Бруква проти Слончака...: 7 комментариев

 1. Депутат 08.05.2017 at 23:46

  От дожився до 60 років, щоб громада дружно вигукувала «ГАНЬБА.ГАНЬБА.ГАНЬБА» НЕ бажаю навіть ворогам такого дня народження.

 2. Мешканець міста 09.05.2017 at 18:15

  Все зрозуміло,побачив виступ цієї депутаткиБрукви то вона виступала ще й по недолікам по школам до КЛО,нічого собі ,чому раніше цього відео не показували ?тепер зрозуміло ...вона як костка в горлі слончаку .Молодець,таких мало в раді які відкрито можуть висказати свою думку та відкрити недоліки,а ми й не знали що школа 3 тікла,і такі кошти були великі потрачені.Ті депутати що виступили проти КЛО Омельченко та Алексанян молодчаги ,відкрили людям очі куди гроші діваються з бюджету.Але нажаль є собаки що гавкають але не кусаються.

 3. Думка громади 10.05.2017 at 21:40

  По питанню дерибану Стугнянського парку Шульцом ,на цій сесіі створено комісію, в яку увійшла аж!!! третина депутатського корпусу. Отже при якісній роботі комісіі з'ясується багато цікавих обставин , якими повинні зайнятись не депутати а прокуратура з поліцією. По результатам роботи побачимо « хто кого». Можна зробити ставки, чи купить Шульц пів міськоі ради, чи справді народні обранці покажуть свою роботу перед громадою міста.

 4. Смайлик Смайликович 10.05.2017 at 22:33

  Парк нам потрібно.Але чомусь ніхто не згадує, що на тій сесії рішенням було виділено земельну ділянку Одинцю В.І. , Мокренко Анні і на тій самій сесії і Бруква М.Д. отримала земельну ділянку., ніхто не згадує, що громада не є власником парку, а якась фірма. Ніхто не каже, що С купила земельну ділянку по договору куплі-продажу. В нас місті є нагальніші проблеми, а не перемивати дуг другу кісточки. Всі такі активні як когось обмовляти, а про себе пані бруква не хоче розповідати 😉

 5. Шульц 10.05.2017 at 23:08

  Не так сталося як гадалось Сашулик? Думав вічно будеш Васильківську землю кроіти? Не забувай про гнів людський, який скоро стане для тебе точкою неповернення. Тебе шульце, треба вичавити як чиряк зі здорового тіла Василькова, а так і буде

 6. Правда 11.05.2017 at 10:25

  Ох як в захист Шульца пішли :-)! А я ж Правда, і знаю більше! Чому смайлик тільки про брукву пишете? Напишіть і про Любашу з Алочкою, де вони діляночки отримали, чи не в лісі часом?) Про Сергійка напишіть, який ліс на вулиці Бурки вже пів року пиляє) під атовців киівських, які навіть не знають де Васильків знаходиться! Будьте об'єктивними ) А правда все бачить)

 7. Fox 11.05.2017 at 18:51

  У нас місто не безгрішних людей. Якщо гарно пошукати то на кожного можна щось нарити. А те що місто давно продано і перепродано то це ні для кого не секрет . У нас не тільки проблеми там де застугна , але чомусь про інших і інше швидко забули.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.