Безплідна заява Сабова...

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Заява Сабова про наміри достроково припинити повноваження міської ради, скоріше є політичною, оскільки згідно чинного законодавства часу для здійснення таких намірів вже немає.

Якщо ж говорити про підстави для «розпуску» ради, то вони дійсно були і є. Точно так же на сьогодні були і є підстави для дострокового припинення повноважень самого Сабова.

На нашу думку, до наступних місцевих виборів, які вже не за горами, слід припинити всілякі розмови про «розпуск» ради і відсторонення Сабова від посади міського голови, а зосередитись на вирішенні найнагальніших питань, які з особливою гостротою постали сьогодні перед містом...

Безплідна заява Сабова...: 4 комментария

 1. Олег 01.03.2015 at 00:10

  Палыч, какая заява? Он распоряжение выдал и в раде зарегистрировал. Он не шутил. Он выдал нормативный акт органа местного самоуправления. Он видите на «якому негайному питанні зосередився зі всією гостротою»

 2. Олексій 02.03.2015 at 05:12

  Тут важко не погодитися з АПБ ,але, наскільки мені відомо, рішень ради 6 скликання котрі були скасовані в судах немає!!! Єдина підстава для розпуску ради — відсутність кворуму на сесіях... і то підстава розмита!!! Про те, є рішення суду про визнання незаконними розпоряджень міського голови, що нанесло збитки міському бюджету в 30 тис. грн.!!! Тобто є підстава, гарна, яскрава підстава для припинення повноважень міського голови!!! Для чого Сабов виносить питання про розпуск ради першим???? Мені не зрозуміло, по-моєму це не тільки непродумано, юридично, це непродумано політично!!!!Для чого піднімати це питання за півроку до чергових виборів, не простіше піти на компроміс з депутатами-прогульщиками?????!!!! А тут Сабов фактично йде на протистояння з всією міською радою, усіма депутатами... політично це непродуманно!!!

  Скільки в мера депутатів: Зінченко, Корчинський, Шевченко, Цимбалюк, Сєргєєв, Постніков- 6, ну нехай ще 2-3; 43-9=34; цифра явно загроздива й більша за 31!!!!!

  • Олег 19.05.2015 at 17:25

   Палыч, 19.05.2015 года в 16.40 было оглашено судебное решение, которым суд отменил распоряжение Сабова «Про дострокове припинення повноважень ради»

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.