Архітектор сидить, а МАФи ростуть як гриби (Оновлено 14.09)

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Вчора 13.09 працівники УЖКГ розпочали демонтаж фундаменту.


Цей приклад переконливо свідчить про те, що саме громада може зупинити Іващенка і дію його не законних рішень. Потрібно тільки цього захотіти.
Закликаємо всіх мешканців міста до більш активного захисту своїх інтересів та інтересів міста.
Разом зупинимо «безпрєдєл» нинішньої васильківської влади.

Сьогодні 12.09 представник УЖКГ м.Василькова заявив представникам громадськості, які зібралися в сквері біля пам’ятника Т.Шевченку, що цей фундамент встановлений самовільно і буде демонтовано. Як буде насправді – побачимо.

Надаємо фото фундаменту під малу архітектурну форму, який залитий в парку біля пам’ятника Тарасу Григоровичу Шевченку.
Як бачимо для нинішньої Васильківської влади немає нічого святого. Патологічна клептоманія найвищих посадових осіб міста привела вже до того, що місто перетворилося на суцільний торгівельний майданчик, втративши будь-яке архітектурне обличчя.

Архітектор сидить, а МАФи ростуть як гриби (Оновлено 14.09): 17 комментариев

 1. Сергийко 11.09.2012 at 18:49

  А чого це Марущак мовчить? Мабуть команди рота роззявити не було? Чи може заливайщики фундаменту розмовляли на щирій українській мові? О , — тоді можна місто далі паскудити, — паскудники ж українці,їм можна???

  А Тарас Шевченко дивиться як його «діти нерозумні» сміттям обкидають та й мовчить.І нам мовчати треба?

 2. opposite 11.09.2012 at 19:08

  Бовдури малолітні! Невже не ясно, що красти грішно, а Іващенко не бог???

 3. Виталий 11.09.2012 at 22:20

  svoe.tv/video/55388/ svoe.tv/video/56153/ «Ридне мисто» уже касалась темы ПРо бесПРедел Иващенка и исполкома по установке МАФОВ.Архитектора слил Иваха ,хотя забрать должны были Ларину,Ну ни чего, Все с"молодой амбитной..."пойдут следом за Мосейчуком!

 4. мешканець в/м 11 13.09.2012 at 01:02

  Мафи в місті не потрібні, треба шукати інвесторів та запустити заводи, які були зупинені, от Вам і робочі місьця для населення Не скубатись треба а шукати конструктивні підходи до вирішення проблем. А територію біля пам"ятника Т.Шевченка треба берегти як зіницю ока, бо посягання на цей острівок та парк свободи повинні присікатись. «Сільпо» прекрасно виконує свої функції. Т.Шевченко не заслужив, щоб йому в плечі дихали металеві потвори — МАФИ. Демонтаж мафам Василькова!!!

 5. Nazar 13.09.2012 at 11:34

  Не тики мафи, ай закс, и дитячу кухню не зря Сабадаж ремонт робив. А закс перенесли в дом культури, а те сира сказала , на продаж.

 6. admin 13.09.2012 at 11:46

  Як бачимо з відео, представник Васильківської влади В. Панджакідзе висунув серьозне звинувачення Службі Безпеки України, що встановлення МАФів « робиться під прикриттям Служби Безпеки України». Чи має Віктор Олексійович підстави для таких звинувачень громадськість хотіла б знати від СБУ та від міського голови, без дозволу якого Панджакідзе навряд чи взяв би на себе сміливість зробити таку заяву. А з іншої сторони згідно чинного законодавства це питання вирішується виконавчим комітетом, відповідні рішення якого підписуються С.Іващенком...

 7. Виталий 13.09.2012 at 21:05

  Заява Панджакидже первый шаг в «сливу» мером Крикунова? ДО ЧИРИКАЛСЯ «Джек Воробей»!!!

 8. Небайдужий 13.09.2012 at 22:15

  Я думаю це повний абсурд. Відношення до установки МАФів, спочатку мав Мосійчук та Іващенко, а тепер, Крикунов, Іващенко, Мартинюк. Тому що всі питання по установці МАФів, це до них.

