Будівництво дитмайданчика на Масиві завершено...(оновлено 29.07.)

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

29.07.   27 липня ц.р. підписано Акт приймання виконаних будіввельних робіт по капітальному ремонту дитячого майданчику по вул. Фрунзе.  Згідно Акту загальна вартість проведених робіт склала 381 434 грн.

 

15.07.    Станом на сьогодні будівництво нового дитячого майданчика на Масиві завершено.

Таким чином наш дописувач «vnp» отримав конкретну відповідь на своє питання від 03 червня ц.р. — «... обіцянка -»... з часом поставлені вами питання будуть вирішені...", дійсно нагадує довгий ящик... То як зі сроками будівництва нового майданчика?.."

Тоді ж ми йому відповіли — «...до першого серпня буде закінчено. Принаймі, так каже директор ККП. Разом з вами перевіримо, чого варте його слово.»

Сьогодні тільки 15 липня.

Також не залишилось непоміченим зауваження нашого дописувача від 31.05. ц.р. щодо організації руху на дільниці вул. Шевченка біля кінотеатру. З 10 липня ц.р. рух автотранспортних засобів на цій дільниці тимчасово заборонено.

Як бачимо, сьогоднішній директор ККП слів «на вітер» не кидає.

 

Будівництво дитмайданчика на Масиві завершено...(оновлено 29.07.): 20 комментариев

 1. vnp 16.09.2016 at 12:51

  На сайті www.vasilkov.info , розміщена інформація в розділі «Форум міста Васильків», а саме «Відновлення проїзду по вулиці Шевченка кінотеатр «Дружба».

  Згадану інформацію, розмістила Громадська організація «Юридична клініка», з посиланням на відповідні сторінки даної організації (juridical-clinic.org.ua/vnws.php?id=25).

  Шановні «захисники» надали дану інформацію, як «велике» своє досягнення в захисті прав…?

  А, вже тут, виникає питання? Кого?

  Мешканців міста? Пішоходів? Автомобілістів?

  Чи тих, кому конче необхідне поставити своє авто біля суду, прокуратури, міської ради. Тих, ком лінь об’їхати до згаданих об’єктів?

  Думаю це відноситься до останніх.

  Моральність даного вчинку щодо сприяння в скасуванні заборони на проїзд, я не буду вивчати. Хоча нагадаю, що по даному відрізку дороги щоденно, сотні учнів йдуть до школи, повертаються з неї додому. Щоденно, сотні автомобілів на великій швидкості, а особливо у вечірній час, просто по цьому відрізку дороги літають. Щоденно, тротуари від Грушевського 6а та до суду повністю заставленні автомобілями, які унеможливлюють прохід пішоходів та змушують їх порушувати правила дорожнього руху під час пересування по даному відрізку дороги.

  Своїми діями, дана Громадська організація, позбавила матусь безпечного відпочинку з дітлахами, прогулянок в сквері, біля пам’ятника Декабристів.

  Аргументи, дані «захисники», навели на своїй сторінці та не забули познущатись з міськради, щодо некомпетентності останньої під час прийняття рішення.

  А, чи дійсно це так?

  Давайте розберемось.

  Основні тези «захисників»:

  — застосовано не ті норми законів;

  — не має повноважень;

  — відсутність звернення громадян;

  — це дорога загального користування.

  1. Що таке дорога загального користування?

  Види автомобільних доріг передбачені у статті 5 Закону України «Про автомобільні дороги» де вказано:

  Автомобільні дороги поділяються на:

  автомобільні дороги загального користування;

  вулиці і дороги міст та інших населених пунктів;

  відомчі (технологічні) автомобільні дороги;

  автомобільні дороги на приватних територіях.

  Загальна характеристика та класифікація автомобільних доріг загального користування передбачено в розділі II даного Закону, а загальна характеристика та класифікація вулиць і доріг міст та інших населених пунктів передбачено в розділі III вищевказаного Закону.

  Жодної ознаки, що передбачено для доріг загального користування, дорога по вулиці Шевченка не має.

  Таким чином, дорога по вулиці Шевченко відноситься до виду – вулиці і дороги міст та інших населених пунктів.

  2. Чи доречне посилання «захисників» на Постанову Кабінету міністрів України № 879 від 27.06.2007 року «Про заходи щодо збереження автомобільних доріг загального користування».

