«Це фіаско, Колян!»...

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

В соцмережах депутат міськради Микола Неділько почав «рекламувати» кандидата в президенти України Анатолія Гриценка. Результат Миколиної реклами виявився цілком передбачуваним. Навіть ті, хто відносився до Гриценка толерантно, коментуючи цю рекламну «продукцію» , не підбирали слів для жорсткої критики Анатолія Степановича.

Ще декілька днів тому назад, в своєму матеріалі «Як рукавички!..» ми писали, що від таких як Коля «агітаторів» шкоди бідьше, як користі. І, як в воду дивилися!..

«Це фіаско, Колян!» — в даному випадку краще не скажеш за одного з учасників дискусії у ф.б., який таким чином оцінив роботу Миколи по «рекламі» Гриценка у Василькові...

 

«Це фіаско, Колян!»...: 1 комментарий

 1. Юра 29.01.2019 at 14:17

  Коля вже попрацював з Саакашвілі — результат відомий. Тепер Недюлька взявся за Гриценка, так що тримайся Анатолій Степанович, бо політичне гасло на бігмордах «громадянської позиції» «чесних більше» дуже сильно дисонує із такими поплічниками, як Неділько. Патологічний брехун, політичний хамелеон, урист формата -"за бабки все порішаю" і просто людина, яка чхати хотіла на закони, захищаючи тільки тих, в кого товстий гаманець і щедрі гонорари. Що корисного за свою каденцію зробив Коля? Допоміг директору западинського ринку Подоляку узаконити двоповерхову будівлю на тротуарі? чи Феню вкрасти у міста землю під очисними спорудами?

  Враховуючи, що Неділько вступив в партію Гриценка, було б доречно трохи змінити гасло на бігмордах на більш об'єктивне : «Чесних більше, але не в партії громадянська позиція»

  Та й взагалі всім свідкам Анатолія Гриценка раджу ознайомитись із статтею «Політик нового типу»,

  volodymyrboyko.com/2018/1...tyk-novoho-typu/

  щоб краще зрозуміти, що із себе представляє маска Анатолія Степановича і відповідно усвідомити якість цієї «новизни» та кому вони прорубують шлях в президентське крісло. Так що тут без граблів не обійтися, треба брати і починати на них стрибати, це дуже приємно і приємно настільки, наскільки приємно за 27 років незалежності голосувати за популістів, демагогів, аферистів і бандюганів.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.