Це істерія не Гаврилюка...

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Істерія екзальтованого Гаврилюка на «Васильків інфо» щодо  ініціативної групи по утворенню у Василькові ГО «Самопоміч», в більшій мірі є істерією тих, хто стоїть за Гаврилюком.  Зусилля цих людей взяти під контроль формування у місті  підрозділів «Самопомочі» зазнали ганебного провалу. Тепер їм нічого не залишається, як «гавкати» вслід «уходящему поезду»...

Це істерія не Гаврилюка...: 9 комментариев

 1. Олег 14.05.2015 at 23:26

  Палыч, я конечно отошел от всей политической возни. Но у самого вызвало удивление. Олександр Иванович Романенко и Самопомощь как-то совместимы? Бывший КГБешник, бывший комуняка, бывший свободовец, бывший член партий — сателита Януковича Семиноженка ( Партия Народноого доверия и партия Новаяя Политика) скольких он партий бывший член еще не зная. Мне вот интересно, а лидер Самопомощи — мер Львова Садовой знает, что уже местные организации Самопомощи создают КГБшники поменявшие не одну партийность? Наверное Романенко на старости лет очень сильно проникся идеями либерализма, свободы, демократии. Наверное в КГБ еще мечтал ою этом? Палыч и поверьте на слово у меня нет истерии, просто удивился товарищу Романенко и такой удивительной новой симпатии Романенка к Самопомощи.

 2. admin 15.05.2015 at 17:52

  Олегу: — Вашу неприязнь до Романенка видно неозброєним оком. Очевидно, Ваша необ"єктивність певною мірою викликана тим, що Романенко дещо зробив для дострокового припинення повноважень Вашого колишнього шефа, який давав Вам можливість добре заробити.

  Хто б що не казав, а Романенка у Василькові поважають. Знають добре і Вас з Гаврилюком. Не забули, як у 2010 році МВК під Вашим керівництвом зробила Іващенка міським головою і як Гаврилюк перепродував земельні ділянки оформлені на підставних осіб.

  Всі розуміють, що написане Вами про Романенка, напівправда або вимисли.

  Насправді , істерична реакція людей, прихильниками яких Ви з Гаврилюком є, викликана тим, що Романенко з однодумцями не дав можливості цим людям з поганою репутацією прибрати до рук Васильківську організацію «Самопомочі».

  Ви ж не думаєте, що ми не знаємо, цих людей та кого вони направляли з цією місією до столиці...

 3. Олег 15.05.2015 at 22:18

  Палыч, а что же я наговорил на Романенко. Что он бывший офицер КГБ в отставке. Что он поменял только 4 партии из тех, которые я знаю. Больше я не писал ничего. Я лично Романенко не знаю. Его качества и недостатки мне абсолютно не известны. К чему он прилагал руки понячтия не имею. Все, что я написал — то то, что меня удивляет как КГБшник стал демократом и сторонником мера Львова. Не более. Причем тут Иващенко. Уж в КГБ Иващенко точно не служил. Палыч, не понимаю, что ВАс задело. Ну хотите, пусть Романенко будет очень хороший бывший КГБшник.

 4. admin 15.05.2015 at 22:45

  Олегу: — життя складне. Ви ж також тісно співпрацювали з СБУ Януковича. Про результат Вашої співпраці ми з Вами добре знаємо. Проте «меня не удивляет», що ви демонструєте демократичні погляди...

  • Олег 16.05.2015 at 01:57

   Палыч, Вы зря меня в пример ставите, моя жизнь никак не связана с лапшой на уши о благе громады, которую вешают деятели различных партий стремясь во власть при этом меняя и партии и идеологические взгляды. Я не лезу во власть и не создаю различные партийные «осередки» каждый год новой партии. Кстати нигде и никогда никому не говорил, что я демократ. Палыч, Вам опять что-то померещилось о моих демократических взглядах, которые я якобы демонстрирую.