  Враховуючи пункт перший, дана Постанова не має жодного відношення до вулиці Шевченка, оскільки дана вулиці не відноситься до доріг загального користування, а отже дія цієї Постанови не розповсюджується на дорогу по вулиці Шевченка.

  3. Чи має повноваження орган місцевого самоврядування щодо прийняття спірного рішення?

  До компетенції міських рад та їх виконавчих органів, районних рад та районних державних адміністрацій у сфері дорожнього руху належить: організація дорожнього руху на території міста і району згідно з відповідними генеральними планами, проектами детального планування та забудови населених пунктів, автоматизованих систем керування дорожнім рухом, комплексних транспортних схем і схем організації дорожнього руху та з екологічно безпечними умовами (стаття 6 Закону України «Про дорожній рух»).

  Організація дорожнього руху здійснюється спеціалізованими службами, що створюються відповідними органами: на автомобільних дорогах, що перебувають у власності територіальних громад, — органами місцевого самоврядування; на інших автомобільних дорогах — центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері дорожнього господарства та управління автомобільними дорогами; на залізничних переїздах — центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері безпеки на залізничному транспорті (стаття 24 Закону України «Про дорожній рух»).

  Управління функціонуванням та розвитком вулиць і доріг міст та інших населених пунктів здійснюється відповідними органами місцевого самоврядування, у віданні яких вони знаходяться (стаття 17 Закону України «Про автомобільні дороги»).

  Виконавчі органи сільських, селищних, міських рад, крім повноважень, передбачених цим Законом, здійснюють й інші надані їм законом повноваження (стаття 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»).

  Мабуть цього достатньо.

 2. admin 16.09.2016 at 14:06

  vnp — за нашою інформацією, незабаром буде прийняте повторне рішення про закриття проїзду.

 3. vnp 16.09.2016 at 14:46

  До речі, пан Каденко А.С., голова правління ГО «Юридична клініка» не сильно переймався цим питанням, коли в 2005 році працював юрисконсультом в КП «Васильківський ККП». А останнє місце роботи, як він зазначив на своїй сторінці — начальник юридичного відділу КП «ККП» м. Василькова.

 4. Gl 16.09.2016 at 17:32

  Дуже слушні зауваження стосовно: «...по даному відрізку дороги щоденно, сотні учнів йдуть до школи, повертаються з неї додому. Щоденно, сотні автомобілів на великій швидкості, а особливо у вечірній час, просто по цьому відрізку дороги літають. Щоденно, тротуари від Грушевського 6а та до суду повністю заставленні автомобілями, які унеможливлюють прохід пішоходів та змушують їх порушувати правила дорожнього руху під час пересування по даному відрізку дороги. „

  Так ось краще б органи місцевого самоврядування зайнялися цими питаннями і вирішили як забезбечити організацію руху на даній ділянці дороги, спільно з правоохоронними органами навести порядок зі стоянками і штрафуванням тих хто паркується на тротуарах, а не обмежували рух перекриттям дороги.

  Схоже не звикли у нас чиновники думати головою і розв“язувати задачі, простіше всього поставити шлагбаум. Все справилися чи що??? Від наявності шлагбауму зменшилося порушників? Менше машин стало паркуватися на тротуарах?

  Так ще ж не слід забувати про знаки. Для всіх в»їзд було заборонено як з боку віконкому так і з боку суду. Наявність такого знаку не давала жодного права в"їзду і, відповідно, паркування до міськвиконкому, до кінотератру та суду. Отже всі машини, які туди заїздили і паркувалися були порушниками.

  Якщо керуватися логікою, що перекрили дорогу правильно, то всі ті парковочні місця повинні бути кудись переміщені. Здогадайтеся з першого разу де будуть паркуватися всі ті авто? Правильно на тротутарах далі по вулиці, в дворах творюючи ще більшу небезпеку для пішоходів.

  Почекайте, а може це троль? Шановний коментаторе, а чи не в суді ви працюєте, чи може у виконкомі, а може нові «власники» кінотеатру, яким вкрай вдобно мати власну парковку? Щоб розібратися хто і навіщо щось робить, треба зрозуміти кому це вигідно. А в даному випадку вигідно це саме тим особам, які працюють в прокуратурі, суді, виконкомі. Саме їм вигідно мати власну парковку зі знаками з обох сторін щоб «чужі» не заїзджали, а «своїх» у нас не чіпають.

