«Батьківщина» знову за своє?.. (оновлено 27.01.)

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

27.01.2017. «Не мытьем, так катаньем». Саме так можна сказати про депутатів міськради, які  на наступній сесії міськради знову хочуть «протягнути» свої земельні питання...

01.12.2016.   Чергова сесія міськради відбудеться тільки завтра, а вже сьогодні навколо неї розгортається грандіозний скандал. Справа в тому, що в порядок денний сесії внесені земельні питання, які, на думку окремих депутатів, і на нашу в т.ч., мають відношення до задоволення особистих інтересів депутатів міськради від «Батьківщини».

У цьому сенсі згадується роль представників цієї політсили у міській раді за часів Іващенка. Як відомо, тоді їх фракція мала більшість і  разом з бізнес — мером безсовісно грабувала територіальну громаду — хтось був «рішалом», хтось отримував клаптик земельки, хтось інше нерухоме майно або вигідні умови його оренди.

Як відомо, керівництво «Батьківщини» за такі діяння виключило голову фракції А. Семенця з партії та відкликало його повноваження як депутата міськради. По відношенню до Анатолія Івановича це було не зовсім справедливе рішення, бо його кум, однопартієць і голова земельної комісії Слончак з цієї ситуації вийшов «сухим із води».

Сьогодні вже сам Олександр Олександрович головує в фракції  «Батькіщини». Отже, вже завтра побачимо, чи наступить Слончак на «граблі» Семенця.

І, накінець. Невже не розуміють ініціатори внесення «спірних» питань на розгляд сесії міськради перед звітом  міського голови і перед прийняттям бюджету на наступний рік, до чого можуть привести їхні нестримні бажання отримати «кусочок пирога» в обхід інтересів територіальної громади?..

«Батьківщина» знову за своє?.. (оновлено 27.01.): 10 комментариев

 1. Земельний кодекс 01.12.2016 at 21:02

  Ні, шановний Адмін, це вже, вибачте, не «граблі». Гадаю, що Слончак в цей раз наступить на лом.

  Довжелезний, заважкий, іржавий лом, який, власне і поховає його політичну кар'єру. Хоча, яка там кар'єра: одні афери та бруд. Людина, яка не не знає законів, не може сформулювати навіть просте речення, є на сьогодні головою фракції та постійної депутатської комісії. Куди тільки дивиться Сабадаш? Може, сюди: www.youtube.com/watch?v=FciVXYpSNqY

  Не відстають від свого старшого брата та наставника його колеги по партії — всі хочуть відразу та все. Потрапивши в депутати дякуючи виключно рейтингу «Батьківщини», горе-обранці, не гаючи часу, намагаються відкусити від справжньої Батьківщини ласі шматки. Дуже шкода... Шкода Василя Михайловича Сіранчука, який потрапив в компанію цих поміщиків та підпанків; шкода виборців, які мали рік тому найкращі сподівання на «оновлений» депутатський корпус; шкода людей, яких використовують для своїх афер шулера від БЮТу.

 2. Земельний кодекс 01.12.2016 at 21:10

  Ця стаття написана вісім років тому з приводу тих бурхливих подій, які мали місце у Васильківській міській раді. Деякі персонажі продовжують свою «плідну працю» на користь васильківської громади і сьогодні.

  Слончак – герой васильківської революції.

  Вже понад місяць васильківці є свідками викривальних публікацій проти голови земельної комісії, депутата міськради Слончака О.О... Каталізатором стало виділення земельної ділянки співмешканці Віктора Панджакідзе Ларисі Куташенко. Це він зробив в додатках, поза матеріалами сесії, голосуванням списком, — купа порушень, а « опозиція» мовчить і плескає в долоні. І стало зрозуміло що Слончак не просто Криса а ще й – СУКА.

  Олександр Олександрович в народі Сашулік, ніколи не був бідною людиною, барижнічав і крутив махінації в управлінні торгівлі, скуповував кілограмами золото в «Кооператорі», надурив Поповича і взяв за спасибі в оренду кращі магазини міста і ресторан. Але його зоряний час настав як він за копійки став депутатом від БЮТ. Зараз він позбувся конкурентів , організувавши їх травлю в пресі з анонімними листами до обласного керівництва. Тут він діяв в унісон з псевдо опозицією, домігся призначення безхр*цензура*ного маріонетку Кривенка секретарем міської організації БЮТ., і дорвався до влади і нашої землі. Він завжди крисив і продавав землю в обхід мера Іващенка і зараз є найбагатшою людиною Василькова. ( за даними журналу «Forbes» від 01.09.2008р).

