Бумеранг для Олега Мазепи...

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Не так давно Олег Мазепа, депутат міськради від ОБ, звернувся з запитом до міського голови. в якому просив надати інформацію про розмір заробітної плати членів виконавчого комітету.

Очевидно таким чином він хотів «дошкулити» місцевим посадовцям: — мовляв, отримують гігантські зарплати на фоні злиденних доходів пересічних васильківців.

Ніяк не можу взяти собі в толк, чому саме Олег Володимирович «лічно» підписав цей запит. Адже перебуваючи на посаді голови Васильківської райради, він сам мав щомісячне «вознаграждєніє» за свою роботу в розмірі, еквівалентому 1000 дол. США. «Нє хіло», правда!

Я б, на його місці, попросив би зробити такий запит Колю Неділька. А з нього «взяткі гладкі»

Одним словом, дав маху Олег Володимирович. Але, як кажуть, і «на старуху буває проруха». В наступний раз він вже точно на такі граблі не наступить...

 

Бумеранг для Олега Мазепи...: 3 комментария

  1. Маз 17.03.2018 at 22:18

    А чому це ви адмін пишете тільки про заробітню платню олега Бабайовича? Чому не розкажете людям як він вкрав у містян більше 5 гектарів на Стугні, як заборгував бюджету 2 000000!!!! гривень, як забрав у людей тротуар та розмістив свій «хитрячок»... продувжувати далі?

  2. Гриша 18.03.2018 at 11:04

    Бо Мазепа вже запошляв.

  3. Олександр Победа 18.03.2018 at 20:09

    Тому Бабайович і втік до опозиції, бо треба все повертати. Він думає, що Сашулик і Коля-Фень йому допоможуть цього уникнути. Мазепа, не будь дурнем, кожен з опозиції, до якої ти примкнув, грає у свою гру. Коли ця гра закінчиться, ти залишишся один і ні з чим.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.