Боягузи й «подлецы»!.

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

На останный сторінці фальшивого бюлетеня «Рідне місто», в якому повторюються дурнуваті звинувачення «потєшної» опозиції на адресу міського голови Володимира Сабадаша, зазначено, що бюлетень друкувався в ТОВ «Колофон» і що відповідальний за його випуск я.

Подлєнькіє душонкі бояться сказати від свого імені хоч слово,  бояться сказати де друкували, назвати авторів публікацій...

Скажіть, якщо б там стояли підписи Мазепи, Слончака, Сергієнка чи їхніх лакеїв «Шута горохового» і «Тухлого», хто б їм повірив?..

Боягузи й «подлецы»!.: 14 комментариев

 1. Назар 31.08.2018 at 19:57

  Немає правил у потішних остолопів,

  А слово честь – порожній звук для них,

  Тому і пишуть брудні пасквілі мерзотні,

  Брехливі, наче душі цих бариг.

 2. Патріот 01.09.2018 at 22:42

  Прочитав цей так названий інформаційний бюлетень. Особливо приваблива стаття "сімейний підряд ". Зовсім потрібно бути дурнем , щоб не впізнати стиль всім відомої журналістки (як в народі кажуть БУЛКИ.) Л. Лещенко. Червоною стрічкою через всю статтю проходить тема «Попович МІЙ мер». Не може ніяк заспокоїтися, що Маркова завалила її кумира на виборах 2012,2013, 2014 років. А я іншої думки. Більшість васильківців вдячні, що тоді діюче ТВК не допустило до влади нафталінову команду Поповича. Навіть не уявляю, що було б з нашим містом сьогодні, якщо правили такі як Лещенко??

  • Виборець 03.09.2018 at 18:47

   У Поповича В.Ф. буде ще один шанс через два роки. Наталі Маркової в ТВК вже не має, то може цього разу йому пощастить бути вибраним. Час покаже.

 3. Ліза 02.09.2018 at 18:10

  А чому народне прізвисько Булка? В моєму розумінні булка, булочка асоціюється з чимость солодким та добрим а тут мова йде про журналістку. Я цей бюлетень не читала, але з досвіду знаю, що журналісти без совісті та честі і здатні за добрий гонорар любу людину облити брудом, а якщо гонорар в валюті то ой-йойой і матір рідну в терористи зарахують. Така брудна професія, мабуть гірша за проституцію.

  • Назар 02.09.2018 at 19:15

   Чому булка? Або за вартістю, або за схожістю.

   • КЕКС 02.09.2018 at 23:38

    Хоть и родственица мне, но не уважуха к ней, дешево себя продала.

    • Назар 03.09.2018 at 17:09

     Продаються просто і безпонтово, хто за булку, хто за кекс, хто за піввідра картоплі...

  • Назар 02.09.2018 at 20:23

   Ставити знак рівності між професіями не завжди правильно, бо одна славиться розкиданням довгих ніг в різні боки, а друга – викладанням ясних думок на папері. Хоча час від часу непрозорий стратегічний туман в голові штовхає деяких працівників обох професій до глибинного занурення в новий вид трудової діяльності, ґвалтуючи власну свідомість і усталений стиль життя. Подібне метафізичне пірнання бачимо у підробленому бюлетені, де гарна журналістка перетворилася на карикатурну хвойду.

 4. мешканець 02.09.2018 at 19:11

  заздрість та бажання звести рахунки це риса саме «боягузів та подлецов». «Сімейний підряд» Маркових платить налоги у міський бюджет заснувавши компанію на пустому місті. Чи задоволені мешканці їх діяльністю «боягузи і подлеці» можуть спитати у мешканців а не писати всілякі вигадки. що хтось когось обдирає. А що до того. чим там займалась Маркова на виборах це вже нікому нецікаво. бо Сабадаш виграв вибори прозоро. чесно та з великим відривом.і на даний час користується повагою та має авторітет . що й не дає спокою цим о собам. В гуртожитку. який «приватизувала» Маркова. вже давно його мешканці мають власне помешкання. яке або продали або здають в оренду. Погано... та що зробиш...

 5. Патріот 02.09.2018 at 22:43

  Лізо, Ви праві сто відсотків. Але основний фактор цієї професії — людяність. Є журналісти ЛЮДИ, а є журналісти — прихвостні . От наша Лещенко відноситься до другої категорії. Якщо Ви памятаєте, керував нашим містом Попович, який .................. Його ближнім оточенням була так звана свита переважно ........... Коли Попович їхав у відрядження або ішов в запой на півроку, містом керувала та сама свита з жінок, в складі яких була і наша Героїня. Служила вона цьому меру........ і все прихвалювала його. За вірну журналістську службу Попович нагородив Лещенко хлєбним кіоском, який вона поставила в самому центрі міста. Але не заладилося в неї з підприємницькою діяльністю : хліб наче і нічого був, а от з булками були проблеми, бо завжди черстві вона продавала, мешканці скаржилися постійно. Попович розгнівався, визвав її на нараду та привселюдно вичитав : «або журналістикою займайся або булками торгуй бо ні одне ні друге в тебе не ладиться!!» З того часу , як «професійному»журналісту, люди дали їй псевдонім Булка.

 6. Ліза 03.09.2018 at 22:31

  Цікаво, якщо час Поповича пройшов, кого ж зараз обожнює та на кого молиться ця пані.? Як в тій пісні співається : « кто же твой кумир, дорогая?»

  • Член ТВК 08.09.2018 at 23:19

   Та ні на кого вона не молиться. Живе просто своїми мріями,які вже НІКОЛИ не збудуться, як та пані Брошкіна.

 7. Громада 07.09.2018 at 22:14

  Кажуть люди, що організатори виборів В.Поповича такі як пані Лещенко, М.Неділько не справилися зі своєю задачею, значить поїзд їх піщов. Не змогли організували, то що зможуть організувати для громади, окрім своїх амбіцій та корони?

 8. Член ТВК 08.09.2018 at 23:13

  До чого тут організація виборів, якщо Закони виборчого процесу не вивчають. В 2013 році Попович, вибачте на слові обісрався, на елементарному : подав до ТВК заяву від однієї партії (партії Єдність), а сам на той момент був членом іншої ( партії Королевської). Поки ТВК виясняло до якої партії він належав, пройшов термін реєстрації його як кандидата. Неділько Микола, мабуть навчився у свого патрона Поповича бігати з однієї партії до іншої. Тому і результати такі плачущі як в одного, так і в другого. Одним словом політичні простигосподи.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.