«Боти...боти, до роботи»...

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Закликаю місцевих «ботів» в найближчі два тижні взяти активну участь у благоустрої міста. Впевнений, що від цього буде значно більше користі, ніж від вашої писанини у соцмережах, де ви ображаєте людей тільки за те, що вони не проголосували за «вашого» кандидата...

«Боти...боти, до роботи»...: 8 комментариев

 1. Дон Корлеоне 10.04.2019 at 00:52

  Що там з обшуками в міськраді? Бурсова хоч жива і на свободі? Кажуть дала покази на мера і Володимиру Івановичу мають вручити підозру?

  Розкажіть правду! По місту ходять чутки, що обшуки в міськраді тривали 16 годин але ж чутки, чутки...

 2. Антон 10.04.2019 at 01:21

  Сейчас приближается второй тур выборов, от результата которых зависит будущее Украины на следующие 5 лет. Это намного важнее благоустройства, которое и через 2 недели никуда не уйдёт, а вот выборы пройдут и следующие не скоро.

  Даже речи нет о том, чтобы как-либо идеализировать Петра Порошенко. К нему есть масса вопросов. Но есть одно важное обстоятельство: при Петре сохранится проевропейский внешнеполитический курс. Это означает не только безвиз и томос, а постепенное, трудное, но всё-таки реальное продвижение к построению демократического правового государства. Не нужно ждать невозможного от Петра, достаточно чтобы сохранился этот базовый выбор направления, а остальное сделает гражданское общество. А при Зеленском будет попытка разворота в сторону путинской средневековой тюрьмы народов с царём во главе. Вы, народ, не ленитесь, почитайте, что такое путинская империя сегодня. Какие там законы (статья за неуважение к власти, как пример), как там подавляют свободу, насколько там затхлая, зажатая атмосфера, какие там “выборы” без выбора. И вспомните, как Зе совсем недавно угрожал тем, кто его критикует. Ничего не напоминает? Украина, конечно, сумеет себя защитить, но цена будет намного больше, чем сейчас – уже не галочка в бюллетене, а жизни украинских бойцов, которым придётся с оружием в руках исправлять ошибки праздных обывателей, выбирающих себе зе-злого клоуна в президенты. Сейчас мы выбираем не президента, а будущее. Либо выбираем Украину и свободу, либо рабство в московской империи. Зеленский – захватчик, “зелёный человечек”, вроде тех, что захватили Крым, только новой модификации (лучше замаскированный). Зе со своей зекомандой – это троянский конь, способный проложить путь(ин) к захвату всей Украины кремлёвским режимом. Кремлю выгоден слабый президент Украины. Неопытный и мало что понимающий в политике Зе как никто лучше подходит для этого.

 3. admin 10.04.2019 at 22:27

  Антоне — справа в тому, що «боти» з обох сторін вносять розкол в суспільство, пропагують ненависть не тільки до «чужого» кандидата, а й до всіх громадян, які, як вони вважають, проголосували «неправильно»... Кому вигідний розкол в суспільстві сьогодні, пояснювати не буду... На мою особисту думку, головне в цій ситуації, щоб вибори відбулися чесно. Інакше ситуація може розвиватися таким чином, що виникне реальна загроза територіальній цілісності України. Про це ж відкрито попереджають наші західні партнери...

 4. Лицемір 11.04.2019 at 11:30

  А я думаю, що Петро якраз і є агентом Путіна, який на камери грає роль такого собі патріота, а в реальності баригує з агресивним агресором та мародерствує на крові через своїх посіпак. Кривава постановочна вистава багатьом виборцям вже стала цілком очевидна, як і очевидна шкурна зацікавленість західних партнерів з їх глибоким занепокоєнням в штучно знецінених ресурсах України. Простих людей дограбовують олігархи через тарифний геноцид та інші так звані реформи, зокрема медицинську. Ще 5 років такої влади і Україна перетвориться на скотобійню, де вовки-капіталісти будуть стригти та різати «овець» та «вівцебиків» Не понажирались всрані міліардери, то і не налижетесь — допобачення! на вихід! їжайте в свій ротердам і там розповідайте казки, що багатий вже нажився і більше красти не буде. Ці міфи розраховані на вузьколобих рагулів, які не в змозі відслідкувати причинно-наслідковий звязок. Світовий тренд вимагає молодих креативних лідерів, а не колхозну команду шлеперів та мародерів. За 5 років так зганьбитись перед своїм народом може лише або неспроможна на суб"єктність маріонетка, або хронічний клептоман з руками по локті в крові. Можу собі лише уявити, що буде, якщо люди дадуть укорінитись клану Петра ще на 5 років, яка нечувана свобода слова та свобода від відповідальності нас чекає. І саме головне, коли люди дозволяють так себе зневажати і над собою знущатись, то яке відношення з боку влади буде до них? Як до друзів? до партнерів? до ворогів? Ні! Відношення до них буде не як до людей, а як до речей, от тоді і згадають «овеществлённые люди» про права людини та всілякі міфічні свободи, тільки пізно буде, бо статус речі — це статус «неодушевлённого предмета», позбавленого усіх прав та свобод.

  www.youtube.com/watch?v=LPX5lJ2mf4g

 5. Дон Корлеоне 11.04.2019 at 15:44

  Так, що там з кримінальним провадженням по підкупу виборців у Василькові? Бо Аваков говорить, Мосійчук волає на кожному ефірі а ви чому їх не спростуєте? Чи правда?

 6. Виола 11.04.2019 at 15:56

  Да уж... Я не стороник Сабадаша но меня поражает Бурсова. Если на то пошло что Бурсова что в этой местной раде все содействованны. То получается так что воровали вместе а теперь один Сабадаш во всем виноват. В Василькове что в местной раде что начальника по делам детей и малообеспеченных семей

  который также причастен к этой схеме их всех нужно выкидывать рабочих мест.

 7. Торк 11.04.2019 at 20:34

  На базарі кажуть, що Бурсова зараз в режимі лікарняний-відпустка-лікарняний..., нехай підлеглі робаки все це розгрібають і лягають під танки слідчих, прокурорів та журналістів, не пристало порядній жінці копатися в цьому бруді! Все по чесному!

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.