  Я, як мешканець цього міста, задоволений, що відкрили дорогу. Не нормально, що в центрі міста є лише одна дорога. Так бути не повинно. Хочете заблокувати тут дорогу, зробіть іншу. Нам влада вже десятки років обіцяє об"їздну дорогу від Фуршету, через ЖЕК до Сільпо. Де вона??? Спочатку зробіть альтернативу, а потім забороняйте.

 5. vnp 16.09.2016 at 20:50

  Ця дорога, була перекрита років 12. Її відкрили не так давно, при Сабові. Там завжди був знак, в'їзд заборонено, крім прокуратури та суду. В чому проблема? Якщо, ГО «Юридична клініка» розпочала боротьбу, то мабуть її необхідно було розпочати з протилежного. Домогтися безпеки на цьому відрізку шляху, а вже потім відкриття проїзду. То хто із на троль? Може Ви? Щодо нових «власників» кінотеатру. Мені до вподоби, що є люди, які ризикнули відновити кінотеатр, і що дітям та і дорослим є де провести час. Можливо Вам до вподоби ганделеки. Це Ваш вибір.

 6. Gl 18.09.2016 at 12:31

  Почали за здоров"я, закінчили за упокой )))

 7. vnp 18.09.2016 at 14:14

  Навіть, не буду коментувати. Ви, про що?

 8. Андрій Каденко 18.09.2016 at 21:45

  Це до того, що на думку vnp -якщо дорога останні 12 років була закрита — то це правильно.

  А чому її закрили — то це вже неважливо і це нікому не цікаво.

  Притча:

  Молодая жена готовила свой первый в жизни семейный обед. Она отрезала от большого куска мяса маленький кусочек и сварила его отдельно в маленькой кастрюльке, а большой кусок мяса поставила тушить в большой казан. Удивленный муж спросил ее почему она так сделала. — Не знаю, — ответила она, — Я видела, что моя мама всегда так делала, вот и я тоже... Но молодому мужу стало интересно, и он, дождавшись воскресного обеда у тещи, спросил у нее: -А почему вы от большого куска мяса отрезаете маленький и тушите его отдельно? Теща пожала плечами: -Я как то об этом не задумывалась. Моя мама всегда так делала, ну вот и я тоже… Молодожены и теща поехали к бабушке в гости, которая жила за городом и задали ей тот же вопрос. -Хм… Как то не задумывалась. Я так делаю, потому что моя мама всегда отрезала от большого куска мяса- маленький и тушила его отдельно. Так, еще есть и прабабушка! Но если ее ответ будет таким же, то история традиции останется тайной навсегда. Молодожены, теща, бабушка, — все приехали к прабабушке, и поскольку она была совсем глухой, то им пришлось долго кричать ей в ухо. Прабабушка переспрашивала: -А? Что? А? И никак не могла понять, что от нее требуется. — Почему?! — кричали все три женщины, — почему ты отрезала всегда от большого куска мяса маленький и тушила его отдельно! Почему?! -А, вот вы о чем? — наконец сообразила прабабушка. — Потому, что у меня не было денег, чтобы купить большой котелок, а мой был недостаточно большим и весь кусок мяса в него не помещался...

 9. Gl 19.09.2016 at 09:48

  Дякую Андрей, краще не скажешь. 🙂

 10. vnp 19.09.2016 at 10:19

  Це до того, що коли Ви, працювали в комунальних підприємствах міста, це питання Вас чомусь зовсім не турбувало (якщо під цим ніком саме пан Каденко Андрій).

  P.S. Притча хорошая, но явно не в тему.

  • Андрій Каденко 19.09.2016 at 11:51

   Ну звісно саме в темі, щодо дитячинх майданчиків на масиві доцільно обговорювати питання щодо відновлення руху по вул. Шевченка.

 11. vnp 19.09.2016 at 14:20

  Мабуть, Ви не уважно читаєте саму колонку автора. Цитую:

  «Сьогодні тільки 15 липня.

  Також не залишилось непоміченим зауваження нашого дописувача від 31.05. ц.р. щодо організації руху на дільниці вул. Шевченка біля кінотеатру. З 10 липня ц.р. рух автотранспортних засобів на цій дільниці тимчасово заборонено.

