Баласинович таки висунули...

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Васильківська міська організація БПП  «Солідарність», як ми і передбачали, висунула кандидатом на посаду Васильківського міського голови Наталю Баласинович.  Баласинович абсолютно чужа для Василькова людина, яку у місті ніхто толком не знає,  тому є дуже великі сумніви в тому, що васильківські виборці віддадуть їй достатню кількість голосів.

Можна передбачити, і вже є деякі ознаки того, що для підтримки Баласинович задіють адмінресурс і величезні кошти. Проте, навчені гірким досвідом мешканці міста знайдуть що відповісти на спроби нав"язати місту кандидата «зі сторони»...

Баласинович таки висунули...: 4 комментария

 1. олег 22.09.2015 at 20:34

  Палыч, чем кандидатов больше тем лучше. Кстати, Палыч, если Вам действительно кто-то показал соц опрос, то напишите Ваш рейтинг. Он, насколько я помню, значительно меньше рейтинга и Семенца и Баласинович.

  • admin 22.09.2015 at 20:51

   Олегу: я з Вами повністю погоджуюсь в тому, що чим більший вибір кандидатів, тим краще. Але, при цьому не повинно того бути, що Ви зробили в 2010 р. Пам"ятаєте, не допустили до реєстрації і зняли з неї загалом 11 кандидатів на посаду міського голови, декілька списків партій і сотні кандидатів в депутати міської ради. З Вашої подачі місто загнали в «тупик» і зламали долю Іващенка.

   От давайте разом будемо сприяти тому, щоб міську владу обрали виключно виборці, а не люди з мішками грошей та наділені адмінресурсом.

   Щодо мого особистого «рейтингу». В матеріалах опитування, які у мене є, мого прізвища немає. Якщо у Вас є, можете оприлюднити його у нас на сайті.

   На відміну від Поповича і Семенця, я не збираюсь ні в «мери», ні в депутати. Вважаю, що нам з Поповичем по віку вже пора онуків глядіти... Як кажуть, пора і честь знати...

 2. Олег 22.09.2015 at 23:20

  Палыч, ша никто никому не мешает. И, Вы сами догадываетесь кого выберут избиратели. И по большому счету мне фиолетово кого они выберут и тот выбор, который выходит по соц. опросу вполне устраивает. Я за честные выборы. Думаю, что Вам не очень бы хотелось того результата, который из соц опроса выходит и который дадут честные выборы.

 3. admin 22.09.2015 at 23:49

  Олегу: — мене особисто влаштовує чесна перемога будь-якого кандидата. Головне, щоб не було такого, як у 2010 році.

  Бо кандидат, який здобуде перемогу шляхом маніпуляцій, неодмінно закінчить «мерство» так, як Іващенко. А місто буде втягнуто ще декілька років у боротьбу усіх з усіма, втрачаючи дорогоцінний час для розвитку.

  Васильківці повинні поважати свого міського голову, так, як поважають своїх міських голів в Українці чи Славутичі. А таке можливе тільки тоді, коли вони будуть впевнені, що результат виборів відповідає їх волевиявленню.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.