Чекаємо на реакцію влади...

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Нашу вчорашню публікацію «Що коїться» за ніч переглянуло більше 300 людей. Активний перегляд цього матеріалу триває і надалі. Нагадаю, що депутат міської ради Юрій Коваленко повідомив про те, що ділянка за школою №1, яка межує з центральним дитячим майданчиком, останніми днями отримала кадастровий номер. Як відомо, наразі на офіційному сайті міської ради розміщена петиція про облаштування на цій земельній ділянці зеленої зони та скейт-парку.

За нашою інформацією, міська рада жодних рішень з приводу зазначеної земділянки не приймала. Правда, раніше на одну з попередніх сесій «ініціативна депутатська група» вносила проекти рішень, які давали старт зведенню на ній 5 індивідуальних гаражів, очевидно, з подальшою зміною цільового призначення земділянки під комерційну забудову. Завдяки активній позиції громадськості, яку підтримав міський голова, зазначені проекти рішень були зняті з розгляду.

Але ще 23 лютого в своїй публікації на нашому сайті «Не дати вкрасти» ми попереджали, що спроби заволодіти земельною ділянкою, в т.ч. і в незаконний спосіб ймовірні.

Як би там не було, чекаємо реакції влади на інформацію, яка викликала у Василькові неабиякий резонанс...

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.