Будемо відвертими: дороги у Василькові — паршиві!!! І не тільки дороги…

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Нещодавно у одному з інтерв'ю місцевим ЗМІ від 24 березня депутат Васильківської міськради, голова лічильної комісії Володимир Гуреєв, оголосив про двомісячник благоустрою у Василькові, який має завершитися 14 травня. В своїх висловлюваннях Володимир Володимирович запевняв мешканців міста в тому, що міською владою та комунальними підприємтсвами Василькова докладається максимум зусиль для того, щоб васильківські автошляхи стали більш-менш прийянтними для пересування транспортними засобами. За словами Гуреєва бюджет міста вже передбачив кошти на реконструкцію дорожного покриття і міська влада чекає лише сприятливих погодніх умов та відкриття сезону для виробництва асфальту на спеціалізованих підприємствах в Гребінках та Крячках.

Депутат Васильківської міськради, начальник відділу по благоустрою міста, Володимир Гуреєв

Зокрема Володимир Володимирович зазначив, що з 1 квітня розпочнеться завіз асфальту з даних підприємств, а до того буде здійснено фрезерування центральних вулиць міста Грушевського та Володимирської і ямковий ремонт покриття для того, щоб забезпечити пересування і доступ до периферійних вулиць.
Всі ми були свідками того, коли очікуючи на приїзд заступника голови Київської ОДА Ярослава Москаленка, який 27 березня завітав до Василькова на вручення ордерів мешканцям міста в шістнадцятиповерховій новобудові по вулиці 1-го травня в ектренному порядку, в умовах лапатого мокрого снігу та сильного вітру люди в помаранчевих жилетах засипали асфальтом ями, заповнені талою водою.

Сергій Іващенко і заступник голови КОДА, Ярослав Москаленко на врученні ордерів васильківцям 27 березня 2012 року

Для того, щоб представник обласного керівництва (сам Присяжнюк в черговий раз проігнорував запрошення до Василькова) не усвідомив реальних наслідків повного комунального і технологічного колапсу Василькова, Ярослава Москаленка до місця проведення урочистого заходу супроводжували околицями, а не центральними автошляхами Василькова.
3 квітня під час засідання громадської ради Василькова директор КП-УЖКГ Ігор Ларін у своєму виступі згадав про проблему доріг і запевнив, що комунальники міста докладають максимум зусиль, щоб наші дороги було відремонтовано.

Начальник КП-УЖКГ, Ігор Ларін

Начальник МВ ДАІ, Василь Кавун

Пропоноване відео від 11 квітня демонструє, що стан дорожнього покриття у Василькові ані трохи не покращено. Начальник міськвідділу ДАІ Кавун Василь Анатолійович отримує постійні скарги і нарікання на невжиття заходів місцевою владою щодо усунення недоліків в дорожному покритті. Але на жаль замість того, щоб належним чином організовувати і зкеровувати роботу своїх підлеглих, він змушений більшість часу витрачати на паперову рутину, яка пов'язана з численними зверненнями мешканців Василькова з приводу дір на асфальті.

Як бачимо, нічого доброго з того, що нам, звичайним васильківцям обіцяють посадовці місцевого самоврядування в місті не відбувається. А в хвилі нещодавньої веревиці подій стосовно порушення кримінальних справ по ЖКГ з ліфтами-фантомами, проти «Васильківтепломережі», яка демонструючи свою повну безпорадність вдалася до шахрайських дій у змові з Іващенком і умисно затягувала суди по тарифах на теплоносії, заявами Демиденка про існуючу заборгованість за теплопостачання в розмірі 21 млн.гривень, невивозом сміття, несанкціонованим підключенням до газопостачання об’єкту, який належить заступнику начальника відділу по благоустрою міста, усвідомлення того, що владний табір переймається проблемами громади і намагається хоть якось покращити стан занедбанного вщент міста за часів каденції Іващенка безслідно зникає.
ГО «Рідне місто» закликає громаду Василькова не стояти осторонь тих всіх негараздів, які спіткають наше місто і активніше брати участь наведенні ладу у Василькові.
Слідкуйте за публікаціями на нашому сайті! Буде цікаво.

Будемо відвертими: дороги у Василькові — паршиві!!! І не тільки дороги…: 5 комментариев

 1. Виталий 11.04.2012 at 18:53

  7 Российских колдобин на версту мелочь... 7771 в Василькове на км. вот УРОВЕНЬ!!! Ударим ВАСИЛЬКОВСКИМ бездорожьем по ЕВРО-2012!!!

 2. Сергийко 11.04.2012 at 21:51

  Ларін, комунальники?!

  Знову найманців-гастарбайтерів з лопатами та катком будуть видавати за велику реконструкцію доріг???

  А щодо компетенції — сумніваюся що начальник УЖКХ їздить на роботу за кермом з заплющеними очима — він що не бачить яка дорога біля його «охфіса» по Гоголя?

 3. Петро 12.04.2012 at 08:29

  Кожен мешканець може докласти свої зусилля до ремонту доріг не тільки у Василькові, в центрі чи на околиці, це можна зробити в будь-якому населеному пункті нашої держави. Потрібно лише бажання, інтернет, трошки часу і фотокамера.

