Автор Крикунов?.

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Як ми вже повідомляли, до Васильківської міжрайпрокуратури поступило звернення щодо перевірки в рамках кримінальної справи достовірності інформації, розміщеної на сайті «Щит і меч». Ознайомившись з матеріалами, які з"явились там останнім часом, ми прийшли до висновку, що, найвірогідніше, мова йде про публікацію, автором якої може бути Крикунов...

Автор Крикунов?.: 7 комментариев

 1. Дима 29.04.2015 at 09:29

  Вы бы хоть ссылку на сайт или название статьи на общее обозрение предоставили. Вдруг Крикунов что-то интересненькое написал, а общественность не в курсе событий.

 2. admin 29.04.2015 at 14:12

  Диме: — щодо «ссылки» — читайте уважно, в матеріалі чітко вказано, що мова йде про публікацію, розміщену на сайті «Щит і меч».

  Наразі ми вже маємо певні документи, що підтверджують викладену нами інформацію. Маємо намір оприлюднити їх найближчим часом.

  • Дима 30.04.2015 at 15:57

   Таким образом мне из вашего разъяснения следует понять, что весь материал сайта «щит и меч» Крикуновым написан, или вы имели какую-то конкретную статью на сайте «щит и меч»?

   • admin 30.04.2015 at 16:19

    Диме: — ми подаємо інформацію по мірі її надходження. Попередньо з"ясовуємо ступінь її достовірності.

    Щодо вашого запитання. Наразі джерело, близьке до місцевої прокуратури, повідомило, що заявник просить у рамках кримінальної справи дослідити інформацію, подану на сайті «Щит і меч», про розтрату бюджетних коштів у розмірі 7 000 000 грн., виділених на будівництво будинків для багатодітних сімей.

 3. Олег 29.04.2015 at 23:12

  ПАлыч, а про шо хоть я написал на «Щит и меч»?. И какой документ у Вас? Доносы прокурору я точно не пишу. Не верю прокурору и в то, что прокуро что-то будет делать. Не интригуйте. Мне самому интересно — какую публикацию?

  • admin 29.04.2015 at 23:37

   Олегу: — дивно, чому Ви не здогадуєтесь, що з написаного Вами може стати підставою для перевірки достовірності.

   Передивіться ще раз свої коментарі, особливо ті, в яких Ви безапеляційно стверджуєте про вчинені правопорушення з боку конкретних осіб.

   І все таки я думаю, що Ви знаєте, про що йде мова. Ви ж досить розумна людина...

 4. Олег 30.04.2015 at 18:04

  Палыч, какое модное слово «правопорушення». На форумах я пишу сперли или потянули или «освоили». Так, такое я пишу часто. Намекните что из написаного прокурора могло заинтересовать.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.