Болтлівий Коля...

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Вєчно Коля Неділько «при комусь». То при Мельниченку, то при Саакашвілі, наразі при Кривенку. А оце, кажуть, не втерпів — похвалився, що був на іменинах в одного нардепа. Не втерпів попри те, що, начебто, була домовленість цю подію не афішувати.

Бути «при комусь» для Колі нагальна потреба. Як багато хто вважає,  викликана вона чи то комплексом неповноцінності, чи то комплексом Наполеона. Першим бути аж ніяк не виходить, тому для підтримання власної значимості Колі приходиться «тертися» біля відомих осіб — може шматочок їхньої «слави» і на нього впаде.

І вже сьогодні Коля каже, що він найкращий депутат міськради. Бо депутатська більшість, а це понад двадцять депутатів, продажна. І всі продажні, хто Колю не слухає. І виборці у Василькові не доросли до рівня Колі — бо не тих обирають...

Насправді діло тут таке: — для задоволення амбіцій Колі не вистачає амуніції!..

 

 

Болтлівий Коля...: 2 комментария

  1. НАБіст 25.05.2018 at 23:07

    Можу з повною впевненістю завірити пана Андміна та небагаточислених користувачів його сайту, що той народний депутат, у кого Неділько нібито мав честь бути на дні народженні минулого тижня, забуде про Миколу та його розклади на другий день. Він вже забув. Тому що Коля не привіз бабулятори. Вони потрібні для того, щоб прибрати Сабадаша. Їх в Колі немає, а в Феня є. Але він рідкісний жлоб. Тому, депутат скаже: тримайся Колюня, ми всіх замочимо, але потім, після виборів Президента. А пока, парень, тренуйся на кішечках))))))))

  2. Informer 27.05.2018 at 15:39

    Ходят чутки,що для пана феня готують серйозну перевірку діяльності, пов'язану з незаконим відмиванням коштів та виведенням їх закордон в Італію. Отже він і шукає кришуватєлєй з хвойкою-неділько.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.