«Болівар» номер 2? (оновлено в 22.40. 20.08.)

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

22.30.  За словами декількох учасників зібрання, там були також депутати міськради Нередько, Омельченко, Пальоха, Пашкевич, Гурєєв,  від Поповича його родич Сусідко та Людмила Лещенко.

17.44.  Сьогодні в центрі міста в  приміщенні, де розташовано кафе «Міленіум», зібралася команда відставного мера Іващенка. Випадкові очевидці стверджують, що на цей захід прибув депутат обласної ради Л.Сіваков, та один з можливих кандидатів на посаду Васильківського міського голови А.Семенець.  Крім названих осіб, перед входом були також помічені колишні керівники «Тепломережі» Брік та Терещенко.

«Болівар» номер 2? (оновлено в 22.40. 20.08.): 3 комментария

 1. Олег 20.08.2015 at 23:21

  Палыч, если меня там не было, то Иващенко это собрание до лампады. А, меня там не было. Но, на собрании были Лущик, Кривша, Васецкая. Вообщем люди очень далекие от команды Иващенко. А, Брик и Терещенко вообще никогда не были в политике. Там было ощественное собрание. Можете не боятся. Расслабляйтесь.

 2. admin 20.08.2015 at 23:39

  Олегу: — а я і не називав Вашого прізвища. Більше того, я з Вами повністю погоджуюсь, що Іващенку «это собрание до лампады» Я зафіксував лише факт, причому без жодних коментарів.

  До-речі, ні хвилинки не сумнівався в Вашій обізнаності щодо цієї події. Сподіваюсь, що у Вас також відсутні сумніви щодо моєї обізнаності з цього ж приводу...

 3. Олег 21.08.2015 at 10:57

  Палыч, а все факты, фиксируете, где больше троих собрались. Палыч будьте бдительны, как раньше было — больше троих уже банда. Или Вы следите только за теми, кто властью недоволен, нынешним мером не доволен?

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.