Безтолкові до «прєдєла»...

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

За 1 хв. 21 сек. Сергій Бірюков зумів креативно, одним штрихом показати всю ницість так званої васильківської опозиції, яка шляхом брехні і обману хоче завоювати довіру васильківців. Сергій поклав край багаточисельним спробам Миколи Неділька  («глашатая» Мазепи, Слончака та ін.) показати себе захисником інтересів територіальної громади і маніакальним надіям перемогти на наступних виборах міського голови...

Дивіться у нас відео «Неділько проколовся?»...

Безтолкові до «прєдєла»...: 4 комментария

 1. Вода 05.02.2019 at 21:35

  Вірити 1 хв.21 сек. виступу, який ні чим не підтверджений, це дійсно — креативно. Молодець дядько. Так тримай. Чому, я повинен цьому вірити?

 2. admin 06.02.2019 at 16:45

  Воді — програма показує, з якої країни пройщло голосування. Крім Бірюкова це бачили свідки, які підтверджують інформацію Сергія про країни, з яких «проголосували» за Неділька. Фахівці кажуть, що накрутити голоси не така вже й складна справа і коштує це недорого. Ми з вами пам"ятаємо голосування на «Васильків інфо» перед виборами міського голови, коли явні аутсайдери були беззаперечними лідерами того опитування. Крім того Неділько насправді ніколи не може бути лідером громадської думки у Василькові тому, що цього не може бути ніколи...

  • Радикал 07.02.2019 at 21:42

   Крім того НЕДІЛЬКО насправді ніколи не може бути лідером громадської думки у Василькові тому, що в ного великі борги за комунальні послуги.

 3. Антивирус 07.02.2019 at 11:20

  У Сырожы деньги сволонтеренные закончились? Снова в политике решил мутить?Ну то такэ...

  А никого не смущает его намекивание на национальности? А может они все граждане Украины,но так сложилось что вдруг(!) оказались на отдыхе в других странах? И шо — не имеют права?

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.