Без визнаного лідера...

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

У Василькові вже давно минули часи, коли за переможця виборів міського голови голосувало більше 10 000 виборців, що складає орієнтовно третину від їх загальної кількості. З 2006 року ця цифра коливається від двох з половиною до чотирьох з половиною тисяч, чого замало, щоб обраному міському голові вважатися справжнім лідером територіальної громади. От і на цих виборах, коли найрейтинговіший претендент на вищу у місті посаду В.Сабадаш участі у них брати не буде, «красною» цифрою для переможця нинішніх перегонів можуть стати все ті ж три чи чотири тисячі голосів васильківців, які візьмуть участь у голосуванні...

Без визнаного лідера...: 3 комментария

 1. Група ВТМ 04.05.2014 at 15:04

  А,П,Боровик: Ви все про всіх знаєте доводите правдиву інформацію знаєте хто є хто але постійно лукавите. Чому Ви не пишите що самий рейтинговий Мер був В,Ф,Попович у 2002 році що Ви здали на виборах 2006 р В,Ф,Поповича а С. Іващенко Ваші дії не оцінив по достоїнству бо С,Іващенко не любить зрадників. Що стосується виборів 2013 року рейтингового Мера то коли прийде час і допитають пані Пекіну-Маркову то тоді ми дізнаємся про рейтинг В, Сабодаша але ми згодні що у 2010 році безперечним лідером був А,П,Боровик але уже 2013 році Ви набрали якщо ми не помиляємося аж 270 голосів.

  А,П, нагадайте нам і Васильковчанам кількість голосів на виборах 2013року за Сабодаша,Сабова,Поповича будемо Вам вдячні. Ми також хотіли Вас запитати які Ви маєте пртензії про наш загально освітній рівень але ми згодні що наша група допускає граматичні помилки ми постараємося щоб наші працівники не допускали помилок.

 2. Grushka 04.05.2014 at 23:08

  Дуже хочу повернутись на посаду директора Тепломережи, але Попович, судячи за все, не візьме до себе людину із психичним розладом. Хоча, може й візьме, бо у самого були проблеми. Якщо візьме, вигоню Пашкевича та його прибічників.

 3. Група ВТМ 06.05.2014 at 06:49

  Команді Боровика: Ми не знаємо які у кого розлади і проблеми це питання до медичини.

  Але якщо до влади прийде В. Попович і В,Грушка то багато хто піде сам тихенько щоб не посадили.

  А,П,Боровик: Хочемо від Вас трішки поваги тому що крім нас з Вами не хто не спілкується.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.