«Будьмо разом...»! З Мазепою, Слончаком, Феньом...

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Сьогодні зранку знайшов у своєму під"їзді 7 номер бюлетеню «Щит і меч», виготовлений так званою «Антикорупційною платформою Васильківщини». Як відомо, її обличчям є Коля Неділько і Андрюша Шевченко. Їх обох у Василькові багато хто називає «шєстьорками» олігархів місцевого розливу.

Нещодавно мені розповіли, що бачили, як в своєму автомобілі Слончак передавав гроші Шевченку, з якими потім останній забіг у адміністративне приміщення «Шкірфірми». Не знаю, чи відповідає ця інформація дійсності, але через декілька днів по місту масово розповсюдили зазначений вище бюлетень.

Очевидно, відірвані Сабадашом від «корита» особи організували «общак» для фінансування заходів по дискредитації неугодного їм міського голови і депутатської більшості.

Так от — автори бюлетеня на його першій сторінці  закликають нас бути «... разом у процесі побудови демократичного громадянського суспільства та нашого рідного міста Василькова».

У відповідь на їх заклики дуже хочеться сказати: — а чи не пішли б ви, хлопці, туди, куди Макар телят не ганяв... 

 

«Будьмо разом...»! З Мазепою, Слончаком, Феньом...: 1 комментарий

  1. Художник 29.06.2018 at 11:47

    Напревеликий жаль, Васильків та васильківці вже зрослися із Слончаками, Мазепами та Фенями) Награбоване, віджате та намучене (від слова «мутить») у 90-ті роки успішно працює на сімейний бізнес місцевих олігархів. Забрали парк — чудово. Але залишився тротуар, верніше мафи на Декабристів, це у...біще потрібно знести, воно давно псує загальний вид центральної частини міста.

    Далі — очисні споруди, точніше те, що від них залишилось. Так дурити містян може тільки висококваліфікований аферист: збирати гроші за віртуальну очистку стоків, якої насправді неїснує. А мер мовчить! Це — неправильно. Ну а гер Шульц — людина недалека, безграмотна та занадто амбіційна. Дуже сподівається, що у Юлі вийде. Тоді, васильківці, тримайтися...

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.