Аутизм?

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

На «Васильків інфо» кажуть, що у Гаврилюка «аутестическое»  мышление. Чи це насправді так, наші користувачі мають змогу переконатися самі. Подивіться, будь-ласка, останій коментар з комп"ютера Гаврилюка (Панас)  у нас на сайті. Відправлений від імені Владлена Сергієнка. (?!)...

 

Аутизм?: 1 комментарий

 1. Владлен Сергієнко 28.06.2016 at 19:13

  Трохи розуміюся на CMS-платформі WordPress, якою здійснюється керування сайтом «Рідне місто», а тому підтверджую той факт (і це мені продемонстрував адмін цього сайту А.П.Боровик), що з ip-адреси 195.34.74.43 (інтернет-провайдер «УІК»), в одній із тем було надіслано коментар користувача «Панас», який чомусь використав для ідентифікації мою дійсну електронну адресу.

  Разом з тим повідомляю, що налаштування коментарів на даному сайті не передбачають реєстрації. Тобто, будь-хто може назватися будь-ким, вказавши чужу або взагалі неіснуючу електронну адресу і надіслати коментар.

  Як показуєть дані зареєстрованих ip-адрес, з даної адреси надсилалися декілька останніх коментарів користувача «Игорь Гаврилюк».

  1. В мене немає об'єктивних причин розміщати будь-які чи то негативні, чи то позитивні коментарі по відношенню до А.П.Боровика на цьому сайті і по вказаній темі.

  2. Я вкрай рідко відвідую василькіські сайти громадсько-політичного спрямування через банальну нестачу часу, а тим більше щоб щось на них коментувати.

  3. Мої коментарі в інтернеті майже завжди україномовні і якби в мене дійсно були обгрунтовані претензії до А.П.Боровика, я б їх висловив йому не під ніком «Панас», а телефоном чи під час персональної зустрічі.

  4. Тему про ОСН у військовому містечку, вже вибачте, я вважаю банальною васильківською «говнотьоркою» і абсолютно не зацікавлений приймати в ній участі на будь-якій стороні. Мені це просто не цікаво.

  5. Їй-богу, навіть смішно, що дорослі люди можуть дозволяти собі подібні дитячі витівки.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.