Апендикс Василькова — анатомія Васильківської ради...

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

(Матеріал нашого користувача)

Так вже повелося у нашому місті, що деяким депутатам хочеться виділитись від інших за рахунок критики діючої влади, адже це самий примітивний спосіб, який не потребує особливих знань. Для цього достатньо зчиняти галас у всіх доступних засобах інформації, , порушуючи Закон випускати анонімні та сфальшовані друковані матеріали з недостовірними даними та звинувачувати  при цьому в усіх гріхах тих, хто не дає грабувати наше місто.

Навіщо це їм потрібно? Задумайтесь, з якою метою ці депутати вводять в оману людей? Не потрібно бути великим аналітиком для того, щоб співставити факти і зробити висновки.

  Цілком очевидно, що порядна людина не буде робити «фейкові» сайти і підробляти матеріали, тому яка може бути їм довіра. Якщо декому один раз пощастило стати депутатом за рахунок вчасного вступу у рейтингову партію, то другого шансу не буде.

  Тому бажано всім виборцям уважно вивчити списки місцевих партій і не допустити до ради людей, у яких не має відповідних якостей. Адже від нас залежить майбутнє нашого міста, хай наше місто ставлять у приклад, а не нам інші.

Функція апендиксу Васильківської міської ради не з'ясована остаточно, про що певною мірою свідчить невелика кількість депутатів, які перешкоджають нормальному функціонуванню  ради. Проте, було з`ясовано про значення цього органу як «для чисельності»

Апендикс ради здебільшого не перевищує 10-20%; найчастіше апендикс знаходиться в опозиції. Сам апендикс може змінювати свою належність до партії в залежності від її популярності.
Зовні апендикс виділяється різкими висловлюваннями в бік оппонентів, багато говорить про недоліки, але сам для їх усунення не докладає зусиль.

Отже, робіть висновки!

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.