Антипрезидентська лінія Васильківської міжрайпрокуратури.(Оновлено 18.04.2012)

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

21 березня 2012 року Васильківський міжрайонний суд скасував постанову Васильківської міжрайпрокуратури від 05.01.2012 про відмову в порушенні кримінальної справи щодо службових осіб Васильківської міської виборчої комісії та дільничних виборчих комісій м.Василькова за фальсифікацію результатів виборів Васильківського міського голови 31.10.2011. Серед іншого суд вважає цю постанову прокурора передчасною і упередженою, перевірку неповною та поверхневою. 10 квітня 2012 року Апеляційний суд Київської області (судова палата у кримінальних справах) апеляцію Васильківської міжрайпрокуратури на видане рішення суду відхилив. Таким чином, це рішення набрало законної сили. Підкреслимо, що постанови місцевої прокуратури про відмову порушити кримінальну справу скасовувалися до цього за аналогічними підставами чотири рази судами та три рази органами прокуратури. Нашу думку такі дії вкрай суперечать започаткованій Президентом України Віктором Януковичем судовій реформі.
Із виступу Президента на урочистому зібранні з
нагоди Дня працівників прокуратури
...Реформування системи органів правопорядку — це наш наступний крок. І це означає, насамперед, модернізацію форм і методів їх діяльності, що відповідатимуть найсучаснішим демократичним засадам.
Новий Закон України «Про прокуратуру» має дозволити розвивати якісно нову установу, з новими фаховими стандартами службової діяльності її співробітників. Основними
принципами и організації мають бути законність, справедливість, неупередженість, об'єктивність та пріоритетність прав і свобод людини незалежно від її соціального статусу.
Стратегічним завданням
правоохоронних органів на найближчі роки визначаю жорстку протидію корупції. Відзначаючи вагомий внесок прокуратури у викоренення цього вкрай небезпечного явища, я вимагаю,
щоо і надалі ви діяли у цьому напряму ініціативно, наполегливо та рішуче...
Офіційне інтернет-представництво Президента України

P.S. Постанову суду, апеляцію прокурора, рішення апеляційного суду Київської області та інші документи Ви побачите на нашому сайті найближчим часом. Як нам повідомили, особа із найближчого оточення Іващенка, отримавши інформацію про рішення апеляційного суду заявила: «Все одно Присяжнюк не дасть відкрити кримінальну справу!» Без коментарів.

Оновлено 18.04.2012

Як ми і обіцяли подаємо апеляцію помічника Васильківського міжрайпрокурора О.В.Плаксивого до апеляційного суду Київської області.І постанову Апеляційного суду Київської області від 10.04.2012, якою в черговий раз скасовуються всі намагання Васильківської міжрайпрокуратури не визнавати фальсифікації місцевих виборів 31 жовтня 2010 року, тим самим розписавшись у прикриванні місцевими правоохоронними органами злодіянь злочинного угруповання незаконно займаючого свою посаду Іващенка С.Г.
Зазначимо лише, що пан Плаксивий, а до нього пан Іщенко, яким було доручено розглядати скарги Анатолія Боровика стосовно фальсифікацій на виборах 31 жовтня 2010 року, в один голос стверджують, що стали заручниками обставин і вже втомилися отримувати відхилення по своїх апеляціях.

Слідкуйте за розвитком подій на нашому сайті і залишайтеся з нами!

Антипрезидентська лінія Васильківської міжрайпрокуратури.(Оновлено 18.04.2012): 1 комментарий

  1. Каналья 18.04.2012 at 13:38

    Какое балабольство???!!! Блуждание по кругу. Всем давно известно, что и как было фальсифицировано, Иващенко уже за полтора года земли напродавал, а они на дорассмотрение дела отбрасывают. Позор!

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.