«Ах, как неумненько...»

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Мало того, що Ірина Володимирівна на останній сесії міської ради запропонувала реорганізувати відділ культури шляхом «...реорганізації в частині назви відділу», що само по собі «глупенько».

Ще більш «неумненько» пані Ірина на очах у депутатів та багатьох присутніх на сесійному залі  вступила в «нехорошенькому» тоні в суперечку з міським головою.

Нагадаємо Ірині Майстер, що розумні заступники міського голови узгоджують з ним всі спірні питання «до того, а не після того».

Хоч який з неї заступник? Це на нашу думку. Може хтось думає інакше...

«Ах, как неумненько...»: 6 комментариев

 1. Олена 27.11.2017 at 07:59

  А де це ви побачили розумних заступників міського голови ? Був один розумний , попрацював і пішов на підвищення , в скандали не влазив і роботу свою робив . А нині не має в голови розумних замів, Іра + Льоня це клоуни які відстали від цирку ...

 2. Павка Корчагин 27.11.2017 at 22:59

  У нее на лбу написано «Тупой и еще тупее»!!! Страх от того, что не будет карманных денег от Лариной взял верх над разумом. Хотя какой там разум!!!

 3. Олена 29.11.2017 at 01:35

  Да, і з замами голови у нас проблема , кажуть 17 депутатів готові голосувати за відставку майстер, а 16 за відставку Льоні , але поки не підтримують відставку депутати які підлеглі цим замам , але кажуть що обидва ведуть себе на роботі не дуже, тому якщо питання винесуть на сесію то проголосують за відставку обох, бо некомпетентні і не мають підтримки серед працівників

 4. Гриша 29.11.2017 at 09:39

  Олено, йди ти працюй замом. Чи в тебе Шашулика під боком не має, то хто тебе візьме? Прунцев в скандали не влазив бо йому за откатами не було часу. На нову посаду намолотив грошенят і айда до Києва, там більші х...і

 5. Вера в розовых очках 29.11.2017 at 19:24

  А че вдруг зашевелилось змеиное кубло? замы, депутаты, отставка, голоса за и против. Что товарищи , всё пропало? Под чьей пятой точкой зашаталось кресельце? А? Ну-ну)

 6. патріот 29.11.2017 at 23:04

  Місто очищується від тих, хто думає не мізками, а п'ятою точкою. Потрібно вже починати жити по європейськи. Сабадаш дав їм достатньо часу, щоб змінитися,проте, "горбатого могила виправить "

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.