«Бідний» Васильків...(вперше опубліковано 27.04.2013)

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Боровик А.П., голова ГО "Рідне місто
"

06.09.2015.     Пропонуємо нашим користувачам ще раз переглянути цей матеріал, вперше оприлюднений на нашому сайті у квітні 2013 року. Що змінилося у Василькові з того часу?..

27.04.2013.       Сьогодні Васильків — саме занедбане місто в Київській області.

6 років правління Іващенка привели до втрати будь-яких перспектив розвитку на найближчі 5-10 років. З 2006 року розбазарені всі ресурси за рахунок яких формується бюджет розвитку. Інвестиційна привабливість в результаті тотальної корумпованості місцевої влади впала до нуля. Падіння промислового виробництва та відхід середнього та дрібного підприємництва в «тінь», масштабні відкати спустошили міську казну. Соціальну сферу утримувати на необхідному рівні вже неможливо.

Не краще становище в комунальному господарстві.

На сьогодні у Василькові немає генерального плану розвитку. Велике невдоволення васильківців викликають неконтрольована МАФізація міста, вкрай незадовільний стан доріг, надвисокі тарифи на комунальні послуги, якість питної води і т.ін.

Заради справедливості повинен зауважити, що сьогоднішні Васильківські проблеми в деякій мірі закладалися ще в 1999—2000 рр. В той час колишнім керівництвом міста заради власних амбіцій були знехтувані інтереси територіальної громади.

Відомо, що конфлікт між міською владою та обласним керівництвом коштував тоді місту щонайменше 8-10 млн гривень, які могли б надійти до Василькова у вигляді інвестицій, субвенцій чи дотацій.

Через місяць ми будемо обирати нового міського голову. Сьогодні кожен із нас повинен усвідомити важливість свого вибору, адже негативні наслідки легковажного відношення до свого волевиявлення у 2006 та 2010 рр. і по цей день відчуває на собі кожна васильківська сім'я і місто в цілому.

Ми також повинні зрозуміти, що 2 червня ми будемо обирати міського голову, а не депутатів ВРУ.

Тому, головним тут є професійність кандидата, його репутація і готовність служити територіальній громаді. І аж ніяк його партійна приналежність до влади чи опозиції.

На моє тверде переконання, у новообранного міського голови повинні бути рівні стосунки із представниками різних політичних сил. Відповідальний міський голова не може протиставляти себе органам державної влади.

Переглядаючи список вірогідних кандидатів на посаду міського голови, можна зробити висновок, що переважана більшість з них не мають відповідного рівня підготовки для вирішення надважких завдань, які стоять сьогодні перед містом.

Як би там не було, вибір все одно необхідно зробити.

На мою думку, відповідальність за це повинні нести як політичні сили, які братимуть участь у виборчому процесі, так і самі виборці.

«Бідний» Васильків...(вперше опубліковано 27.04.2013): 4 комментария

 1. Андрей Саламатов 27.04.2013 at 20:03

  Эх, Анатолий Павлович!

  Как-же вам хочется вернуться в здание горисполкома!

  Крепитесь, губернатор вам поможет!

 2. Игорь Гаврилюк 27.04.2013 at 20:47

  Андрюша!

  Как вам хочеться «УСИДЕТЬ» в дармовом кресле директора ФУНТА!

  Крепитесь,не Губернатор,не Иваха вам не помогут!

 3. мешканець в/м 11 29.04.2013 at 00:45

  На моє тверде переконання, у новообранного міського голови повинні бути рівні стосунки із представниками різних політичних сил. Відповідальний міський голова не може протиставляти себе органам державної влади. Незрозуміло тоді як опозиційний кандидат буде співпрацювати з діючою владою? Коли у нас в місті мешканці спостерігають за такою ситуацією, щоб стати мером — то треба вилити багато бруду на своїх опонентів і лише тоді стати единим!!!

 4. Саня Бампер 07.09.2015 at 11:55

  Эх Анатолий Павлович. А вы всё так-же в своём амплуа! Вам не надоело дерьмом плеваться?

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.