Андрію Шевченку...

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Андрію! Хто тобі так пам"ять «скоротив»? Назвав трьох винних в аварії 6 школи, а свого «хазяїна» назвати забув. Ти що не знаєш головних партнерів Іващенка по тотальному дерибану Василькова?

Чи може мені розповісти, як я захищав тебе перед обласним керівництом ПС, якому твої сьогоднішні друзі на тебе накапали? Чи може розповісти про те, як я допомагав тобі вирішувати питання з Сабадашем?

Подумай добре — якщо міський голова не Сабадаш, якого ти «оголтєло» звинувачуєш у всіх гріхах, то хто — твій «хазяїн»?

Андрію? Мені насправді дуже жаль, що ти сьогодні в одній команді з прибічниками вигнаного, в т.ч. і за твоєю участю, мера... Але це твій вибір!

Андрію Шевченку...: 6 комментариев

 1. Голос громади 14.10.2016 at 22:34

  Якщо сказали А то кажіть і Б. Розкажіть і нам,як Андрій вирішував свої питання з Сабадашем????

 2. admin 15.10.2016 at 19:49

  «Голосу громади» — хотілося б щоб Андрій сам про це розповів. Але мені здається, що сьогодні він став занадто боязким, можливо боїться реакції свого «хазяїна». Я не здивуюсь, що через це його можуть позбавити права виступати від імені « Правого сектору»...

 3. Шевченко Андрій 15.10.2016 at 21:26

  Павлович! Все і по порядку:

  1) Я вже дуже давно не очолюю Правий Сектр

  2) Вмене не має жодного хазяїна

  3) Жодного разу незвертався ні до Вас ні до Сабадаша з якимось особистими питаннями. Якщо Ви рахуєте ті два подання про нагородження Пономаренка та Чабана,то це більш робота влади чим моя!

  І на майбутне, я ніколи нікого не боявся і не боюся! !!

  4) А те що потрібно покарати виних в обрушені школи то Я лише до Ваших Козак та Горулько добавив Сабадаша!

  Якщо є якісь запитання телефонуйте 0981192084

  І пишіть хоч 100 разів бруд на мене я все одно буду проти регіоналів

 4. admin 15.10.2016 at 22:05

  Шевченку Андрію — по — перше, всі питання, які ти назвав, і ті, які ти не назвав були оперативно вирішені Сабадашом, і не були вирішені «демократом» Сабовим.

  По — друге — з особистим питанням до мене ти все-таки звертався...

  По — третє — коли ти безпідставно (наприклад, «дитмайданчик — стоянка АТБ») звинувачуєш Сабадаша і мовчав (наприклад, про депутатську діяльність Семенця) на минулих виборах міського голови — то гріш ціна твоїй принциповості.

  По — четверте — Сабадаш робив і робить для учасників АТО значно більше ніж ти і хазяїн приміщення, в якому ти працюєш.

  І останнє. Запам"ятай. Після кожного твого наїзду на Сабадаша васильківці згадують Іващенка і його головних партнерів по дерибану Василькова. Так що не підставляй хазяїна будівлі, в якій ти працюєш. І якби не твоя писанина, я б його також не згадав. Заміть, не згадав навіть тоді, коли його прізвище називали всі центральні ЗМІ...

 5. Шевченко Андрій 15.10.2016 at 23:04

  Яке особисті питаня ви мені допомогли вирішити?

  На сьогодні порушена кримінальна справа щодо ремонту дитячого майданчику!

 6. Мильна булька 16.10.2016 at 01:27

  Семенець мабуть вже прописав Андрія до «ордену» радикалів. Там, як ми бачимо, зібрались самі епатажні та одіозні представники Васильківської громади. І нічого страшного, що в тій партії керують бандити, аферисти, корупціонери і просто під...раси, головне що вони свої, а свої є свої, їм можна все.

  Цікаво чому Андрій полишив правий сектор? Може тому, що вони Семенця не підтримали? Так його і містяни вцілому не підтримали. Навіть підлеглі пана Анатолія казали, що ніколи в житті не підтримали б таку людину на посаду міського голови. В період виборів навіть віршик гуляв супермаркетом:

  Хочешь по...ать х...ца — голосуй за Сем...нца!

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.