  Аж ось земля закінчується , і хоч Слончак має не 13 ділянок, як дехто каже, а десятки гектарів і потихеньку ці гектари продає , та Криза і все таке, і щось треба робити. І згадав Сашулік про своїх одноплемінників: Іуду; Каменеві, Зіновієва, Троцького; Моніку Левінські. Він завжди був привітним з опозицією, давав їм землю крадькома, а ті його не чіпали. Вміє… А тут такий запал.

  Слончак має досьє на всіх кого знає а головне на Іващенка і має його оприлюднити в потрібний час. Він розуміє що лише так стане «героєм» – борцем з режимом. Крім того він господарює в БЮТ, а це найбільша фракція. А тут ще вибори і треба вирішувати.

  На місці Слончака я не брав би хабарів у лісі чи темному закутку — на людях безпечніше.

  Іуда повісився, сподіваюся за допомогою вірних Християн, Троцький і Ко — сумна історія. Найбільше пощастило Моніці, але Сашулік все ж не Моніка — номер не пройде. Іуда любив срібло, Моніка… не подумайте що Клінтона, Сашулік- золото і землю, найкращим варіантом для нього буде путівка на прііски Бодайбо років на 8-12, з чистосердечним на 5-10. Саша там гори золота. Ти станеш багатшим за свого родича Шльому (Царя Соломона).

  Але до чого тут революція. В нас є «опозиція» і їй треба «герой». Це ж варіянт.

  Перекласти всі свої гріхи на Іващенка, домовитись з «Нашою Україною», у них теж критичні дні, зґвалтувати БЮТ (хоч депутати БЮТу і гадки не мають про його оборудки). Далі нові вибори. Є надія що мером знову стане Попович. Слончак його знову купить за дешево. Або Папа Боровик розкладе-таки свій пасьянс і мером стане його людина. І знову Сашулік буде дерибанити гроші, землю, майно…І знов Слончак їх продасть, а сам спливе. Гімно не тоне.

  І поставлять пам’ятник «Герою» — Сашуліку.

  Вже скоро.

  Революціонер всіх часів і народів

  Жидолюб і слов’янофоб

  Карл Маркс

 3. Сонечко 01.12.2016 at 21:47
 4. Камеди клаб 01.12.2016 at 22:25

  Запросіть завтра на сесію 95 річну ветеранку війни,бабушку Кузіну,у якої цей барига Слончак забрав огород, оформив на свою куму та продав,не вдавився,сучий потрох?

 5. Крик душі 02.12.2016 at 02:00

  Вже нема чому дивуватись в країні, яку «добрі» люди перетворили на брехляндію. ЗМІ щодня годують фейками, подвійні стандарти, культ ненависті та смакування чужих проблем зробили свою чорну справу — перетворили більшість виборців у стадо(натовп), яке не просто стрибає, а робить це несамовито та ще й з використанням такого інструменту, як граблі. Дострибались. Судячи з останнього соцопитування по Україні за листопад 2016 року — лідером являється юля-каляска зі своєю матьківщиною. А це шановні — клініка. Уявіть собі, яке може бути відношення у світової спільноти до такого народу, який весь час голосує за тих хто його цинічно обкрадає, дурить та Ґвалтує. Правильно, як до легковірних ідіотів або романтичних папуасів. Як там казав Бєня — піпл хаває, от і не дивуйтесь, що наш рівень життя зкотився нижче плінтуса. Бо для колонії з білошкірими папуасами є колоніальна економіка та колоніальна адміністрація з такими собі юлями, шашуликами, яйценюхами, вальцманими і т.п. мерзотою. Голосуєте за них, а потім бігаєте по майданам з каструлями та друшляками на радість черговим олігархам, які вже нагострили ножі та завезли чергових снайперів, щоб стригти та різать самих буйних, а для всієї країни — тарифний геноцид, війна, блокада та утилізація. Отакий він присмак ідіотизму, шизофренії та нуландовських піченьок. А тим часом кулявлоб придбала в маямі 24 елітних вілли. Що тут ще сказати? Мабуть Слава Україні...

 6. Антивирус 02.12.2016 at 13:06

  Всем- здравствуйте!

  Ну что же — ростки здравого смысла, как можно заметить,могут пробиваться и через слой заср...ной почвы. Однако что-то мне подсказывает что "агрономы " снова в поиске новой порции ядреного дерьма для уничтожения озымой поросли.Но это,так, мЫсли вслух.

  А теперь к нашим баранам, ... нет не из ВР, а мееестным.

