Богдан Корчинський про вибори

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

богдан
На мою думку ми сильно ідеалізуємо постать майбутнього мера міста, якого обирають менше ніж на рік повноважень. Гірше вже не буде, а покращення швидко чекати не варто. Чим менше ми будемо очікувати від майбутнього мера тим меншими будуть наші розчарування. Потрібно дивитися на ситуацію в більших масштабах. Міський бюджет на половину дотаційний, а це говорить про, що своїх грошей у місті немає, і все одно дороги будуть ремонтувати із державного бюджету. У будь-якому разі дорогу зроблять за бюджетні кошти а майбутній мер скаже, що це його заслуга, а попередній скаже, що рішення про ремонт ще при ньому приймалося, в свою чергу опозиція буде критикувати всіх і вся. І цей приклад можна застосовувати до різних галузей життєдіяльності міста.
Сьогодні немає однозначного лідера по жоден з зареєстрованих кандидатів не займався створенням команди, всі в образі майбутнього переможця. А більшість, не зовсім адеквантих кандидатів вважає, що за 30 днів можна провести кампанію те перемогти надрукувавши програму і повісивши себе на борди. Звісно, я з повагою ставлюся до балотування кожного з них, адже це великий досвід, можливість заявити про себе. Тому бажаю всім кандидатам успіху та особистого зростання.
За моїми спостереженнями зараз ситуація з майбутнім мером виглядає наступним чином:
всі «колишні» і «дуже колишні» налякані ймовірною перемогою теж колишнього «досвідченого керівника» , агітують за «найбільш ймовірного переможця». Очевидно, що «політичному активу» міста потрібна перемога «найбільш ймовірного переможця», оскільки за їх баченням він однозначно не впорається з роботою мера і його буде легко критикувати, а від-так і перемогти, через рік, на чергових виборах. Інша справа з «досвідченим керівником» — його побоюються, його не сприймають, але у нього в разі перемоги є всі шанси залишитися в кріслі на більш довгий строк.
Політично активні гравці грають в шахи, а виборцям пропонують грати у підкидного дурня...
За 10 років мої громадсько-політичної діяльності у Василькові, я дійшов до висновку, що не важливо хто у місті мер та депутати, важливо чи є в місті територіальна громада — ефективний власник...
Потрібно усвідомити, що на сьогодні всі жителі Василькова це лише виборці, а ми маємо стати власниками своєї громади. Виборці реалізовують своє право на управління містом лише під час виборів, власник же реалізує своє права кожен день — управляючи громадою. Власниками громади можна стати у один єдиний спосіб — створивши територіальну громаду. Цього не можна зробити затвердивши статут чи прийнявши інше рішення радою чи виконкомом. Для цього потрібен час, громада має народитися — люди мають визріти, усвідомити. Спочатку потрібно зрозуміти різницю між поняттями бути виборцем та бути власником громади. Зараз ми проходимо цей неминучий етап усвідомлення, це болісний етап, але це суттєвий крок у перед. Друзі, на все свій час.

Богдан Корчинський про вибори: 1 комментарий

  1. Група ВТМ 24.05.2014 at 17:14

    Богдане: Ви зробили правильний висновок, що основна боротьба за Мерське крісло жовтень 2015 року. Хтоб не прийшов Мером у 2014 році без потужної команди професіоналів по всіх питаннях життєдіяльності міста він свої позиції у 2015 році не утримає. Але осовна проблема чи будуть згодні професіонали 1 рік працювати в цій команді , а може так статися що і до жовтня 2014 року.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.