  Як бачимо, сьогоднішній директор ККП слів «на вітер» не кидає.»

  На жаль, всіх коментарів в цій темі не видно. Але, що в цій колонці розглядалось і це питання видно, хоча б з того, що мій коментар на цю тему відбувся ще 31.05.2016 року.

  Юрист, повинен уважно читати та не робити поспішні висновки.

  Я, витратив 15 хвилин часу на те, щоб показати Вам, що наведені Вами норми чинного законодавства також не мають жодного юридичного підґрунтя для скасування рішення.

 12. admin 19.09.2016 at 21:08

  vnp — за нашою інформацією, виконком прийме повторне рішення про тимчасове (до облаштування тротуарів і т. ін.) закриття руху на цій ділянці вулиці. Позиція Каденка і Ко з цього питання, на нашу думку, є аморальною та, очевидно, викликана маніакальним бажанням цієї компанії хоч якось принизити міську владу...

 13. Андрій Каденко 19.09.2016 at 21:49

  а де мій комент ? Палич.Я бачив його. може викладете ?..чи ж аморально з Вашого боку

 14. admin 19.09.2016 at 22:10

  Андрію Каденку — Вам уже вказували на те, що Ви неуважно читаєте матеріали. В даному випадку я пишу не про Ваш «комент», а про Вашу позицію з цього питання. Вона Вами заявлена більш як зрозуміло.

  Щодо моральності та іншого. Прочитайте vnp (від 16.09.) — перший коментар до цієї теми...

 15. Андрій Каденко 20.09.2016 at 11:47

  Давайте так, щоб ні вашим ні нашим. Хай виконком приймає рішення, , якщо на нашу думку воно протирічить закону та нашим правам, як мешканців міста — ми його оскаржимо в суді.

  Оскільки Ви та VPN на 100 % впевнені у своїй правоті, Ви маєте можливість та право вступити у справу, як третя особа без самостійних вимог.

  Суд нас з Вами розсудить. Ви згодні ?

  • vnp 20.09.2016 at 14:39

   Шановний Андрію!

   Просте запитання, і бажано проста відповідь. Про яких мешканців міста йде мова?

   Автомобілістів? Тобто, на Вашу думку їх переважна більшість?

   А, автомобілісту важко, з вулиці Шевченко (якщо рухатись з вул. Декабристів) повернути біля суду на ліво, виїхати на вулицю Івана Франк а, і з неї вже виїхати на Соборну?

   500 метрів об’їзду!!! 500 (п’ятсот) метрів!!!

   Мабуть ні. Важко тим, хто дуже протистояв вирішенню цього питання.

   Буду вітати Ваші добрі вчинки лише за цією формулою — спочатку безпека мешканців міста, а вже потім, комфорт автомобілістів.

   Дякую за порозуміння.

 16. admin 20.09.2016 at 12:16

  Андрію Каденку — є пропозиція. Давайте разом з Вами законним шляхом будемо добиватися справедливого завершення кримінального провадження щодо оформлення 10 земельних ділянок по вул. Ворошилова на підставних осіб та подальшого продажу цих наділів Гаврилюком. Згода?

  Щодо заборони руху по частині вул. Шевченка. Моніторинг місцевих е-ЗМІ показує, що переважна більшість користувачів підтримує таку заборону...

 17. Андрій Каденко 20.09.2016 at 14:55

  Оскільки мою пропозицію Ви проігнорували, то, я й вашу теж проігнорую. рахунок 1:1

  Більш того, це Ваш «проект» і саме ви, як громадський діяч та голова громадської організації маєте його довести його до логічного завершення разом з прокуратурою та поліцією.

  На цьому гадаю тему потрібновже закривати,

  Бажаю вам всього доброго !

 18. admin 20.09.2016 at 20:12

  Андрію Каденку — я Вашу пропозицію не прогнорував. Навпаки, від ГО «Рідне місто» я звернусь до міського голови з пропозицією повторно заборонити рух на цій ділянці. На мою ж пропозицію Ви не погодитесь ніколи. Крім того, відстоювати інтереси васильківців. в яких цинічно вкрали землю, Вам не дозволять Ваші сьогоднішні старші «колеги»...

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.