  Згідно з чинним Державним стандартом України 3587-97, розміри ям не повинні бути більше 0,5 м І або 6 см в глибину. Всі ями, які більше хоча б по одному параметру, повинні бути усунені протягом 10-денного терміну (максимум).

  Стаття 40 Конституції України говорить: «Усі мають право направляти індивідуальні чи колективні письмові звернення або особисто звертатися до органів державної влади, органів місцевого самоврядування, посадових і службових осіб цих органів, які зобов'язані розглянути звернення і дати обгрунтовану відповідь у встановлений законом термін».

  У разі бездіяльності органів виконавчої влади, відповідно до Закону України «Про прокуратуру», органи прокуратури мають право порушувати провадження про адміністративне правопорушення та вимагати притягнення осіб, які порушили закон, до іншої встановленої законом відповідальності.

  В Україні успішно працює громадська ініціатива — інтернет сайт УкрЯма (ukryama.com). Цей сайт об'єднує тих, хто зіткнувся з некомпетентністю дорожніх та інших служб України, які не виконують свої зобов'язання. На УкрЯмі ви знайдете корисну для себе інформацію, дізнаєтеся як правильно заповнити скаргу і куди її потрібно подати.

  Як працює сайт. Крок за кроком.

  Фотографуєте на дорозі пошкодження дорожнього покриття. Знімок повинен бути зроблений, по можливості, з прив'язкою до місцевості: у місті це може бути найближчий будинок з номером, на трасі — дорожній знак або ділянка ландшафту. Крім того, варто проводити вимірювання ушкоджень за допомогою рулетки або лінійки і фіксувати вимірювання на фотографії. Це зробить ваше звернення більш «вагомим» і буде серйозним доказом наявності порушення.

  Відкриваєте сайт УкрЯма, натискаєте на кнопку «Додати», по карті визначаєте місце розташування ушкодження, завантажуєте фотографію на сайт і вказуєте кому адресована скарга (Оскільки скарга генерується російською мовою, то в нашому випадку «Начальнику отделения ГАИ по обслуживанию Васильковского района при Управлении ГАИ ГУ

  08600, г. Васильков, ул. Луначарского, 1

  Кавун В.А.»).

  Після цього у вас автоматично генерується текст в ДАІ з вимогою встановити винних осіб, порушити справу про адміністративне правопорушення за статтею 140 КУАП.

  Потім вам необхідно самостійно роздрукувати лист і відправити його поштою з повідомленням про вручення, або надіслати листа через інтернет, за допомогою пропонованих на сайті сервісів. Звертаємо вашу увагу, що, в подальшому, при можливому оскарження дій / бездіяльності ДАІ, тільки відправка листа поштою з повідомленням про вручення гарантовано підтвердить факт вашого звернення, тому ми рекомендуємо використовувати перевірений спосіб — відправлення листа звичайною поштою. Позначте на сайті, що звернення було вами надіслано, і статус доданого вами пошкодження зміниться.

  Якщо вам прийшла відповідь з ДАІ про те, що всі пошкодження були виправлені, і ви особисто переконалися в цьому, — сфотографуйте результат робіт і опублікуйте його на сайті, а також опублікуйте, будь ласка скан відповіді ДАІ — це буде корисно для всіх користувачів ресурсу.

  Якщо відповіді немає, чи прийшла формальна відписка, а ями на місці, то знову заходите на сайт і відправляйте скаргу в прокуратуру. Текст скарги знову буде згенерований автоматично. Однак, у зв'язку з тим, що неможливо передбачити всі варіанти негативних відповідей з ДАІ, то лист в прокуратуру буде шаблонним, тому, доповніть або відкоригуйте його на свій розсуд.

  Після генерації скарги в прокуратуру, вам також необхідно надіслати його поштою.

  У тому випадку, якщо прийшла відповідь, що ДАІ направило відповідний припис в муніципальні органи або підрядної організації про усунення пошкодження, але яма все ще на місці, то сайт генерує шаблон скарги в прокуратуру вже іншого змісту — про проведення перевірки за фактом невиконання припису ДАІ та порушення законодавства про зміст і ремонті автомобільних доріг та безпеки дорожнього руху. Доповніть його з урахуванням вашої ситуації і відправте поштою.

  Згідно зі статистики сайту УкрЯма середній час на ремонт ями складає 1 місяць, 5 днів, 17 годин.

  Якщо всі ці заходи не допомогли, пишіть на [email protected]

  Ось як це виглядає на прикладі скарги зареєстрованої 30 березня. ukryama.com/1113/

 4. admin 12.04.2012 at 12:25

  Шановний Петро! Ми Вам вдячні за роширений коментар і пораду. Обов'язково нею скористуємося.

 5. Сергийко 12.04.2012 at 13:53

  Громадяни! А чому саме вся робота по благоустрію зводиться тільки до ремонту доріг??? А як бути з облаштуванням газонів, висадкою дерев та кущів, ремонтом пішохідних тротуарів, установкою провалених люків, очищенням ливневих стоків, ремонтом фасадів будівель, встановлення освітлення на вулицях і таке інше???

  Чи чиновники самі собі ставлять задачі а потім шукають причини щоб їх не виконувать???І чи незамало задач для такої орави нероб-керівників в УЖКГ???

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.