Анатолій Боровик в котре оскаржив постанову прокуратури...

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

В Василькові тривають судові дискусії стосовно фальшування результатів місцевих виборів 31 жовтня 2010 року. Нагадаємо, що шляхом широкомасштабних фальсифікацій і нереагування правоохоронних органів на кричущі порушення виборчого законодавства і, подекуди, демонстративний розгул криміналу, до якого вдавалися члени команди Іващенка та кишенькова територіальна виборча комісія, в місті узурпували владу нелегітимні міський голова та лояльна до його діяльності депутатська більшість.

На разі, щонайменше проти чотирьох таких «народних обранців» у місцевому представницькому органі порушено кримінальні справи. Скандальна справа з хабарем у 190 тисяч гривень, порушена проти Сергія Іващенка та В'ячеслава Савчука лежить на контролі у Київській обласній та Генеральній прокуратурі. Двоє «депутатів» перебувають в СІЗО...

Далі — мовою документів...

Анатолій Боровик в котре оскаржив постанову прокуратури...: 1 комментарий

  1. Вектор 24.03.2012 at 15:41

    Даже без этого решения суда было известно, что Иващенко уже давно не мэр да не был им даже купив выборы «по собственному желанию», верней по желанию Губернатора и активной помощи Мосийчука, Крикунова, Бевза, Шпары, криминалитета Василькова крышуемого Васильковской милицией!

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.