Частково праві...

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

А. Боровик: — На мою думку, люди, які звинувачують адміністрацію «Васильків інфо» в упередженому ставленні до Сабова, частково праві. Висловлюючи критику, часто справедливу, на адресу Сабова, адм. «не помічає» абсолютно деструктивну роль депутатського корпусу, який оголосив війну не Сабову, а мешканцям всього міста. Допускаю., що така позиція адм. не є злим умислом, а пояснюється незнанням ситуації у місцевій владі та відсутністю повної інформації щодо діяльності ради.

Щодо моєї особистої позиції з цього питання — нехай допрацюють і Сабов, і депутати. А шансів у них після жовтневих виборів залишитися на своїх місцях, «як кіт наплакав»...

Частково праві...: 7 комментариев

 1. Капелан 27.07.2015 at 06:57

  Пане Анатолію скажіть правду. Сесії зриває своєю неявкою бувша фракція ПР , жоден з них крім Гладкової Т. на сесії не зявляється, а на вибори готовляться. Може пояснете чому вони саботують.

 2. admin 27.07.2015 at 08:47

  Капелану: — з початку року на сесії не з"являються в середньому 25 депутатів. Ви праві, серед них і 7-8 з колишньої фракції ПР. Значну кількість прогульщиків складають депутати, які проживають за межами міста.

  Крім того, на відповідальність деяких депутатів перед громадою вплинув спосіб, завдяки якому вони ними стали. Краще за інших розказати про цей момент може Крикунов або Мосійчук.

  Пояснення, що депутати не з"являються на сесії із-за Сабова, не витримує ніякої критики. Я згоден з вами, що до Сабова у громади є чимало справедливих претензій, і, якщо чесно, тому на наступних виборах у нього немає шансів бути переобраним на посаду міського голови. Скажемо так — в порівнянні з попереднім міським головою Сабов значно слабший.

  Щодо прогульщиків. Найближчим часом подамо їх список у нас на сайті і в черговому номері бюлетеня «Рідне місто»...

  • Капелан 28.07.2015 at 21:42

   Давайте уточнемо: 11 депутатів від партії регіонів, 3 депутата від удару, 2 чоловіка на фронті, 2 мажоритарщика яких вже в Василькові немає 4 роки, 1 вибув так як став депутатом ВР, 1 помер, Всьго 20 депутатів — це які залізно не відвідують сесії.

   Доречі три ТВК не спромоглися призначити довибори, замість вибувших депутатів, Секретаря ради якого вибрали депутати, досі блокується,

   А тепер спробуйте надати відповіь, ким і для чого блокується робота ради.

   І чи підуть ці депутати які не ходять на сесію знову на вибори, особливо бувші члени партії регіонів.

 3. Игорь Гаврилюк 27.07.2015 at 12:27

  Анатолий Павлович! Как Вам не стыдно так отзываться о Сабовые?:" ...що до Сабова у громади є чимало справедливих претензій, і, якщо чесно, тому на наступних виборах у нього немає шансів бути переобраним на посаду міського голови. Скажемо так — в порівнянні з попереднім міським головою Сабов значно слабший."

  Почитайте , что пишет о Сабове Весна на "Васильков инфо:! Какой он «сильный»! «Разрывает порочный круг», "«Ложится под „Тигров“,.

  Сабов превратил Васильков в „Европейский город“ и отчитавшись за год мэрсчтва снова» выиграет « выборы»!

  Немедленно извинитесь перед Сергеем Александровичем!

 4. Громадянин 27.07.2015 at 21:29

  Считаю, что вскоре по каждому депутату соответствующие выводы сделают его избиратели. Помогал ли, отстаивал интересы или нет, замечал ли проблемы, решал ли наболевшее? Если депутат действительно считает себя избранником народа, полагаю, он в любой ситуации найдет силы и возможности помочь людям. Даже тогда, когда нет сессионных заседаний.

  А те депутаты, кто не ходят на сессии — просто барыги от власти.

 5. Иммануил Кант 28.07.2015 at 23:46

  Хлеба! И новые ворота! Ржунимагу...

 6. Иммануил Кант 11.08.2015 at 16:46

  Саламатов — Табейкин — 1

  dl.waix.ru/dd6dc62b4.mp3

  Саламатов — Табейкин — 2

  dl.waix.ru/e942073dc.mp3

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.