Безпечний місток віднині й довіку

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

С Яценко « Місце переходу через річку знову безпечне.»
Особливо з привареними поручнями.

Там, де є річка, там має бути і місток – місце переходу чи переїзду через неї.
Щоправда іноді трапляється так, що місток кудись щезає, залишаючи пішоходів не на жарт наляканими неочікуваною відсутністю звичної надійної поверхні під ногами.
Якось уранці містяни дивилися здивованим поглядом у темні води Стугни, де ще ввечері був пішохідний місток через дамбу, що на вулиці Соборній, але у глибоких сутінках він безслідно зник, як дивне марево в пустелі.
Так звані опозиційні діячі з розумово притупленими здібностями розпочали негайно шукати винних, використовуючи для спілкування жовтий у прямому та переносному значенні сайт.

Дива не сталося – в результаті недолугих умовиводів винними в усіх бідах і нещастях визнали представників міської влади, мовляв, місток вони зрізали для того, щоб здати до пункту приймання металобрухту. Як кажуть, коментарі зайві, бо тут очевидний діагноз. На щастя, у Василькові є чимало людей, які мовчки виконують свою роботу, в той час, коли невеличка група дурисвітів займається незграбною писаниною на нерідному для рідного міста сайті. Працівники комунального підприємства «Управління житлово-комунального господарства м.Василькова» і вдень і вночі шукали найкращий вихід із ситуації, що склалася зі никненням містка.
Врешті-решт заступник директора КП «УЖКГ м.Василькова» В.В.Гурєєв та інженер з експлуатації та ремонту доріг КП «УЖКГ м.Василькова» й заступник голови Громадської ради при Васильківському міському голові В.І.Савицький прийняли рішення покласти залізобетонну плиту на місце містка, до якої приварити поручні й сітку. Впродовж кількох днів цю роботу виконали, швидко і без зайвих розмов. Місце переходу через річку знову безпечне.

Станіслав Яценко

Першоджерело «Тисячолітній Васильків.»

Безпечний місток віднині й довіку: 8 комментариев

 1. Виталий 26.08.2012 at 17:03

  Яценко это член амбитной команды мера?! Фото у тебя классные. Где так фоткать научился?!Текст тоже ты, под диктовку мера ,писал? Впечатляют слова ...день и ночь искали выход,,, ФАКЕЛА ЗАБЫЛИ ПРИХВАТИТЬ!!! Видео Пикарского ШЕДЕВР С КОМЕНТАРИЯМИ!!! Добавить можно только одно- КРАСТЬ В ВАСИЛЬКОВЕ ПОСЛЕ ВОРА-МЕРА ИВАЩЕНКА НЕЧЕГО! Народ ,который Иваха обворовал ,как «КОСТЬ БЕЗ МЯСА»по словам того же мера,по примеру последнего добирает крохи с"барского плеча",действуя по ПРинцупу «Среди воров...» Станислав постыдылся б" тухту толкать" от Вора -МЕРА!!!

 2. Андрей Саламатов 26.08.2012 at 18:09

  Вот оригинал газеты 1000-летний Васильков, там статья в оригинале.

  31.43.54.80/files/1000/TV_74.pdf

  Стас написал мягко, интеллигентно, я скажу прямо, шизофрения Анатолия Боровика это фактический диагноз.

  Как был Гнус, так Гнусом и остался!

 3. opposite 26.08.2012 at 18:29

  Це часом не той Яценко, що разом з Крикуновим фальсифікував місцеві вибори у Василькові, будучи проплаченим членом ТВК? Здається той. Не знав, що він редактор чергового іващенківського мелованого брехунця. Ну то воно й не дивно. Нехай собі пише що завгодно той лисий бовдур.

  Але три місяці розчухуватися щоб покалсти одну бетонну палю та ще й пропіаритися з цього до Дня Незалежності, ви вибачте, але це куркам на сміх! А той мужик який каже «на нєт» справді кандидат? Ой мааааа!!!

 4. Сергийко 26.08.2012 at 19:02

  Це той самий випадок , коли головне — прокукарікати, а там хоть сонце не вставай!

  Яценко, перш ніж писакать про «перемоги» Гуреєва с гоп-компаниэю, котру вже штовхали та шпиндякали, щоб за діло взялися — і рибалки, і комуністи, і УДАРівці — поїхав та б подивився як «виконали роботу»! На 26.08.2012 року сподобилися тільки плиту положити та стовбчики прилаштувати — про перила та сітку ти вже прибрехав.Та чому тут дивуватися — твоє читайло на гарній бумазі, а на ділі — брехня та холуйство на кшалт того брудного «Веч.Василькова» від Мойши-тероріста. Запроданець!

 5. Nazar 26.08.2012 at 21:13

  Тики хто ,корито кинути хоче , а Гуреев давно там разом з Лариним кормляця.

 6. Андрей Саламатов 27.08.2012 at 08:54

  Круто, и главное грамотно до слёз, «кормляця», кто тебе Nazar диплом выдал, тебе надо в 4-й класс средней школы!!!

 7. Виталий 27.08.2012 at 17:58

  Яценко где же поручни и сетка??? И это у тебя БЕЗОПАСНО?!Со времён Мосейчука ... Ивахе ещё ни кто так не ...!

 8. Небайдужий 30.08.2012 at 12:42

  Це все що залишив по собі Іващенко.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.