 9. opposite 14.09.2012 at 00:04

  З яких пір Панджакідзе — представник влади??? Хто його наділив владою???

 10. мешканець в/м 11 14.09.2012 at 01:46

  Якщо є можливість у влади та виконавчих органів бажання навести лад у місті, то мафи треба обов"язково демонтувати. Що і робить представник виконавчих органів В.Панджакідзе. Людина робить добру справу, дякувати треба. Бо Мафи — це небезпечні, легкозаймисті споруди, які в санітарному відношенні потребують ретельної перевірки. Адже їхню продукцію купує населення. Де продавець руки миє? Куди ходить до вітру? Чи існують холодильники? Чи є касові апарати? Як зберігається продукція ? Багато виникає питань! Зараз по містам здійснюють перевірку — представники налогового департаменту по дотриманню чітких вказівок кабміну (Постанов). В.Панджакідзе виконує свою роботу, бо він відповідає за благоустрій в місті. Якщо візьметься, то доведе свою роботу до завершення! Радимо добряче подумати чи слід плодити Мафи та роздавати злочинніе рішення!!! Громадкість не спить!!!

 11. Щорс 14.09.2012 at 23:57

  Ніхто не сидить. Ходить ваш Сисков по місто живий-здоровий.

 12. Nazar 15.09.2012 at 08:28

  Уже не сидить, а бигае мистом, все таки сабодаж з иващенко отмазали. Вот и вся правда бо потрибно щоб , закс и дитячу кухню продав ,а потим сяде ,як Мосийчук.!!!!!!

 13. мешканець в/м 11 15.09.2012 at 12:42

  Просимо адмін оприлюднити пойменно всіх хто зацікавлений у встановленні МАФІВ по нашому місту!Як бачимо для нинішньої Васильківської влади немає нічого святого. Патологічна клептоманія найвищих посадових осіб міста привела вже до того, що місто перетворилося на суцільний торгівельний майданчик, втративши будь-яке архітектурне обличчя. Кажуть, що до встановлення МАФІВ на клумбах у в\м 11 має Голова партії промисловців та підприємців міста — С.Сергєєв, директор комунального підприємства «Васильківтрансервіс», та деякі родичі знаменитих футболістів,директори підприємст також мають не один торгівельний ларьок і таких багато. От і знайши б можливість допомогти місту у благоустрою. Для чого їм населення надало таку можливість для свого збагачення, от хай і попрацюють на громаду. А судячи по відеороліку та бачучи там відомих персон, то хай вони окрім говорільні попрацюють на громаду і доведуть, що кожен з них здатен на корисні дії. Успіху їм та щирості по відношенню до населення. Бо із зміною політичної ситуації в державі ми бачимо як «воюючі» сторони потім стаюсть союзниками, а мешканці заручниками в їхніх особистих та політичних задумах.

 14. мешканець в/м 11 15.09.2012 at 13:53

  opposite: Всі прекрасно знають що без дозволу голови в нашому місті нічого не робиться. Хто у нього радники теж всі знають. А ви тут говорите хто наділив? Може вибори згадаєте?

 15. Небайдужий 17.09.2012 at 13:25

  Це не той архітектор, протеже Крикунова, який кажуть «умовно засуджений»??? І досі працює начальником юридичного відділу міськвиконкому. Але великий юрист Мартинюк за великі гроші, відмаже кого хочете. Де ж правда?

 16. Nazar 17.09.2012 at 21:19

  Так крикунов всетаки бандит?????? А Ми думали просто ворюга, як шеф.

 17. Сергийко 04.10.2012 at 22:23

  Так сидить Сиськов чи не сидить, а вже й на «роботу» ходить??? А то Савчук теж начебто в тій же халепі був — а теперзнову на сессіях воду мутить та готовий до нових звершень на ниві розкрад____, пардон, розбудови нашого славетного розквітаючого міста

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.