Бурсова може «влипнути»?.

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Чи «влипне» в неприємність начальник управління соцзахисту населення Л. Бурсова у зв"язку з її діями, показаними сьогодні Гавриюком на сайті «Щит і меч», покаже час. На нашу думку, таки може «влипнути»...

Бурсова може «влипнути»?.: 6 комментариев

 1. Камеди клаб 26.01.2017 at 23:49

  Ці шахраї не даремно вибрали приміщення соцзахисту.Все місто "гуде ",що в приміщенні соцзахисту будуть видавати грошову компенсацію постраждалим від пожежі на БРСМ.Тільки рівень постраждалих буде визначати наш гуманний СУД.

 2. Соцпрацівник 26.01.2017 at 23:51

  Бурсова діє в межах своіх повноважень, і нікуди влна не " влипне " із правовоі точки зору! Це право громадян звертатись до фонду чи ні, і вибирати спосіб захисту своіх прав. Щодо приміщення, я думаю всім зрозуміло що предстааники фонду, орендують його не в управління, а у власника, управління такий самий орендар!

 3. Думка 27.01.2017 at 21:06

  Л.Бурсова грамотна людина. Нікуди вона не влипне. А як депутат, мабуть розуміє, що на людей які потерпали від подій 8.06.15р — це вибухи та горіння цистер з пальним на БРСМ, якщо не допомагає державний механізм, то мабуть згуртувашись люди самі намагаються звернути увагу на себе через судові позови до винуватців васильківської трагедії.

 4. Даша Хитрунець 28.01.2017 at 00:49

  Очень бы хотелось, чтобы это «предприятие» под названием «останній цвях у домовину БРСМ» закончилось благополучно и людям действительно компенсировали нанесенный ущерб. Однако, возникает дюжина вопросов к организатору самомого процесса: что именно будет предметом спора? чем подтвердить бабушке Дусе этот самый ущерб? кто его зафиксировал 8 июня 2015 года в в/городке? а на Массиве? есть ли разница между загрязнениями грунта на Путровке и Писках? И т.д.

  Влипнуть Бурсова сможет вряд ли, она здесь «четвертая» сторона. Но, я бы не стала, на месте начальника управления соц. защиты давать какие-либо рекомендации для населения относительно обращения в фирму «Цвяхи і домовини». Это не правильно.

 5. Даша Хитрунець 28.01.2017 at 11:08

  Зовнішній вид організатора в розовій вітровці із невідомим простим людям,написом LONDON,вже говорить про щось......Так і хочеться замінити букву L na G.

 6. Думка 29.01.2017 at 16:21

  «Бесплатный сыр в мышеловке»?

  Так, щирий намір київських юристів кажуть можна розглядувати з подякою, так як місцевим юристам необхідно давно зрушити це питання, щоб допомогти людям, адже люди надихались тою гидотою, частина врожаю загинула, запасів на зиму із-за того забруднення не зроблено, та й до лікарів зверталися і скаржилися на загострення здоров"я асматики та ін.категорії населення, тобто були створені певні незручності для проживання людей, але є й інша сторона медалі, тобто сумнів — чи не станеться так, що кошти які виділені одним із закордонних банків на юридичний супровід «... подолання наслідків васильківської трагедії» будуть освоєні на першому етапі щодо 2-3 тис. фіз.осіб вказаних в колективному позові поданому до місцевого суду і на цьому вони скінчаться, адже треба пройти всі судові щабелі — апеляційний, можливо верховний, не виключно що і міжнародний, а це тягнеться роками...

  Сумніви вони завжди заважають справам...

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.