   Я всего навсего констатировал факт, что бывший КГБшник Романенко стал активистом партии, где лидер мер Львова. Никакой истерии по этому поводу у меня нет. Офицер КГБ Романенко меня просто немного удивил. А, Вы все мотивы ищете. Уже удивиться нельзя, чтоб Вы в чем-то не заподозрили. Палыч, партии не создаю, взгляды не навязываю, лапшу на уши народу не вешаю, во власть не лезу, карьеру не делаю, взаимной любви к органам не испытываю, как и они ко мне. По поводу КГБ имею такое же мнение, как и большинство украинцев.

 5. natan 16.05.2015 at 00:16

  Пане Боровик, я не хочу виправдовувати Гаврилюка, якщо таке колись станеться хай мене грім на місці вбьє, бо Гаврилюк то справжній генерал в армії виродків. Але хіба ви зним не одним тим самим займаєтесь — ведете запеклі та жорстокі бої, в стакані з людськими екскрементами, за вплив на найбільшу кількість «пасток», політичних брендів, для того щоб цинічно використати «наловити» найбільшу кількість виборців на майбутніх виборах. Доречі, добрі люди кажуть, що в новому законі про вибори колись формальна перевірка партійної організації управлінням юстиції стане справжнім кошмаром — треба буде до них подати персональні данні членів партій, звичайно з дотримання закону про збереження персональних данних. Управління зробить порівняльний аналіз, виявить хто, скільки разів і в якій партії є членом і на підставі цього надрукує данні про організацію. А ще, кажуть, що інформація про кількість «двойних агентов» буде підставою для перевірки партій на всеукраїнському рівні ну і тд. тп.

  • admin 16.05.2015 at 08:29

   natan (у): — чимало часу я потратив на те, щоб достроково припинити повноваження Іващенка як міського голови. Сьогодні ми через сайт і бюлетень подаємо нашу думку про суспільно-політичну ситуацію у Василькові, діяльність міської влади, місцевих осередків політ.партій і ГО. і т.ін.

   Ми також даємо можливість іншим вільно висловлювати свою думку з цих питань.

   Взагалі, наших матеріалів на сайті відсотків 30, 70 — наших дописувачів.

   Сподіваємось, що наша спільна робота в цьому напрямку стане певним орієнтиром для васильківців на найближчих місцевих виборах.

   Хотілося б також більш конкретно почути від вас про матеріали, які вас не «влаштовують»...

 6. Ображений революціонер 16.05.2015 at 01:44

  Цікаво, хто страшніший? КГБешник, ЦРУшник чи барига-популіст? Як показує практика, мати справу з КГБешниками не так вже й погано, наявність у них спецзнань, якими не володіють середньостатистичні обиватєлі в декого викликає «благоговейный трепет» Черчіль колись казав: «У нас нет антисемитизма потому, что мы не считаем евреев умнее себя»

  Мабуть страх перед КГБешниками виникає по причині наявності у людини комплексу власної неповноцінності? А може ще й тому, що деїкі навіть і бивші бачать наскрізь аферистів-маніпуляторів?

 7. Олег 16.05.2015 at 16:52

  Чего чего? Спецзнания у КГБшников? Интересно какие? Как найти антисоветского агитатора? Как найти нелюбящего советскую власть? Как найти и посадить человека, который флаг жовто-блакитний дома держит? Как отправить на Колыму сочуствующего националистам? Я может чего-то не знаю. Может КГБ чем-то еще занималось? Уголовными преступниками, аферистами и мошенниками точно КГБ не занималось. Эти спец знания были у милиции. КГБ имело спецзнания по совершенно другой работе. И, даже если Вы вспомнили евреев, то выявление «тайных заговорщиков-сионистов» было тоже заданием КГБ. Кстати в Германии на работников СС, СД и Штази люстрация распространяеться пожизненно.

  Интересно спросить у Ображеного революционера — какие знания у бывших КГБшников вызвали у него «благоговейный трепет» и кто их сейчас боиться? Если Вы меня имели ввиду, то у меня вызвало обычное удивление — как сотрудник КГБ вдруг стал почитателем идей мера Львова и членом «Самопомощи». Романенко наверное в КГБ обучили разным спецзнаниям, если партии меняет так часто.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.