Ах, Лідіє Миколаївно...(0новлено 01.10)

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

01.10. Цей же наш знайомий, побачивши у списку голосуючих за Скибу Пацало Лідію Миколаївну, висловився на її адресу ще крутіше. .............Не цитуємо. Після цього додав, напевно відробляє 10 сот. біля лікарні.

 

Як ми припускаємо, Лідія Миколаївна знає, що Скиба отримав на свого родича 10 сот. біля лікарні та 33 сотки на Пісках, одночасно писав листи васильківцям, що вони не мають права на отримання землі, бо немає Генплану міста. Очевидно, Лідія Миколаївна також знає, що Скиба, використовуючи службове становище, отримав квартиру, а потім її перепродав. Наприклад, Шекера про це знає і засуджує Скибу за цей поступок, а Лідія Миколаївна — ні?

 

30.07.   Один з наших знайомих побачивши в списку підписантів «за Скибу» прізвище депутата  Пацало, дуже емоційно зауважив — ну, а цій чого не вистачає?.. ......... ....... .......

На нашу думку, Лідія Миколаївна має в Василькові досить високий статус. І ми не розуміємо, навіщо вона розмінює свій авторитет на участь у цьому дійстві. Не віримо, що через кілька сот дол.США.

Ах, Лідіє Миколаївно...(0новлено 01.10): 1 комментарий

  1. олег 02.10.2014 at 00:12

    Палыч, Вы как-то выборочно подходите к критике секретарей рады. Гладкова получила две квартиры и обе продала. Участков например на стадионе на Комарова только 30 соток на свою маму из Умани — фамилия Коваль. Есть еще другие места в Василькове, где тоже не обидели ее. Все удачно распродала. Работала секретарем два года. Ее Вы только хвалили. Темы были только одни — какой она хороший секретарь рады от Партии Регионов и как не справедливо ее сняли ужасные депутаты из Боливара. Скиба работал 9 лет. За 9 лет получил меньше чем Гладкова за два. Его Вы за это только критикуете.

    Складывается мнение, что Вы критикуете тех, кто не делился с Вами, а тех кто наоборот только хвалите.

    Ее например не только Шекера осуждает, а большинство депутатов, один Палыч нахвалится не мог, все горевал, когда ее убрали.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.