  Простите, а кто такэй Сашулык сейчас для решений по земле? По большому счету пузырь, ряженый в партийную шелуху.Другое дело — он будет земельным тяжеловесом-решалой в том случае, когда ему это позволит сделать (или попросту сдаст себя ему) голова земельной комиссии Сергиенко — герой ато, патриот, ветеран и прочая,и прочая,,,,, однако тож живой человек , желающий и кушать вкусно и жить по-васильковски ,типа достойно.Вот и посмотрим — вынесет ли ИМЕННО ОН на сессию те земельные вопросы, за которые Слончак с братией взял авансы и уже подготовился голосовать одобрямс или совесть еще стукает в его сердце.......Кстати, БЮТаки уже дали новое определенике своим голосующим за них адептам — электоральный силос! И выбирая Сашулыка и иных от БЮТ вы, горожане, собирались жить лучше???Силосу место в кормушке для таких как Толик-Сашик-Ирчик, а не мечтать о красивой жизни для себя в эвромисти. НЕ забудьте это до новых выборов!

  Как не забывайте и о старых,,,,,это я о сабове. Не успел чухан опериться при должности мера(то ли ума не хватило , то ли жадность зоб сдавила — как бы схватить мог а проглотить не удавалось) — не создал себе золотого запасу, теперь вот ему кажется — снова ветры перемен начинают дуть, снова можна по ушам и остаткам извилин васильковчан-выборцев поелозить.Авось выберут его, всего такого-разтакого, снова кудысь у руководители.А чего — Слончака- лиса выбрали опять же в курятник пожировать!Мы, шановна васильковская громада, давно поняли почему у нас такие и тарифы , и проезд, и школы — ПОТОМУ ЧТО ВЕРИМ ТАКИМ СЛОВОБЛУДАМ(хотелось бы сказать еще пофранцузистей, но ладно...) КАК ТЫ серега, НЕ УМЕЮЩИМ НЕ СФОРМУЛИРОВАТЬ МЫСЛЬ-ЗАДАЧУ НИ СОЗДАТЬ ДЛЯ ЕЕ РЕШЕНИЯ КОМАНДУ ЕДИНОМЫШЛЕННИКОВ-ИСПОЛНИТЕЛЕЙ.ПИСЬ ты, одним словом.

  Так что же делать, спросите Вы меня? А что делают, когда ветрянкой заболевают? Просто ждут, ждут окончания тех отведенных природой дней, после которыз эта зараза исчезает.Только вот про течении болезни не надо делать необдуманных поступков,не усугублять так сказать,,,,,,

  Добра и терпения,мои сограждане

 7. Камеди клаб 10.12.2016 at 13:01

  Якщо Слончак це вітрянка для Василькова,то вона є ХРОНІЧНОЮ.У багатьох пенсіонерів,в яких він відібрав огороди з яких люди кормилися,залишаться рубці в душі та серці на все життя.

 8. Олег 10.12.2016 at 21:04

  Палыч, ну абзац. Я конечно Ваши факты о грабежах города под сомнение не собираюсь ставить, но так для напоминания — каждый новый кандидат в меры на встречах с избирателями грозит, что найдет украденное «попередниками», вернет «громаде» и прочую лапшу на уши. И, че? Сабов грозил и ни то, что нифига не делал, а даже ни по одному хоть самому плевому факту «грабежа громады» даже ни одного заявления ни в суд, ни милицию даже местную не подал. И, Ваш очень любимый Владимир Иванович так же само. Только Палыч на «Рідном місті» пишет — кто и че грабил, сколько земли, когда и как. Только пока ни то, что никто ничего не нашел, а даже никто не собирался искать. Как был Слончак при Иващенко, так и при Сабадаше всем доволен. Асфальт, крыши и прочие работы за бюджетные деньги делают одни и теже, что и пять лет назад.

  Палыч, Вы определитесь — чи крали раньше, чи нет. И, если да, то почему это кроме Вас никого не волнует. Где ж «повернення громаде» чего нибудь? Може никто ничего не крал?

 9. Бегемот 11.12.2016 at 02:51

  Саша, не переживай за других, а о себе подумай, Аннушка ведь масло уже пролила.

 10. Павка Корчагин 31.01.2017 at 11:27

  Ради справедливости стоит отметить что есть в бюте боксер, который то перинскую предлагает поменять то земельку поделить на родственничков депутатов, да и себя любимого не забыть!!! Типа атошник — на бурках свой, а остальным на лужку??? Несправедливо!!! То маринка участок, то помощь маме в 1000 гривен... Конечно условия в которых проживает мама и финансовое состояние семьи брукв требуют отвлечения денег с миського бюджету. Куда смотрит сабадаж??? Пусть вывесят по округам списки кому помощь выделяют. Админ вопрос к тебе — кто отвечает за фракцию лидер или сам каждый за себя??? Или как??? А может ето прогон и все харашо а???

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.