В. Грушка.

Отже, В. Брік не може представляти в суді підприємство. Більше того, сьогодні він зобов"язаний негайно повернути документи з приватної фірми їх законному власнику...

Питання до наших користувачів. Чиї інтереси в, даному випадку, захищає депутат Нередько?..

Чиї інтереси захищає депутат Нередько?..(оновлено 19.08.): 5 комментариев

 1. Капелан 07.08.2015 at 16:42

  Боровик так я тепер сам не розумію. Вчора ви сказали що комісія розпущена, Грушка в своєму інтервью на Щит і меч це підверджуєте, а сьогодні вона вже знову появилася. Прийдеться довести справу з казнокрадами до кінця. Далі буде

 2. admin 07.08.2015 at 17:25

  Капелану: — Деякі депутати відмовились голосувати за продовження терміну роботи комісії, яка не завершила свою роботу. Простіше кажучи, комісії немає. Звідки ви взяли, що вона з"явилася? В той же час, є рішення сесії про її утворення. Саме це рішення Нередько разом з Бріком вимагають в судовому порядку визнати протиправним...

 3. Капелан 07.08.2015 at 19:04

  В цьому рішенні є дуже цікаві речі, можливість приховати (промовчати), вкрадені гроші, так як там є конфлікт інтересів деяких членів комісії, (тому і автор порушуючи регламент ради, разом з очільником міста, протолкнули його) моя пропозиція пере форматувати комісію в якісному складі. До речі я і сам хочу попрацювати в ній і термін перевірки визначити не останній рік а період скажемо за останні 4 роки. Помінялося дуже багато керівників комунальних підприємств. І хотілося докопатись до правди. Хто ж понесе відповідальність . Але мої законні вимоги нагло ігноруються, от і хочу щоб ділки які думають що розвели раду, понесли хоть якусь відповідальність.

  Мене досі дивують деякі речі в комунальників. Такі як, дохідність. В одних зашкалювала, а в других при піднятті тарифів вона пропадала.

  От така в мене мета. А ви все на кого я працюю, хто мені вказує. Розслабтеся адмін

  Я не ви . В мене своя голова є. В цьому місті живе моя рідня, яка середнього достатку, а розкрадають його в основному тупоголова ліміта з далекої росії.

  Хто захистить місто як не корінні Васильківчани.

 4. admin 07.08.2015 at 22:02

  Капелану: — щодо термінів перевірки — якщо Ви не знаєте, а, з сказаного вами видно, що не знаєте, то ми вам повідомляємо, що є акт ревізії підприємства за період з 01.08.2010 по 01.04.2012року. Є також акт ревізії «Тепломережі» за період з 01.04.2012 року та завершений звітний період 2013 року та окремих питань за період з 01.01.2008 по 01.04. 2012 року.

  З актами ревізії кожен депутат міськради міг ознайомитись.

  Так що ваші «законні» вимоги не зовсім є законними. А термін перевірки визначений правильно. До-речі, найближчим часом ОДФІ все таки почне ревізувати «Тепломережу»

  Щодо того, хто розкрадає Васильків. Все місто знає, хто цим займався з 2006 по 2012 р.р. Аж ніяк не «ліміта з далекої Росії», а «найщиріші» українці, а серед них було немало «корінних» васильківців.

 5. Капелан 07.08.2015 at 23:16

  Не розумію ваше питання, ви за перевірку, чи проти?

  Враження таке, що ви просто забалакуєте саме питання.

  Ще раз питаю перевіряти, чи не треба, комунальні підприємства.

  Особливо стан ЖЕКу, водоканалу, виконання та ціноутворення ремонту доріг, як були підвищені тарифи на сміття, тепло, каналізаційні послуги, хто підписав дозвіл на врізку Столичного в каналізаційний куди ділися кошти розформованих комунальних підприємст,

  В мене багато питань, на які тодішні та сьогоднішні керівники бояться надавати відповіді. Даже три амністії які вже були, від відповідальності колишніх та сьогодньошніх не спасуть.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.